Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Tak to właśnie wygląda. MM zamiast w pierwszej kolejności zająć się własną siecią klientów, zajmowali się przejmowaniem innych mniejszych sieci od siebie, wydawali pieniądze na zakup, a modernizacje były traktowane na końcu z "okruchów" Teraz gdy UPC chce przejąć MM to nic dziwnego że MM już nie zrobi nic aby poprawić swoją sieć, w tej chwili tylko będzie walka o klienta, kosztem własnej sieci. :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 36 kanałow HD w maxboxie to jakiś żart z klientów. Spójrzcie ile w maksymalnym pakiecie kanałów HD mają inni operatorzy. Nawet nasza lokalna kablówka na 115 kanałów ma 58 w HD, a więc ponad 50%. Szkoda że nie jestem w jej zasięgu.

 

 

Do pakietu Superbox dołożyli kanał Paramount HD. Stąd ta różnica. :smile: W przypadku maxboxa Paramount policzyli 2 razy - z superboxa i z filmów i seriali. Takie rzeczy tylko w Erze ! O pardon ! W Multimedii !!

 

https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_0205_16_programmingi_aktualizacja_z_blankiem_07_01_2016_HGTV_nDTV_Digital_TV_MMPSA_web[2].aspx

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu skladałem wypowiedzenie umowy ostatnio to placilem 90 zl ale bez Canal Plus HBO i był tylko jeden moduł cam. Teraz płacę 175 zł proponują 149 zł za całość z DUK.Mogę jeszcze zgłosić wypowiedzenie bo umowy mam do końca lutego. Ile myślisz min. mogło by być ?

Edytowane przez piotreksuchy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie, to podstawa dobrych ofert. Ale mniemam, że samemu udało ci się połączyć z DUK? Przy tej kwocie 175zł, nie sądze żeby udało ci się znacząco zejść poniżej 149 zł, więc wypowiedzenie niewiele pomoże. Ale jak masz dużo determinacji i czasu, to warto spróbować. Przy odpowiednim rozegraniu sprawy, byłbyś w stanie ugrać ok. 10zł. Teraz zgadzają się na większe rabaty w indywidualnych negocjacjach, bo MMP zależy na utrzymaniu jak największej bazy abonenckiej. Sprzedają się UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przenieść numer telefonu do MMP?

Masz na myśli stacjonarny czy mobilny? Nie korzystałem, ale moim zdaniem zależy od potrzeb. Są to usługi głównie dla niewymagających. Szczególnie mobilny, to zwykły MVNO na sieci Plusa. Osobiście nigdy bym się nie zdecydował.

 

@patryk087

Niższą cenę to już raczej niespecjalnie wyciągniesz. Ale możesz powalczyć dodatkowo o "MaxBoxa" czy pakiet "HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu mnie tu nie było, ale kończy się moja obecna umowa z operatorem i w związku z tym parę kwestii się nasuwa. Umowa na internet do końca lutego, na telweizję do końca marca. Zacząłem już chodzić około tematu i wypowiedzenia na wszystkie usługi złożyłem. Zadzwoniono do mnie z ofertą na MaxBox oraz paczki dodatkowe jak w podpisie i cena miała być za ów pakiet 109 PLN. Obecnie płacę 113 PLN za SuperBox i paczki dodatkowe. Co bym chciał - pozostawić pakiet SuperBox (nie interesuje mnie pakiet bajek i seriali, ponieważ żadnego z tych kanałów nie oglądam), pozostawić c+ prestige, pakiet eleven oraz sportowy. Ewentualnie dorzucić stację Animal Planet. Druga kwestia posiadam przestażały dekoder, który też chciałbym wymienić, zażądano ode mnie 29 PLN za wymianę dekodera z 5800c na cośkolwiek nowszego. Ponoć paczka Superbox miałaby wraz z dodatkami i internetem miałaby kosztować od 117 / miesiąc do 129,50 (opcja z dostępem do Animal Planet). Jakby nie patrzył wszystkie oferty droższe od obecnych. Najbardziej mnie dziwi 1) Opłata za wymianę dekodera na nowszy, choć obecnie mam najstarszy z możliwych z zewnętrznym modemem. 2) Większa paczka kanałów MaxBox ma być tańsza niż mniejsza SuperBox. Pakiet Sport posiadam za 0 zł., ponoć obecnie musiałbym za niego płacić 12 PLN / miesiąc.

