Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Disco polo music brak na liście kanałów - szczecin

 

Czy wy potraficie czytać? Gdzie macie informacje, że od 1.01 będzie Disco Polo Music???? Ile razy jeszcze trzeba będzie wklejać oficjalny komunikat? :D

 

Multimedia Polska, od 1 stycznia 2015r., wprowadza zmiany programowe.

Oferta telewizyjna wzbogaci się o 9 nowych kanałów:

 

W pakietach StartBox, MiniBox, SuperBox i MaxBox:

Disney Chanel

W pakietach MiniBox, SuperBox i MaxBox:

Polsat Romans, Disney XD, Motowizja HD

W pakietach SuperBox i MaxBox:

Disney Jr., Comedy Central HD, Polsat Viasat Nature, TV Republika

W pakiecie Sport Extra HD

Eurosport 2 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana układu programów i usunięcie dużej części dubli od 1 lutego oznacza chyba, że MM zakończy modernizację sieci w całym kraju, bo jak może być inaczej, kiedy ja np. nie mam Polsatu w HD, czy C+ nam dostępny tylko w SD. Taka sytuacja jest z wieloma programami (w tej chwili mam w MaxBoxie z programami premium całe 13 programów w HD). Usunięcie dubli SD wymusza dodanie tych programów w HD, chyba, że MM ma inną politykę i pozbawi mnie np. Polsatu, a doda znowu jakiś śmieć. Ilość gwarantowanych programów łatwo jest utrzymać, gorzej z ich jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mają moduł CAM niech na nowo wyszukają kanały w telewizorze i zaktualizuje im listę kanałów. Nowa rozpiska kanałów i nowy układ obowiązywał będzie dopiero od 1 lutego, było o tym pisane. Wtedy też 1 lutego pojawi się Disco Polo Music, TVN 24 HD, TVN 7 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD, Travel Channel HD. I dopiero wtedy 1 lutego będzie obowiazywala nowa numeracja kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mój pierwszy post na forum :D

 

U mnie są dostępne wszystkie programy, które weszły 1 stycznia. Moja opinia o zmianach, które weszły i wejdą w życie od 01.02.2014.

 

Najpierw zmiany na plus:

- dodanie kanałów z grupy TVN w wersji HD. Z tego co widzę będzie dodany brakujący komplet - turbo, style, siedem, 24. Czekałem na to długo, konkurencja ma już od dawna. Należy powiedzieć - wreszcie! Kolejny plus to, że wchodzą już od podstawowego pakietu - startbox.

Żałuję, że nie ma dostępnych kanałów meteo i tvn24 biznes i świat w wersji HD :(

- dodanie eurosportu 2 w wesrji HD. W paczce maxbox jest to pełna oferta kanałów sportowych w wersji HD. Jak dla mnie rewelacja. W UPC nie ma nadal w ogóle nSport+... dla fanów żużla to podstawowy program. W vectrze z kolei nsport dostępny jest w najdroższej paczce (którą ma mało kto) lub w pakiecie sport na ostro

- tv republika. Osobiście nie jest to "moja bajka" jeżeli chodzi o poglądy natomiast uważam, że trzeba mieć wybór i szerokie spectrum opcji polityczno-światopoglądowych. Jest tvn24, polsat news , tvp info i republika tv. Dla każdego coś miłego

- motowizja HD. Fajnie, że będzie konkurencja dla tvn turbo i to od razu w wersji HD. Kibicuję temu programowi. Będę czasem zaglądał.

- reszta kanałów, które wchodzą to nie jest raczej mój krąg zainteresowań

 

Na minus:

- nadal brak polsat news w wersji HD oraz ale kino+ w wersji HD w podstawowych pakietach :( Jak zacząłem czytać o zmianach miałem nadzieję, że i to się udało wprowadzić, szkoda. Może ktoś coś wie, słyszał?

- jeżeli ktoś oglądał kanały FOX i Nat to niestety może mieć słuszne pretensje. Osobiście oglądałem je bardzo rzadko także dla mnie to w sumie żadna zmiana na minus

 

Mi dziś nie działa polsat news 2...

 

Biorąc pod uwagę sytuację niedługo wypadnie Religia TV (koniec stycznia) i pewnie Orange Sport.

 

P.s.

Jeszcze przeszukuję forum ale można ktoś mi podpowie - co z radiem w Multimedii? U mnie nic się nie wyświetla..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mixiorek Radio u mnie jest ale tylko w analogu. Może tak też być że u mnie w analogu radio jest a w innych lokalizacjach w analogu radia może nie być. Najlepiej wejść w analogu na kanał informacyjny MM i tam powinna być informacja czy jest radio w analogu i jakie kanały, przynajmniej u mnie taka informacja jest. Natomiast radia cyfrowego nigdzie nie ma w MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...