Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

Rodzicom kończy się umowa, która została wciśnięta zdecydowanie za drogo.

 

Cena to 224zł, czyli bez telefonu stacj. 184zł.

 

Internet 600MB

SuperBox z dekoderem IPS3000

*Canal + Prestige

*HBO HD + HBO MAX

*SPORT HD EXTRA

*ELEVEN SPORTS

*Multiscreen

HD

FUNCLUB - zbędny ale niby taniej z nim było

Telefon stacjonarny ŚWIAT (40zł) - do rezygnacji

 

To co z * muszę mieć. Chciałbym dobrać Multiroom na jeden dodatkowy TV. Chętnie też zmieniłbym dekoder na jakiś z nagrywarką. Rezygnuję z telefonu stacj., funclub zbędny, mogę zrezygnować z Pakietu HD, chodź dla TVP HD mogę dorzucić te 5zł.

 

Widzę, że kolega powyżej ma podobny pakiet (pewne programy ma dzięki MAXBOX, ale niektórych nie ma przez brak pakietu HD) i płaci 95zł.... Jakiej ceny powinienem oczekiwać za to co muszę mieć ? Będę bardzo wdzięczny za radę.

 

Chciałby jeszcze zapytać o jedną sprawę. Umowa się kończy z końcem czerwca. Dopiero teraz złoże wypowiedzenie więc jeszcze miesiąc umowa by szła po okresie promocyjnym. Czy to znacząco zwiększy opłatę ?

 

Z góry dziękuje za każdą radę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bcsz: Spokojnie można mieć to za połowę ceny i to jeszcze z pakietem Maxbox. Co do wypowiedzenia umowy to teoretycznie zapłacisz po cenach bez rabatów czyli kosmiczne pieniądze, ale jeśli poszło wypowiedzenie to zawsze idzie się dogadać z DUK i przedłużyć umowę na promocyjnych warunkach. Jeśli jeszcze mają dekodery z nagrywarką na stanie to bez problemu Ci dadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bcsz napisał:

Telefon stacjonarny ŚWIAT (40zł) - do rezygnacji

To jedyna opcja telefonii stacjonarnej (sprzedawana w Multimedii oraz w Vectrze). U obydwu operatorów kosztuje teraz 15 PLN.

Wprawdzie na stronie internetowej Multimedii już nie jest uwidoczniona https://www.multimedia.pl/telefon-stacjonarny , ale w Vectrze jest uwidoczniona. https://www.vectra.pl/oferta/2008/ 

Przy przedłużaniu umowy z Multimedią może złóż im "propozycję nie do odrzucenia".

Albo dajecie mi to za 15 PLN (tak jak nowemu klientowi tej usługi) albo rezygnuję w ogóle z tel. stacjonarnego.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy będzie problem z wypowiedzeniem umowy w lipcu, jeśli moja umowa (internet + TV) kończy się 31.08.2022, a usługa multiroom 31.07.2022 ?

 

#EDIT
 

Ruszyłem trochę głową i zapytałem się o to na czacie ebok, na umowy łączone jest 1 pełny miesiąc na wypowiedzenie. Dodatkowo nie ma możliwości złożenia wypowiedzenia przez czat - to tak dodatkowo.

Edytowane przez JF1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Bcsz said:

Internet 600MB

SuperBox z dekoderem IPS3000

*Canal + Prestige

*HBO HD + HBO MAX

*SPORT HD EXTRA

*ELEVEN SPORTS

*Multiscreen

HD

Telefon stacjonarny ŚWIAT (40zł) - do rezygnacji

Dzięki za wasze rady!

 

Nie będę pisał o pierwszych wojażach-były to oferty od 240 celując w moich rodziców do 150zł bez tel :D 

 

Chcąc złożyć wypowiedzenie wylądowałem w DUK. Tam za 600MB + MaxBox, C+, Eleven, HBO+max, HD, multiscreen od razu 140zł i dodatkowo 5zł za multiroom z zapewnieniem, że u konkurencji nie da się lepiej. Podobnie jak wcześniejsze Panie, brak tańszych ofert na tel. stacjonarny więc z tego rezygnacja. Byłbym skłonny się zgodzić na taką ofertę, żeby uniknąć zamieszania z lipcem za który rodzice zapłacą już po okresie promocyjnym

Opowiedziałem Pani, że przy 50zł za sam internet łącząc C+ z polsatem mogę mieć więcej i taniej w dodatku w 4K i z polsat premium - uwzględniając oszczędność 43zł na netflixie dzięki C+. Małe dopłaty i dwa dekodery z nagrywarkami. Przyjęła to, ale wtedy mnie przekonywała, że sam internet to 70zł więc wyszło by jednak więcej (ciul, że nowy w vectrze może mieć  600MB za 60zł). Chciałem się zastanowić i prewencyjnie złożyć wypowiedzenie, ale mnie od tego odwiodła mówiąc, że wtedy może być problem z ofertami i, że przejrzy co może zrobić i wyśle oferty na maila, a następnie zadzwoni w poniedziałek. Ofert na maila spodziewam się jutro.

