Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby MM szykowała jakieś nowości programowe na najbliższy okres? Przed chwilką na stronie internetowej w zakładce poświęconej liście kanałów dostępnych w cyfrówce widniała aktualizacja że lista programów jest z 11.07., przy czym po kilku sekundach zmieniła się na starą datę (08.06.) ale jak pobiera się plik ze spisem programów cyfrowych to w nazwie ma on 11.07.2012, więc może coś jest na rzeczy.... choć w nowo datowanym pliku jak narazie nowości nie zauważyłem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic osobistego, po prostu raz że w MM muzycznych kanałów dla mnie aż za dużo, a prawda taka że bardzo bardzo rzadko coś uda mi się na nich znaleźć podpadającego pod mój gust, więc kolejne stacje muzyczne to tak naprawdę czy włączą czy nie jest mi totalnie obojętne. Ogólnie wolałbym coś dobrego film/serial/sport bo tego oglądam najwięcej. Muzycznie mam specyficzny gust, więc jak mnie na coś nachodzi to albo odpalam jakiś koncert na tv albo muzę z kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista kanałów ze Stream, które miałyby zostać dodane do cyfrowej kablówki w Multimedia. Z postu Jackie :| :

 

TVP Polonia, TVN Meteo, iTV, teleTOON+, Viasat Explorer, MTV Polska, MTV Rocks UK i Comedy Central Family (...) FOX, FOX HD, TVP Info, Eurosport 2, Extreme Sports, ESPN Classic i ESPN America.

Coś jeszcze czy to wszystko?

 

Jest jeszcze Euronews, BBC World i jakieś niemieckie.

 

Nie liczyłbym na te kanały to było przejecie a nie fuzja. Oni dostana ofertę cyfrowa Multimedia nowości możliwe ale nie koniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kończy się Olimpiada, a pamiętajmy, że musiałem dopłacić za pakiet sport extra, bo dopiero później dali do pakietu komfort. Dlaczego w zamian nic nie dali? Co z Eurosportem 2? Kurde ileż można czekać? Co z kanałami Canal+ HD (chodzi mi o pozostałe). Może ich zasypiemy mailami. CHCEMY EUROSPORTU 2!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pukus1 ten temat jest tutaj wałkowany już któryś rok i to nie daję żadnych efektów.Ja tam już sobie dałem spokój.Wszystkie duże kablówki co chwilę coś poprawiają i zmieniają,nawet te UPC który były przeklinane przez swoich abonentów wreszcie ruszyło z kopyta a MM dalej nic.Zresztą widać to po wpisach w topicu Multimedii,on jest w zasadzie martwy bo skoro nic się nie dzieje to nie ma o czym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...