Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@dominreda A skąd u Ciebie tyle irytacji w stosunku do mojej osoby? Do forum nic nie mam i nikogo moim zdaniem nie obraziłem.

U mnie zmiany nastąpiły, ale np. na 50 jest HBO którego nie powinno być. Pozycje ATM Rozrywka i TVP Rozrywka znalazły się na innych pozycjach niż to miało być pierwotnie a mianowicie ATM Rozrywka na 194 a TVP Rozrywka na 198 w kategorii Hobby i Rozrywka. Zresztą zaktualizowali znowu wykaz kanałów obowiązujący od 1 lutego. http://www.multimedia.pl/tv-przydatne_dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie bez zmian, aczkolwiek nastawiam się na 01.02. Dzięki naszej MM nauczyłem się czekać .... Ponadto w kanonie moich powiedzeń znalazło się ostatnio tako zdanie niezbędne przy dialogu męża z żoną.

 

Ż: kiedy kupisz mi nowe buty?

M: ... rozmowy trwają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubus76k tu są sami specjaliści w dziedzinie sieci TV kablowej :brawo:. Nikt z nas nie ma pojęcia jak funkcjonuje sieć i co oni muszą zrobić, żeby zmieniła się numeracja w poszczególnych miastach ale wszyscy jęczą i płaczą krzycząc jak to jest, że moje miasto jeszcze nie ma zmian!!!! :brawo:

 

Zmiana programowa dotyczy abonentów Multimedia Polska S.A. Proces będzie prowadzony etapami w różnych lokalizacjach od 26 stycznia i zostanie zakończony w pierwszych dniach lutego.

 

Co jest trudnego w zrozumieniu oficjalnej wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie obchodzi czym oni się kierują!? Podali oficjalny komunikat, który przeczytałem i przyjąłem do wiadomości. Nie mam zielonego pojęcia jak funkcjonuje ich sieć, jakie miasto podpięte jest pod który węzęł, czy też wybór podyktowany był może jeszcze czymś innym, np. technik Pan Zdzisiu w Koninie od 1.02 ma urlop i zmiana musiała być dzisiaj w nocy, bo później nikt by nie mógł tego zrobić. Ludzie opanujcie się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie bez zmian, aczkolwiek nastawiam się na 01.02. Dzięki naszej MM nauczyłem się czekać .... Ponadto w kanonie moich powiedzeń znalazło się ostatnio tako zdanie niezbędne przy dialogu męża z żoną.

 

1.02 jest w niedziele, nie będzie w tym dniu żadnych zmian. Jak dzwoniłem z pytaniem, czy moje miasto będzie miało zmianę 1.02 to koleś mi powiedział, że w tym dniu nie robią żadnych zmian. Być może w nocy z 1 na 2.02 lub 2 na 3.02

Jak zadzwonisz to Ci powiedzą kiedy Twoje miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakietach superbox i minibox jest odkodowany Nick Junior o czym MM nawet nie poinformowała.Dziwne,bo to przecież to na plus dla sieci.

Ja się dowiedziałem z sat-kuriera,włączam i rzeczywiście jest/mam superbox/.Ma być odkodowany do końca ferii zimowych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...