Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

MM nie ma ze mną łatwo i vice versa. :D
Chłopie nie gryź się z nimi,szkoda nerwów.Ja zostaję u nich tylko z netem.Dwa miechy i do widzenia.Siora to samo zrobi za miesiąc,powie im do widzenia.Brak możliwości technicznych nie przemawia do mnie jakoś taki tani blef szczególnie ciągle powtarzany na okrągło i brak informacji kiedy zmodernizują sieć w moim rejonie.[beep]o mnie obchodzą ich braki płacąc tyle co w dużych miastach na pełnych możliwościach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem w ndtv [u siostry] 3 programy bez wizji [program od 114-116] -sam dźwięk i nie wiem o co tu chodzi...

A siostra posiada pakiet Canal + w swoim abonamencie ? Bo jeśli nie,to na tych kanałach będzie ciemno.A odkodowana fonia jest tymczasowo,pewnie technicy coś grzebią na stacji czołowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

horas i danielpes5 thx Wam za info

neuron napisał(a):"Co chwilę zacina się i znika Kino PL to już zaczyna mnie [beep]."

A u rodziców Trwam na analogu też przerywało bardzo wczoraj wieczór.

 

Co chwilę zacina się i znika Kino PL to już zaczyna mnie [beep].

A u rodziców Trwam na analogu też przerywa bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam wprowadzanie nowych kanalow?

Druga sprawa to taka, ze 1 września nastapi rozdzielenie TVP Info na TVP Info i TVP Regionalna. Na przykład UPC Polska włączy do swojej oferty nowe kanały - TVP Regionalna oraz TVP Info. Pierwszy znajdzie się w całej ofercie telewizyjnej operatora, drugi tylko w telewizji cyfrowej. Ciekawe jak z tym problemem poradzi sobie Multimedia Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie tutaj: https://satkurier.pl/news/89419/upc- ... frowo.html cytuję: "TVP Regionalna od 1 września br. nadawać będzie programy oddziałów terenowych TVP. Zgodnie z ustawą o radiofonii i telewizji, będzie to kanał, który w ramach zasady must carry, będą musieli udostępniać wszyscy operatorzy płatnej telewizji (...)

Z kolei nowy, pełnowymiarowy kanał TVP Info nie będzie już od września br. pasmem wspólnym dla ośrodków regionalnych TVP jak to było dotychczas, nie będzie więc już objęty zasadą must carry."

Poza tym jaki problem aby mieć i TVP Info i TVP Regionalna jak one przecież będą dostępne naziemnie, a u mnie od 1 sierpnia DVB-T MM wrzucila w kabel i mam 22 kanaly z DVB-T w kablu. Mysle ze u Was tez MM wrzucila DVB-T w kabel, wiec mi to nierobi roznicy czy oni wrzuca TVP Regionalna do cyfrówki skoro mam dzięki MM dostep do DVB-T, no a w DVB-T i tak będzie i TVP Info i TVP Regionalna. Podobnie np. TVP Rozrywka, nie ma jej w cyfrówce, ale dostep do TVP Rozrywka mam dzięki temu ze dali w kabel DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie POLSKA! Wszyscy wielcy przy jednym stole!

 

W ramach prowadzonego monitoringu rynku sprzedaży praw do transmisji wydarzeń sportowych UOKiK sprawdził umowy, jakie dysponent praw do transmisji z tych meczów – spółka Sportfive zawarła z 11 nadawcami. Byli to: UPC Polska (Warszawa), Cyfrowy Polsat (Warszawa), Vectra (Gdynia), Multimedia (Gdynia), Toya (Łódź), Inea (Poznań), Echostar Studio ZTS Tele 4 (Poznań), SGT (Gliwice), ZUA Antserwis (Piła), TK Antserwis (Wałcz) oraz „Asta-net” Asta Group (Piła).

 

Na uczestników porozumienia zostały nałożone kary finansowe w łącznej wysokości ponad 3,6 mln zł*. Dzięki zastosowaniu programu leniency, Prezes UOKiK zdecydowała nie nakładać sankcji na spółkę Sportfive oraz obniżyć o 30 proc. karę wobec Multimedia.

 

*Na uczestników porozumienia zostały nałożone następujące kary finansowe:

 

Cyfrowy Polsat – 2 077 168,25 zł

UPC Polska – 842 346,69 zł

Vectra – 325 741,08 zł

Multimedia Polska – 185 212,62 zł (sankcja obniżona o 30 proc. w ramach programu łagodzenia kar)

Inea – 103 194,88 zł

Toya – 78 720,22 zł

„Asta-net” Asta Group – 18 237,83 zł

Echostar Studio ZTS Tele 4 – 3 518,60 zł

TK Antserwis (Wałcz) – 3 120,63 zł

ZUA Antserwis (Piła) – 3 008,39 zł

SGT – 2 146,22 zł

Sportfive – odstąpienie od nałożenia kary finansowej (w ramach programu łagodzenia kar).

 

MM dostała rabacik :roll:

To teraz jak będą musieli zapłacić karę to już możecie zapomnieć o pełnym pakiecie C+ :lol2: Oszczędzą na nowej umowie z nc+ i zostaną przy tym co mają teraz :D

CP ponad dwie bańki! UPC prawie milion no nieźle, kwota MM mizerniutka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...