Jeżeli chodzi o paczkę MaxBox taka raczej nie wchodzi w grę, ponieważ jestem dorosły i bajek nie oglądam jak również seriali, więc nie widzę możliwości płacenia za bajki i seriale, po to by mieć paczkę sportową. Raczej optuję za SuperBox + dodatki, więc w najtańszej zaproponowanej opcji mam 117 PLN, czyli tak czy siak drożej niż obecnie (choć to 3 - 4 zł. drożej od obecnej ceny).

Pytania: Czy waszym zdaniem można coś ugrać by paczki były takie jakie chcę - czemu większa paczka kanałów jest tańsza niż mniejsza ? Czemu ma być opłata za wymianę dekodera skoro praktycznie od początku przygody z MM mam archaiczny dekoder ? Czemu mam płacić za pakiet bajek i seriali, których to pakietów nie oglądam, dlatego, że tak chce konsultant, czy dlatego, że taka paczka ma wyjść taniej. Moim zdaniem skoro kupuję mniej programów w paczce średniej automatycznie cena winna być niższa niż za większy pakiet kanałów w MaxBox, tutaj tak nie jest.

Oczywiście jest to jedna z pierwszych przedstawionych ofert i może jeszcze się to zmienić, jakie są wasze zapatrywania. Czy warto walczyć o niższą cenę czy za 109 kupić MaxBox + dodatki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro możesz płacić mniej za MaxBoxa to czemu nie chcesz wziąć tego pakietu ? Nikt Ciebie nie zmusza do oglądania bajek. :) Ja też nie korzystam na przykład z telefonu od MM, ale jak miałem przez to płacić mniej za całość to się zdecydowałem. Chyba większość firm ma taką dziwną politykę, że niższy pakiet + część usług z wyższego pakietu jest droższa niż wyższy pakiet. Co do dekodera to po prostu zgłoś, że Ci się wiesza non stop, kanały długo się przełączają. Przyjedzie technik i jak dobrze zagadasz to wymieni. Musisz trochę pokombinować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kiler problem w sieci Multimedia jest taki, że ofertę dostaję się tym lepszą im dłużej się negocjuje. Im więcej ofert na starcie odrzucę tym lepsze będą oferowane później. Dziś był już telefon i oferta w sumie dobra bo za 104 zł. Superbox, HD, Sport Hd, c+ Prestige, Sport Champion, więc cena jak na to 104 PLN, sądzę, że niżej zejść się nie da. Kwestia opiera się o wymianę dekodera, za którą żądają 29 PLN, ponieważ tak zakłada cennik. Stwierdziłem, że mam sprzęt na tyle stary, że wymiana jego odpłatna to kabaret i powinna być wymiana za darmo, ponieważ już obecnie płacę za dekoder 10 PLN / miesiąc. Człowiek stwierdził, że nie może wymienić za darmo na życzenie klienta choćbym miał dekoder z epoki kamienia łupanego to o ile działa za darmo wymieniony być nie może, bo tak zakłada regulamin i cennik. Poprosiłem więc o telefon w lutym nie przystając na ofertę. Zapewne da się również wynegocjować wymianę dekodera darmowo, bo obecnie rzecz tylko w tym.

Dekoder jaki obecnie używam to MMP-5800c, nie wiem czy jest inny użytkownik, który jeszcze posiada ten model. Dekoder również wielokrotnie miał awarie i za każdym razem był wymieniany na ten sam model. Serwisant jak i konsultanci twierdzili, że nie da się wymienić na inny model, gdy nie ma takiego rozkazu z centrali. I tak to wygląda sytuacja, gdyby udostępnili nowy dekoder raczej problemu z dobraniem pakietu by nie było. Jak będzie czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...