Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonilem niedawno. W telefonicznym BOK nic niewiedza o rzekomych zmianach programowych, ze maja być jakies nowe programy. :) Jak zwykle bałagan panuje u nich i nawzajem nic niewiedza co się dzieje u nich samych.

 

ja myślę, że dobrze wiedza tylko pary z ust nie mogą puścić przed oficjalnym info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle ze we wszystkich lokalizacjach naraz pewnie nie wlacza nowych kanalow. Pisalem już wcześniej, ze ja u siebie rozmawiałem z konserwatorem-technikiem i ze niby w mojej lokalizacji brakuje miejsca na dodanie nowych kanalow. Wiec jeśli tak to jakim cudem oni wsadza te kanaly jak większość w HD ma być? Mi konserwator powiedział ze u mnie najpóźniej do 6 sierpnia maja wlaczyc no i ze znakiem będzie to ze zniknie mi w analogu Polonia 1 i RTR Planeta, to wtedy pojawia się nowe kanaly u mnie. W analogu mam 55 kanaly.

Wiec może być tak ze u co u niektórych będą nowe kanaly a u mnie nie. Sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skywalkergw to wypad z baru i nie udzielaj się tu. Są pewne granice przyzwoitości ty ich nie masz.

 

Granic przyzwoitości nie ma MM a ja jestem tylko sfrustrowanym klientem który płaci od pół roku tyle co wszyscy w innych kablówkach a dostaję wybrakowany towar(czyt.jestem [beep]y w [beep] bez mydła)

 

Od czego jest rezygnacja? Zawsze mozesz przejsc do NC+

Mi koles z DT na infolini powiedzial o nowych kanalach, podal pelna liste, ktora wam podalem i dodal, ze w moim miescie nie bedzie, musza zakonczyc modernizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skywalkergw to wypad z baru i nie udzielaj się tu. Są pewne granice przyzwoitości ty ich nie masz.

 

Granic przyzwoitości nie ma MM a ja jestem tylko sfrustrowanym klientem który płaci od pół roku tyle co wszyscy w innych kablówkach a dostaję wybrakowany towar(czyt.jestem [beep]y w [beep] bez mydła)

 

Od czego jest rezygnacja? Zawsze mozesz przejsc do NC+

Mi koles z DT na infolini powiedzial o nowych kanalach, podal pelna liste, ktora wam podalem i dodal, ze w moim miescie nie bedzie, musza zakonczyc modernizacje.

 

w moim mieście czyli jakim ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem przed chwila na infolinie BOK ale do dzialu technicznego wiec konsultant akurat był w temacie i niestety wszędzie naraz nie wlacza, w mojej lokalizacji dziś tez nie, konsultant powiedział ze będą wlaczane sukcesywnie bo zaznaczyl ze kanaly HD zajmują więcej pasma, wiec napewno będą jakies wylaczenia wpierw w analogu i dopiero potem nowe kanaly cyfrowe będą wlaczane. Co do kanalow jakie maja być to sie wszystko zgadza. Wiec sie nie napalajcie ze dziś wszyscy akurat będą mieli nowe kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele5 HD (k.60), TVS HD (k.61), Planete+HD (k. 226), Teletoon+HD (k. 265), MiniMini+HD (k. 266), Fight klub HD (k. 345), Novela HD (k. 434), Stars TV HD (k. 550)

To u mnie tyle.. Szczerze, nie powalają na kolana, ale nie ma co narzekać. Ważne, że chociaż coś dodają a nie odejmują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele5 HD (k.60), TVS HD (k.61), Planete+HD (k. 226), Teletoon+HD (k. 265), MiniMini+HD (k. 266), Fight klub HD (k. 345), Novela HD (k. 434), Stars TV HD (k. 550)

To u mnie tyle.. Szczerze, nie powalają na kolana, ale nie ma co narzekać. Ważne, że chociaż coś dodają a nie odejmują :D

Hehehe dodają nie ujmują ale z pustego to i salomon nie naleje hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wpierw większe miasta gdzie jest wolne miejsce i technicznie możliwe a na końcu pewnie mniejsze jak wylacza cos w analogu, trzeba czekac niestety. Ciekawe teraz ile trzeba będzie czekac? No u mnie podobno 6 sierpnia maja być dopiero najpóźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mm miała wielką szansę aby zrehabilitować się za 5 kwietnia ,naprawdę bardzo wierzyłem że dziś wreszcie będziemy mieli dostęp do pełnej paczki C+;/ Po raz kolejny pokazali że mają w [beep]ie swoich abonentów i dodają np Tele 5 HD zamiast dodać np E2 HD z czego na pewno byli byśmy bardziej zadowoleni.Naprawdę nie wiem co mam teraz napisać.Kompromitacja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest odpowiedni moment, aby uzmysłowić co poniektórym, czy to UPC, Vectra, MM czy inny operator, tak po prawdzie nasze zdania, sugestie i prośby mają w głębokim poważaniu. Widać to po dodawanych kanałach do oferty. Włączają te stacje, na które większość abonentów nie oczekuje. Pokazała to juz dzisiaj vectra i częściowo MM (pomijając tematyczne nc+). Za chwilę to samo wykona UPC. A jeszcze chcą nam ograniczyć mozliwość migracji, tworząc jakieś listy niegwarantowanych. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...