Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pomyślałeś, że porządkują listę pod redukcję!

Na początek kanały, które zostaną, a na koniec reszta, która wypadnie?

To moje "paranoje"...

 

K... nadal nie dotarły papierowe faktury! Wystawione 5.11.2015r, termin płatności do 30.11.2015r.

Lecą se w kulki.

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rodziców w Tomaszowie dotarła faktura wczoraj na kwotę 649pln...przedłużali umowę i zmienili szroty na moduły...po interwencji okazało się że źle naliczyli aktywację za moduły i o 499pln suma zeszła,ciekawe czy jak nikt by nie zadzwonił to by sami sprostowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się mozaika, pikseloza na kanałach HD m.in TVN24. Co prawda sporadycznie, ale jest.

Mam DTV od bardzo dawna i tak jak wspominałem wcześniej zawsze miałem sygnał 100% Czy to może być coś związane z zapchanymi częstotliwościami?

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem niedawno z miejscowym technikiem to powiedział, że częstotliwości są zapchane na maxa (DVB-C, DVB-T, Internet, telefon, PPV, VOD, analog). Pisałem już wcześniej, że w mojej lokalizacji prawdopodobnie redukcja analogu ma dopiero być w pierwszej połowie 2016 roku.

 

U mnie od 1 grudnia MUX-3 w kablu z kanału 64 trafi na kanał 65. Technik powiedział, że na kanale 64 będzie LTE czy coś i przesunięcie MUX-3 o kanał wyżej jest potrzebne aby nie było zakłóceń.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się mozaika, pikseloza na kanałach HD m.in TVN24. Co prawda sporadycznie, ale jest.

Mam DTV od bardzo dawna i tak jak wspominałem wcześniej zawsze miałem sygnał 100% Czy to może być coś związane z zapchanymi częstotliwościami?

Nie ma to żadnego związku, posprawdzaj instalację w domu, rozgałęźniki, F-ki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...