Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie neguje wyższości Nortona nad innymi ani też jego niższości. Każdy ma przecież własne zdanie. Moje natomiast odnośnie Nortona jest wyrobione i może lekko stereotypowe ( chodzi o zużycie RAM-u, nie adekwatne do ochrony). Każdy jednak może się mylić i moje podejście do tego programu może być zaślepione przeszłością.

Odnośnie poniższego testu to potwierdzam, może i skuteczność dobra. Jednak wolę samodzielnie sprawdzić na testowym sprzęcie ( czyt. służbowy komputer :P ) i wtedy ocenie czy warto czy też nie.

Aczkolwiek dziękuje za dyskusję. Nawet jak to jest w powiedzeniu "gdzie dwóch polaków to są trzy zdania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aminis@ Norton był kiedys zasobozerny ale to się zmienilo. Po drugie odbiegamy już od tematu tego forum. Mamy pisać o sprawach związanych z Multimedia Polska a nie o tym który antywirus jest lepszy. Od tego sa inne fora. No ale to tak na marginesie, nie chce tutaj nikogo urazic, ale trzymajmy się tematu tego forum jakim jest MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie cały problem z pełną paczką CANAL+ leży tylko po wyłącznej stronie MM.

 

Po pierwsze dlaczego nie wprowadzili oferty jak u innych pomniejszych operatorów. Rozdzielenie na pakiety z cenami. Jakby kogoś byłoby stać to wykupiłby. Tym bardziej, że pakiety Premium nie są objęte z reguły gwarancją. Nie wiem dlaczego się boją.

 

Po drugie (chyba najbardziej prawdopodobne) to fakt nie dostosowania sieci do wymogów. Jak czytałem poprzednie wpisy to aż mi się włos jeżył na głowie, aby w niektórych miejscowościach nie można wprowadzić pełnej ofert z uwagi na "technikę". Przecież to tylko w Polsce jest możliwe. Na wytłumaczenie jest tylko jedno zdanie. MM opiera się na małych miejscowościach, w dużych jakoś sobie nie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jackie:|, dlaczego nie mamy "krakać"? Nie mamy nic mówić, tylko siedzieć w kącie i czekać, aż łaskawa MM włączy nam jakieś ochłapy? Płacimy za pakiet C+, a nie mamy dostępu do całości. Jeszcze niedawno twierdziłeś, że w sierpniu będzie paczka, bo "tak czujesz". Nie odbierz tego źle, ale co chwilę zmieniasz zdanie i to już się robi trochę nudne. Musimy naciskać cały czas, a nie siedzieć jak mysz pod miotłą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie dawno dowiedziałam się, że Multimedia jest również obecna w Bielsku - Białej, wybieram się do ich biura. Nie wie może ktoś jak to jest z ich zasięgiem w Bielsku, czy działają w całym mieście, czy tylko na nie których osiedlach? Patrzyłam na ich ofertę, i wydaje mi się korzystna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Bielsku. Nie wiem jak to jest na poszczególnych osiedlach. Oferta jest taka sobie bo MM odziedziczyła sieć po Streamie. Ja nie mogę mieć np. max box bo w naszym mieście można tylko mieć super box z powodów technicznych. Z tego samego powodu nie wszystko co jest w ofercie realnie działa. Mam tylko nadzieję, że kiedyś zrobią tą modernizację i będą chodzić kanały z oferty. Z tych nowych szumnie ogłoszonych kanałów hd nadal w Bielsku nie ma ani jednego. Poza tym tv chodzi, nie zwiesza się. Jak zmodernizują sieć to nie będę chyba narzekał. No i czekam na pełny C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma ja podejmuję kroki właściwe tzn.znikam z tv z MM i zostaję przy samym necie.Modernizacje zrobią Bóg wie kiedy w małych mieścinach ale mimo to nie mają specjalnej oferty w HD.Zmieniłbym kilka kanałów w HD na inne,no ale niech sobie oni sami politykę marketingową prowadzą.Zostaję przy samym necie w b.dobrej cenie.Dziś właśnie kolejny krok był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze od kumpla co ma Internet w Neostradzie. Od jakiejs 11:00 wszystko u mnie stoi. Nie dziala Internet, tv cyfrowa, tv cyfrowa naziemna w kablu ani analogowa. Planowane usuniecie awarii godzina 17:00. A jak u Was? Moze to zwiazne z tym dodaniem 9 kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...