Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie! Najważniejsze, że będzie Novela HD - to najlepszy kanał ever. :smile:

 

Jeżeli nie lubisz telenowel, to nikt Cie nie zmusza do oglądania tego kanału. Po co te sarkastyczne komentarze z Twojej strony?

Zarówno na satelicie jak i w kablówkach powinny być kanał dla każdego. W zależności, co kto lubi. Jeżeli ci się nie podoba, to nie oglądaj, ale pozwól innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neuron@ przecież tak napisałem, ze reszta oprócz Planete i STARS.TV to nic ciekawego. Nawet w wersji SD tych kanalow nie ogladam. Lepiej już żeby TVN 7, TVN Turbo, TVN 24, BBC Knowledge w HD dali. Jak niebedzie pelnej paczki Canal+ to tez kompromitacja z ich strony, no ilez mogą trwac te rozmowy? Wiecznosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chłopaki, żeby później nie było, że w STARS HD jest mało HD.

W HD są u nas reklamy, grafika ekranowa i teledyski z 2011, 2012 i 2013 ale ich gramy mało. Bo STARS to głównie klasyka a jak wiadomo klasyki nie było, nie ma i nie będzie w HD. Dlatego jest jak jest i nasza wersja HD jest za darmochę. Chociaż trzeba przyznać że i tak wersję niby HD ogląda się przyjemniej niż wersję SD z satelity ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem, nowe kanaly nie beda dostepne od razu we wszystkich miastach, bo nadal trwa modernizacja! Mam juz pewne info, bedzie 8 kanalow HD. Bedzie m.in Stars TV HD. O C+ nie ma mowy, nic nie wiedza nadal. Moje zrodlo mialo racje ze dopiero jesienia zakoncza modernizacje. Fight Klub HD, Stars TV HD, Mini mini HD, Tele 5 HD, TVS HD, Planete HD, Teletoon HD, Novela HD.

Nadal trwa duza modernizacja i to nie koniec zmian w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skywalkergw to wypad z baru i nie udzielaj się tu. Są pewne granice przyzwoitości ty ich nie masz.

 

Granic przyzwoitości nie ma MM a ja jestem tylko sfrustrowanym klientem który płaci od pół roku tyle co wszyscy w innych kablówkach a dostaję wybrakowany towar(czyt.jestem [beep]y w [beep]ę bez mydła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć ? :D Ale wolę tu pośmiać się z pseudo biznesmenów z MM bez spin decyzja już podjęta wypowiedzenie umowy. 8 HD w MAxBoxie to mogą sobie wsadzić. A jestem w 99% pewny że nic nie dostanę więcej po tej modernizacji pseudo HD. Jak bym miał ofertę jak u ciebie HD bym był szczęśliwy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...