 

Co myślicie? Co można ugrać? Składać wypowiedzenie zanim zadzwoni w poniedziałek ? Zostało 8 dni żeby sprawę załatwić. Szczerze, przy obecnej ofercie rodzice by poszli w stronę C+ i polsatu, gdyby nie to, że w Lipcu multimedia może sobie wysłać spory rachunek. Z tego tylko względu najlepiej coś ugrać w MM i za 2 lata pilnować sprawy.

 

Z góry dzięki ! pozdrawiam

 

edit. podłączam się jeszcze do pytania kolegi powyżej :)

 

 

 

Edytowane przez Bcsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jeśli nie złożysz wypowiedzenia to dostaniesz również wysoki rachunek. Złóż koniecznie wypowiedzenie, bo konsultantka zawsze będzie odwodzić Ciebie od złożenia wypowiedzenia, bo jeśli tego nie zrobisz to wie, że z nimi zostaniesz. :)  Oferty wtedy będą jeszcze lepsze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem bardziej w tym kontekście czy te groźby Pani z DUK o braku ofert mogą się spełnić :P Np. złożę wypowiedzenie, ale jednak się nie odezwą i przed końcem czerwca będę chciał wziąć nawet to 140zł a tu zonk - albo drożej albo rachunek za lipiec :D Dzięki za radę! Tak zrobię.

Edytowane przez Bcsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

On 6/22/2022 at 10:04 PM, Bcsz said:

600MB + MaxBox, C+, Eleven, HBO+max, HD, multiscreen 140zł i dodatkowo 5zł za multiroom z zapewnieniem, że u konkurencji nie da się lepiej. Podobnie jak wcześniejsze Panie, brak tańszych ofert na tel. stacjonarny więc z tego rezygnacja. Byłbym skłonny się zgodzić na taką ofertę, żeby uniknąć zamieszania z lipcem za który rodzice zapłacą już po okresie promocyjnym

Pani, która miała postarać się skleić lepszą ofertę i wysłać na maila kilka opcji, a następnie zadzwonić, nie zrobiła ani tego ani tego. Dziś wykonany telefon w celu złożenia wypowiedzenia. Konsultantka oczywiście chciała tego uniknąć  obniżając poprzednią ofertę z DUK o 6zł jednocześnie dodając zwiększenie prędkości neta do 1,2Gb wraz z wymianą modemu oraz opcję umowy na 12 miesięcy. Uznaliśmy, że szybszy net, nowy modem z lepszym modułem wi-fi (na którego prędkość narzekaliśmy) i opcja umowy na 12msc wystarczy, żeby odpuścić sobie gorączkową walkę o lepszą ofertę w ostatnie 3 dni czerwca :D Rodzice i tak zadowoleni, że zamiast 230zł będą płacić 139 z maxboxem (zamiast super + sporthd) szybszym netem i multiroomem rezygnując tylko z tel. stacjonarnego... A za 12 miesięcy można złożyć wypowiedzenie na czas i na spokojnie rozeznać się w sytuacji na rynku lub poczekać na lepszą ofertę od MM.

 

Podsumowując, oferta bez wypowiedzenia z umową na 12 miesięcy - 139zł

Internet 1.2 Gb/s

MaxBox

C+

HBO + MAX

Eleven

HD

Multiscreen

Multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem sobie ostatnio jakość obrazu programów Polsat, Superpolsat, TVN7 i TVN z naszej kablówki i naziemnej cyfrowej po ostatnich zmianach na DVB T2/HEVC. Na moim 55 calowcu jest wyraźna różnica na korzyść naziemnej. Obraz jest ostrzejszy, bardziej kontrastowy i płynny. Czy kablówki coś z tym zrobią czy będą udawać że problemu nie ma. To już nie te czasy że dla kilku programów HD kupowało się kablówkę bo w naziemnej było dno. A programy premium można wykupić w streamingu i jakość UHD zapewniona (jak ktoś chce).

We wrześniu przedłużam umowę i bardzo poważnie rozważam rezygnacje z TV Multimedii i zostanie tylko z ich internetem + z naziemną DVB T2 + Netflix + Player.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam mały problem ostatnio przedłużałem umowę i miałem mieć pakiet FilmBox, do dzisiaj go nie ma....Dzwoniłem na infolinię, dwa razy i za każdym razem zapewniano mnie,że nastąpi nadanie uprawnień i będzie ok tak się nie stało....Co mogę jeszcze zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...