Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Powinieneś mieć dostęp. Zgłoś to.

Dziś udostępnili mi dostęp do kanału Discovery channel HD w serwisie multimediago.pl. 

Mr.Chiquita dzięki za podpowiedź :beer:  . Więc kto ma miniboxa lub startboxa i do nich dodany pakiet HD,sprawdźcie czy macie dostęp do Discovery HD na MMgo. Jeżeli nie to zgłaszajcie, u mnie poskutkowało. :brawo:

Edytowane przez multitomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybył nam "nowy" program DTX . Oczywiście w SD. Tylko tak można się "pocieszać".He,he...

To nie nowy kanał tylko zmiana nazwy kanału. To nie zmiana przeprowadzona przez MM tylko przez nadawcę. MM poprawiła tylko nazwę kanału. :smile:

Ciekawe dlaczego przynajmniej w takim Tomaszowie czy Warszawie nie dodali TTV HD? Przecież tam miejsce jest i bawią się z kanałem SD z dopiskiem HD.

Dlatego nie dodali kanału w jakości HD ponieważ wysyłają sygnał taki sam na całą swoją sieć w Polsce, do tych z pełna ofertą i do tych z niepełną ofertą. Nie chcą w miejscowościach z wybrakowaną ofertą przerabiać sygnału HD na SD, bo to dodatkowe koszta, dlatego wolą puścić jeden sygnał na całą sieć.Taka sztuczka MM. Teraz może być coraz więcej takich kanałów przerabianych z jakości HD na SD dopóki cała sieć nie zostanie ujednolicona.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modernizacja to była u nas dość dawno, w kwietniu 2015r. Dodano wtedy Travel Channel HD oraz TVN-y ( 24,Turbo,7,Style) w HD. Potem mieliśmy dodawane wszystko na bieżąco (np.TVN Fabuła HD). I w tym roku wszystko stanęło z powodu braku cyfryzacji czyli redukcji analogu, Więc nie mamy słynnej trzynastki.

 

W czewie trzeci raz w tym roku wywiesili kartkę o cyfryzacji i końcu analogu. Komedia.

To chyba z powodu ciągłego przesuwania terminu tej cyfryzacji. Miała być już w kwietniu,potem po wakacjach,dalej w pażdzierniku a teraz słyszę że po nowym roku (luty,marzec).Dowiedziałem się też że około 200 abonentów nie chce przejść z analogu na cyfrę stąd to zamieszanie.Choć według mnie to wina operatora że te 200 osób nie chce DTV.Widocznie im zaproponowano niezbyt dobre warunki.Kluczowa kwestia "za ile" + telewizor LCD i każdy przejdzie.

Pozostaje czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX

Dalej nie rozumiesz, że zaoferowanie komuś super warunków nie powoduje automatycznej zgody na przejście? Pisząc "super" mam na myśli ofertę w granicach opłacalności. Celem operatora jest utrzymanie zysku, lub jego zwiększenie. Czy dostanie go od analogowca, czy DTV'owca jest sprawą drugorzędną. Nie musi więc za wszelką cenę przedkładać (temu pierwszemu) wyniszczających dla siebie ofert. Brak zrozumienia, to częsty problem nastawienia wiem lepiej. "I każdy przejdzie" to kolejna tutaj teza wyssana z palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej powinieneś wiedzieć, że nie opłacają się oferty za wszelką cenę.

 

BTW, Personal TV dopiero od drugiego kwartału 2017r: https://satkurier.pl/news/153782/multimedia-polska-z-platforma-personal-tv-od-adb.html. Szkoda, miałem nadzieję że wyrobią się do stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie usługi typu Personal TV, Multimedia Go itp. są DODATKIEM do głównego zajęcia operatora - programów DTV w możliwie najwyższej jakości.

I nie pomogą żadne usługi dodatkowe i inne mydlenie oczu. Zastój w rozwoju DTV jest klęską Multimedii. Inne mniejsze i większe kablówki wyprzedziły tego operatora w rozwoju podstawowej usługi : telewizji cyfrowej HD.  :-)

 

@Yakuzzi  Plany to oni mieli pionierskie i wielkie. A wyszło jak wyszło : dobrze dla stolicy i kilku małych miast. :wink:

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest, ale nic z tym nie zrobimy. Pozostaje nam tylko zmienić operatora, lub oczekiwać w nieskończoność. Taka polityka MM, wolą pchać kasę w nowe systemy dla garstki swoich abonentów, zamiast w pierwszej kolejności ujednolicić ofertę w całej Polsce. To się nazywa dbanie o swoich klientów.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając usługę multiroom można mieć albo same dekodery, albo same moduły cam. MM nie daje możliwości instalacji dekodera oraz karty jednocześnie. Choć to troszkę dziwne że nie można. Zapomniałem przecież MM to zacofana technologicznie sieć więc nic dziwnego.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy pisali, że mają taką kombinację, a inni nie mogli mieć. Trudno powiedzieć od czego to zależy.

Jeśli kończy Ci się umowa, to złóż wypowiedzenie i przy negocjacjach zaznacz tę swoją potrzebę.

Wtedy na 100% się przekonasz, czy to jest sprawa techniczna, czy może jakieś ich "widzimisię". ;)

Często zarzekają się, że coś nie jest możliwe, a po wypowiedzeniu nagle staje się możliwe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...