Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

I co? Od razu napisali, że masz rację i że dostaniesz rabat?

Najpierw dostałem dosyć enigmatyczne pismo że owszem zdają sobie sprawę z braków programowych ale....rozmowy trwają :lol2: Więc złożyłem reklamację ponownie. Tym razem już przyznali ten rabat i że "dołożą wszelkich starań,aby rozszerzyć dostęp do transmisji sportowych". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy można zrezygnować z usługi msaver poprzez e-mail ?

 

Chyba musisz zadzwonić.Chłopaki niech ktoś teraz luknie na Eurosport HD ,przecież to [beep]a nie jest HD :/

 

Jackie @ a u mnie w Koninie 120 Kbs ,czyli teoretycznie siec jest zmodernizowana a kanałów HD ( sic ) nie ma :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ile warty jest internet w MM. Normalnie dno i dwa metry mułu pod spodem. Wiele razy dzwonili do mnie z Multimedii z ofertą internetu. Ale wiem czym to pachnie,bo miiałem kiedyś net w UPC i też mi tak szarpał.A częste awarie były wprost normą. Teraz wybrałem innego,bardziej normalnego dostawcę czyli Orange.Po łączach TP jest bezkonkurencyjny :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie narzekałem na internet ale od kilku wieczorów myślałem ,że mi przeglądarkę skopało a tu wina przesyłu jednak.Znaczy nigdy nie narzekałem na przesył ale nie liczę wyłączeń netu razem z cyfrową -czyli awarie kilkugodzinne :brawo: a w streamie dawnym raz nie było netu całe święta wielkanocne :brawo::mrgreen::rofl:

Nawet w nocy kiedy tv mam w stanie czuwania to też widzę czasem że tv mi "klika" czyli w stanie czuwania wyczuwa że nie ma sygnału cyfrowego i robi na czujce auto-diagnostykę czyli 10 mrugnięć diody i słychać kliknięcie i tak w kółko wtedy muszę wstać z łóżka i wyłączyć przyciskiem tv do zera wygasić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale na internet w MM nigdy nie narzekałem. Mam już u nich neta 3 lata i ani jednej awarii. A prędkość jest stała:

67617308

67617038

 

Jeśli ktoś ma problemy z netem to może skorzystać z http://test.mm.pl/ i powołać się na wygenerowany identyfikator.

 

 

Teraz wybrałem innego,bardziej normalnego dostawcę czyli Orange.Po łączach TP jest bezkonkurencyjny :smile: .

Heheh, wcześniej miałem neta od TP - Neostradę/Orange i nie byłem zadowolony, częste awarie i nie pełna prędkość no i wysoka cena(za sam net 20 Mb/s płaciłem ~80 zł, a teraz w MM za telefon, TV net 30 Mb/s płacę 100 zł, więc jest różnica :) ). Zdecydowanie wolę MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał 13th Street Universal zmienił dziś nazwę na 13 Ulica, no ale szanowna Multimedia śpi, nazwa na EPG niezmieniona, napisałem e-maila w tej sprawie do nich. Im wszystko trzeba palcem pokazywać. Oprócz tego poinformowałem ich w e-mailu, ze z dniem 17 września kanal Discovery World zmienia się w Discovery Turbo Xtra, ażeby tego tez nie przespali. Czy oni w ogole tam interesują się takimi rzeczami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wyłączyć Novela i Novela HD, od razu będzie więcej miejsca :D

 

Jeżeli masz jakiś problem z tymi kanałami, to ich nie oglądaj, ale pozwól innym.

 

Równie dobrze, mógłbym napisać, aby MM nie dodawała pełnej paczki Canal+, ale tego nie zrobię, ponieważ w przeciwieństwie do Ciebie szanuję gusta innych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w grudniu TVP uruchomi TVP Sport HD. Pytanie tylko czy zastapi on wersje SD czy tez rownolegle będzie TVP Sport i TVP Sport HD. Ciekawe czy nasza szanowna Multimedia wlaczy nam TVP Sport HD jak już będzie uruchomiony. Oprocz tego przydaloby się aby wlaczyli Eurosport 2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wyłączyć Novela i Novela HD, od razu będzie więcej miejsca :D

 

Jeżeli masz jakiś problem z tymi kanałami, to ich nie oglądaj, ale pozwól innym.

 

Równie dobrze, mógłbym napisać, aby MM nie dodawała pełnej paczki Canal+, ale tego nie zrobię, ponieważ w przeciwieństwie do Ciebie szanuję gusta innych abonentów.

 

Odezwał się fan telenowel :lol2:

 

Miro@ Byłoby wskazane dodanie TVP Sport HD i Eurosport 2 HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...