Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że to zwiastuje ich upadłość. MM nie ogarnia już swojej sieci. Awaria goni awarię, a technicy nie potrafią ich usuwać. Albo to celowe zagranie techników. Jeszcze trochę i skończy się moja przygoda z pseudo kablówką multimedia

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy ból z ta kablówka jest taki ze w mojej miejscowości nie maja konkurencji wiec i ceny za pakiety wysokie narzucaja i na nic czekanie na wzbogacenie oferty o kanaly HD bo maja klienta gdzies najwazniejsze zeby umowe podpisal i placil rachunki

A moze wzbogaca oferte ma ktos takie informacje?plotki chodza ze nie pospisuja umow juz na tv analogowa bo chca ja na dniach wyłączyć.Ciekaw jestem jak bedzie naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie "już na dniach" wyłączają od roku !!   :wink:

Zgadza się to co piszesz. W roku 2015 około grudnia rozmawiałem z konsultantem MM który poinformował mnie że tylko do końca grudnia 2015r będzie telewizja analogowa bo od stycznia zostanie wyłączona. Mamy styczeń 2017 a analogowa nadal istnieje i ma się bardzo dobrze w mojej miejscowości.  Ja ze strony MM, już na nic nie liczę i nie oczekuję, czekam tylko na koniec umowy i pożegnam się z pseudo kablówką multimedia.

Obstawiam II Q 2017r. ;)

a ja obstawiam rok 2018 IVQ

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej lokalizacji jeszcze nigdy nie widziałem żadnej informacji o wyłączeniu analogu i nikt takowej nie widział zbyt duże obłożenie, choć nie sprzedają go już od dawna. Dobrze że chociaż mam słynną 8 sorry teraz 9 bo doszedł PSN HD.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście postów temu również pisałem że nie trzeba redukować analogu (cyfryzacja) aby dodać nowe brakujące kanały. Jeśli masz obecnie 50 kanałów w analogu to jednak twoja miejscowość jest raczej zapchana na maksa. W analogu może być około 40 kanałów i z resztą wolnych częstotliwości spokojnie się zmieszczą z ofertą cyfrową, internetową, i telefoniczną. :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś miejsce napewno u mnie jeszcze jest swego czasu na końcu listy było sporo dubli, nawet teraz przez chwile leciały dwie wersje PSN. Są częstotliwości gdzie jest 12 kanałów a są i takie gdzie jest ich raptem 2, zawsze też można wywalić te plansze po Vivie i MTV nie wiem po co to jeszcze jest ale to też chyba coś zajmuje.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście po tym terminie, nie od razu będziemy w UPC. To potrwa znacznie dłużej. Ciekawe ilu dotrwa? ;)

 

W tym roku będziemy w UPC?

 

Formalnie może i tak ale zmiany dla klientów to może zajdą nawet do 1-2 lat od formalnego przejęcia. Niektórzy mogą nie być w UPC tylko np: w Netii :)

Dużo zależy teraz od negocjacji MM z "firmą trzecią" o przejęciu sieci tam gdzie udział MM + UPC wynosi >=40%. Co gorsze dla tych negocjacji sieć MM jest strasznie rozproszona... w przypadku Aster był to Kraków, Zielona Góra i Warszawa. A w MM mamy pewnie setki miast i miasteczek. To będzie straszna rzeźba a i Netia może nie chcieć wchodzić wszędzie. Chyba, że MM zrobi pakiety miejscowości i powie bierzecie tak albo nie. Tylko, że pozycja negocjacyjna MM z "firmą trzecią" jest bardzo słaba... Bez sprzedaży części sieci nie będzie możliwy zakup MM przez UPC więc ktoś tu ma nóż na gardle a np: Netia o tym doskonale wie. Aster to była w zasadzie sieć HFC, pytanie czy przy rozwarstwieniu MM też tak jest. Netia nie będzie chciała kupować sieci, w którą trzeba włożyć kupę kasy.

Sporo znaków zapytania i w sumie mało dostępnych publicznie danych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange? Wątpię. Oni mają swój projekt światłowodowy. Budują sieć sami albo wchodzą hurtowo na istniejące łącza światłowodowe jak teraz w umowie z Ineą.

Przy większej liczbie firm to będzie już w ogóle duża układanka i czasowo się zejdzie. Fajny projekt dla prawników i firm konsultingowych. Sporo roboty i kasy do zgarnięcia, oni są zachwyceni tym zagmatwaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...