Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

inne programy, które wchodzą również w skład muxów naziemnym, a są w wersjach HD też są w MM już od dawna niekodowane i można je odbierać bez modułu CAM..np TVP1 HD TVP2HD Stopklatka HD, Polsat HD, TVN HD, Zoom TV HD...i inne

Więc jest szansa że TTV HD również dołączył do tych programów....

Edytowane przez Marek_Gdynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy kolejny etap "wchłaniania" Multimedia przez Vectrę. Po telewizji przyszedł czas na Internet - dostałem dziś info o zmianie stałego adresu IP. Nowy będzie już z puli Vectry. Przekazali już nowy adres, jednak nie podali jeszcze terminu dokładnej zmiany. Treść komunikatu:
 

Drogi Kliencie,
informujemy, iż w związku z modernizacją sieci internetowej nastąpi zmiana adresacji IP. Z tego powodu jesteśmy zmuszeni zamienić przyznany dotychczasowo adres IP w usłudze "Stały adres IP".

Nowy adres przyznany dla Pani/Pana to : xxx.xxx.xxx.xxx

Jeżeli pobierają Państwo adres IP za pomocą DHCP nowy adres zostanie automatycznie przydzielony w chwili zamiany adresacji.

O dokładnej dacie zmiany dotychczasowego adresu IP poinformujemy Państwa w kolejnej wiadomości.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Mamy nadzieję że przeprowadzone prace mające na celu poprawę jakości i przepustowości sieci zrekompensują Państwu konieczność zmiany adresu IP.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z infolinią 244 244 244.

Pozdrawiamy
Multimedia Polska sp. z o.o.

 

Kolejny powód do poważnego zastanowienia się nad zmianą operatora. Na Internet z MM nie narzekałem (może poza tym, że max przepustowość u mnie to 300Mbps). 
Usługi TV wypowiedziałem na początku miesiąca. Umowa na TV do końca września. Do tej pory miałem propozycję 134 zł (teraz 86 zł). Twierdzili, że taniej się nie da. Jeśli tak, to zostanie tylko Internet 300Mbps+stały adres IP za 25zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michaelis napisał:

W jakim tyle? W każdym momencie możesz mieć dekoder 4K. Podpisujesz umowę z Vectrą, dostajesz dekoder 4K i tyle w temacie. MMP nie jest już rozwijana, jest tylko utrzymywana i to się nie zmieni. Vectra oferuje ci dekoder 4K, podpisuj umowę i przechodź do Vectry.

To jak nie jest rozwijana to się markę wchłania i robi rebranding. Ja umowę do 2023 z MM i oczekuje poprawy. Grupa Polsat Box jakoś Netii nie zamyka a wręcz rozwija jej usługi ... a też bym mogła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisujesz umowę z Multimedia, bo taniej a potem narzekasz, że czegoś nie masz?

Możesz mieć umowę z Multimedia, nic nie stoi na przeszkodzie żeby przejść do Vectra, normalnie zrywają umowę i dostaniesz nową z Vectry. W Multimedia nie dostaniesz już dekodera 4K.

 

Vectra po przejęciu Multimedia uruchomiła na jej sieci kanały 4K, a także wszystkie swoje usługi jakie tylko ma. Nie ma żadnego ograniczenia żebyś w tym momencie podpisał umowę z Vectrą i miał dostęp do wszystkich nowości typu dekoder 4K, smart TV, Viaplay itd.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michaelis napisał:

Podpisujesz umowę z Multimedia, bo taniej a potem narzekasz, że czegoś nie masz?

Możesz mieć umowę z Multimedia, nic nie stoi na przeszkodzie żeby przejść do Vectra, normalnie zrywają umowę i dostaniesz nową z Vectry. W Multimedia nie dostaniesz już dekodera 4K.

 

Vectra po przejęciu Multimedia uruchomiła na jej sieci kanały 4K, a także wszystkie swoje usługi jakie tylko ma. Nie ma żadnego ograniczenia żebyś w tym momencie podpisał umowę z Vectrą i miał dostęp do wszystkich nowości typu dekoder 4K, smart TV, Viaplay itd.

Viaplay to ja mam podpięty do karty płatniczej. Dla mnie dekodery odpadają, jedynie moduły cam wchodzą w grę. Ogólnie taniej czy drożej to ciężko mi się odnieść bo niestety nie mam alternatywy. Nie ma możliwości montażu talerza a jakość TV IPTV na ten moment za słaba 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay to ja mam podpięty do karty płatniczej. Dla mnie dekodery odpadają, jedynie moduły cam wchodzą w grę. Ogólnie taniej czy drożej to ciężko mi się odnieść bo niestety nie mam alternatywy. Nie ma możliwości montażu talerza a jakość TV IPTV na ten moment za słaba 
Wszystko zależy od jakiego dostawy masz IPTV. Ja mam kablówkę z MM i IPTV z innego źródła i jakość kanałów IPTV jest o wiele lepsza niż z kabla. Dodatkowo mam tam też kanały 4K więc bardzo sobie chwalę IPTV.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wojtaas napisał:

Wszystko zależy od jakiego dostawy masz IPTV. Ja mam kablówkę z MM i IPTV z innego źródła i jakość kanałów IPTV jest o wiele lepsza niż z kabla. Dodatkowo mam tam też kanały 4K więc bardzo sobie chwalę IPTV.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka
 

Jest u mnie Netia która działa jeśli o internet dużo lepiej niż Vectra. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że Internet dopóki była MM działał lepiej. Jeśli by chodziło o Netię to mógłbym pomyśleć o zmianie jeśli zależało by mi tylko na kasie jak kolega wyżej pisał bo mam zniżkę pracowniczą w ramach grupy w której pracuje ale denerwuje też mnie to opóźnienie w trakcie wydarzeń sportowych. A jaki to operator IPTV?

Edytowane przez piotreksuchy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj 3 telefon z DUK.

MAXBOX

HBO

CANAL+ PRESTIGE 

ELEVEN

HD

CINEMAX

FILMBOX

2xCl

MMGO

MBSM

NET300 (do tej pory 120)

W gratisie HBOGO

Na 24 m-ce za 132.

Mogę zrezygnować z Filmbox i Cinemax.

(Rzadko korzystam)

Czyli -10pln = 122

Co myślicie?

Kusi mnie HBOGO i net300.

Pozdrawiam. 

 

 

Edytowane przez MrB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...