Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@tomodvbt Sygnal analogowy nie jest kodowany. Jeżeli ktoś ma w analogu w kablowce tylko pakiet podstawowy lub tylko Internet to ażeby nie mogl odbierac programów z większego pakietu lub w ogole żeby niemogl ogladac zakłada się mu na korytarzu w skrzynce filtr czestotliwosci który przepuszcza tylko kanaly z VHF z zakresu 6-12 lub taki filtr który w ogole nic nieprzepuszcza. Możliwe ze filtr jest wadliwy lub uszkodzony wiec filtr może przepuszczać TV. Jeśli się myle to niech ktoś mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomodvbt Sygnal analogowy nie jest kodowany. Jeżeli ktoś ma w analogu w kablowce tylko pakiet podstawowy lub tylko Internet to ażeby nie mogl odbierac programów z większego pakietu lub w ogole żeby niemogl ogladac zakłada się mu na korytarzu w skrzynce filtr czestotliwosci który przepuszcza tylko kanaly z VHF z zakresu 6-12 lub taki filtr który w ogole nic nieprzepuszcza. Możliwe ze filtr jest wadliwy lub uszkodzony wiec filtr może przepuszczać TV. Jeśli się myle to niech ktoś mnie poprawi.

Zgadza się do analogu stosują filtry. @tomodvbt jeśli wiesz, że sąsiad nie powinien oglądac bo nie płaci to zgłoś to do MMP do Serwisu. Przyjdą, sprawdzą, odetną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy multimedia udostępnia sygnał analogowy bez kodowania ? Pytam, bo mój sąsiad płaci wyłącznie za internet, natomiast ma również sygnał na tv ? Czy to jakaś pomyłka Multimedii ? Ma kanały w stylu Animal Planet itp.

Jakiś czas temu reklamowali promocję polegającą na tym że zamawiając internet, tv analagową dawali gratis. Może sąsiad skorzystał z tej promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę zarówno na neta, jak i TV. Coś kręcą z tym PVR, gdyż miałem mięć wymieniony dekoder już w środę, jednak po naradzie pani konsultantki z kierowniczką, wymiana przewidziana jest na początek lutego i od tego dnia też będzie obowiązywać mnie nowa umowa. Czyżby wymieniali PVR? Na stronie, co ciekawe również brakuje opcji z nagrywarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W marcu kończy mi się roczna umowa z Multimediami. Teraz mam internet 12 MB + Max Box z całym sportem. Ponieważ interesuje mnie pełny pakiet C+, czyli tak zwana Platyna otrzymałem od Multimediów nową ofertę na następne 12 miesięcy. Ta oferta to: internet 12MB + Max Box z całym sportem + platyna za 120 zł miesięcznie. Jak myślicie czy to dobra oferta?

 

Moim zdaniem oferta niezła. Ale u mnie MM jest monopolistą i jedyną alternatywą jest NC+, którego cena za usługi pozostawia trochę do życzenia. Choć zawsze można się trochę potargować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna braku oferty kanałów radiowych jest prosta - znikome zainteresowanie. Tym samym zupełnie nie opłaca się w Polsce inwestować w radio kablówkach. 99% woli tradycyjny odbiór albo w internecie. :P

 

 

A skąd wiesz że jest znikome zainteresowanie ,a do tego jaka to inwestycja w radio po kablu jak wcześniej było to powinno być tylko jakiś "inteligent" wymyśli sobie a po co? "tak jak Ty" dodawać sygnał radiowy jak ludzie nie chcą ,a chcą zapewne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BOK znajomemu powiedzieli, że czekają za dostawą dekoderów PVR - brakło.

 

Czekają? i to jak długo, u nas na południu już czekają od co najmniej 1.5 roku i nadal brak.Mają nas po prostu głęboko w.

Rozumiem, że jesteś ze starego STREAMu, wiec nie zrzucaj odpowiedzialnosci na MMP. W MMP jak czytam to abonenci nie czekaja długo na PVRy, oczywiście nic nie usprawiedliwia, że nie ma ich od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę zarówno na neta, jak i TV. Coś kręcą z tym PVR, gdyż miałem mięć wymieniony dekoder już w środę, jednak po naradzie pani konsultantki z kierowniczką, wymiana przewidziana jest na początek lutego i od tego dnia też będzie obowiązywać mnie nowa umowa. Czyżby wymieniali PVR? Na stronie, co ciekawe również brakuje opcji z nagrywarką.

 

Witam Pana, widzę, że Pan chyba z Rzeszowa. Ja również. Ile Pan będzie płacił teraz za nową umowę.

Ja mam ofertę max box + platyna + internet 12 mb za 120 zł miesiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BOK znajomemu powiedzieli, że czekają za dostawą dekoderów PVR - brakło.

 

Czekają? i to jak długo, u nas na południu już czekają od co najmniej 1.5 roku i nadal brak.Mają nas po prostu głęboko w.

Nie wiem co sie dzieje na Południu, ja mówię o dekoderach PVR od Adb, czekają za nowa dostawa. Wy macie zupełnie inny system kodowania a co za tym idzie inne dekodery. Skoro trwa to u was tak długo to pewnie już nie inwestują w to rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że jest znikome zainteresowanie ,a do tego jaka to inwestycja w radio po kablu jak wcześniej było to powinno być tylko jakiś "inteligent" wymyśli sobie a po co? "tak jak Ty" dodawać sygnał radiowy jak ludzie nie chcą ,a chcą zapewne ?

Pytałem odpowiednie osoby. :) Jak nie wierzysz, to sam zapytaj. Dosył kosztuje, ktoś tym musi się zajmować. No i radio zajmowało by miejsce kanałom TV. A to miejsce będzie potrzebne w przyszłości, kiedy telewizja zacznie przechodzić bardziej na nadawanie HD. Już teraz są z tym problemy. Radia w kablówce potrzebuje tylko niewielki procent użytkowników. Gra nie warta świeczki, bo i tak większość dziś używa internetu, jeśli nie może odbierać tradycyjnych "fal". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że jest znikome zainteresowanie ,a do tego jaka to inwestycja w radio po kablu jak wcześniej było to powinno być tylko jakiś "inteligent" wymyśli sobie a po co? "tak jak Ty" dodawać sygnał radiowy jak ludzie nie chcą ,a chcą zapewne ?

Pytałem odpowiednie osoby. :) Jak nie wierzysz, to sam zapytaj. Dosył kosztuje, ktoś tym musi się zajmować. No i radio zajmowało by miejsce kanałom TV. A to miejsce będzie potrzebne w przyszłości, kiedy telewizja zacznie przechodzić bardziej na nadawanie HD. Już teraz są z tym problemy. Radia w kablówce potrzebuje tylko niewielki procent użytkowników. Gra nie warta świeczki, bo i tak większość dziś używa internetu, jeśli nie może odbierać tradycyjnych "fal". :P

W PL mamy dostępne pasmo od 108-862MHz, co chwila można przeczytać na forach : "Kiedy dadza nowe kanały ?" "Więcej kanałów HD !" Tylko gdzie oni maja to pchać "kabel" się nie rozciągnie, prócz cyfry jest też net, VoIP no i analog. Wszystkiego na raz nie można w tym kablu puścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...