Skocz do zawartości

Czy N na pewno jest lepsza...


Borys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- brak własnego sportu poza liga mistrzów

Gdzie Ty masz brak sportu? Jest Bundesliga na Eurosporcie, 1 liga na TVP Sport, Liga Argentyńska, Brazylijska, Belgijska, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Mecze reprezentacje Anglii, Puchar Hiszpanii etc. Tu napisałem tylko o piłce, ale jest też MLB, NHL, NFL i wiele innych sportów.

- skopany recorder turbo od dwoch miesiecy nie da sie z niego normalnie korzystac

Nie przesadzaj. Co Ci nie działa? Jest kilka błędów w sofcie, ale bez przesady, że nie da się z niego korzystać. Ja bym tak powiedział o dekoderach C+, bo to one mają najbardziej skopany soft wśród tunerów w Polsce. nBoxy, to najlepszy dekoder dedykowany platformy w Polsce. I bardzo wiele osób Ci to powie. Osobiście nie spotkałem się jeszcze, żeby ktoś mi to powiedział o dekoderach C+.

- Brak filmowego kanalu premium ( N-filmy nadaja starocie, natomiast HBO jest w kazdej platformie)

A co nFilm`y mają pokazywać? Pokazują to, co mają. I nie porównuj Canal+ do nFilm, bo po primo ten pierwszy działa dłużej na rynku, a po secundo rynek praw filmowych w Polsce jest już rozgospodarowany. A Canal+ jak startował, to też od razu miał same premiery czy też nadawał starsze filmy? A w ogóle, to nFilm nie prezentuje samych "staroci", ale też nowsze filmy. I z miesiąca na miesiąc będzie coraz lepiej (w lutym wyemitował świetny film Walkiria"), bo dojdą filmy z Dreamworks i Paramount. A te, jak nazywasz "starocie", to nie są jakieś odpadki filmowe, lecz filmy, które zapisały się w historii światowej kinematografii. Co do HBO, to nie wiem czy się śmiać czy płakać. To, że kanał HBO jest w każdej platformie to oznacza, że kanał nie jest kanałem premium? Dzięki za wyjaśnienie, bo nie wiedziałem, że kanał premium ma taką definicję.

- forum dedykowane , ktore jest zwyklym oszustwem, bo jak zaczniej wytykac im bledy to cie tam banuja

Bo jak się wyzywa userów i ciągle z nimi kłóci, to na każdym forum się dostaje bana. A poza tym, to dziwne, że ludzie narzekają na forum n i jakoś administrator ich nie banuje.

- balagam w ksiegowowosci w wyniku czego mozecie otrzymac rachunek zbiorczy za kilka miesiecy

To dziwne, bo ja nie słyszałem, żeby ktoś dostał rachunek za kilka miesięcy. A jak nie dostajesz rachunku, to dzwonisz na infolinię i mówisz o co się rozchodzi, a nie piszesz na forum i żalisz się, że nie dostałeś rachunku.

- brak oferty dla abo, ktorym sie konczy umowa

Tutaj akurat się zgodzę. Mam nadzieję, że wkrótce o to się postarają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
- brak własnego sportu poza liga mistrzów

Gdzie Ty masz brak sportu? Jest Bundesliga na Eurosporcie, 1 liga na TVP Sport, Liga Argentyńska, Brazylijska, Belgijska, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Mecze reprezentacje Anglii, Puchar Hiszpanii etc. Tu napisałem tylko o piłce, ale jest też MLB, NHL, NFL i wiele innych sportów.

To wszystko leci na npseudoSporcie i serwisach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczyszczeniu postów z kłótni i zamknięciu kilku zgłoszeń, panów Marek76 i Rivam informuję, że następny razem będzie siedmiodniowy odpoczynek (ban) na uspokojenie emocji. Forum publiczne nie jest miejscem na tego typu spory, gdyż przeszkadza innym w kulturalnej i fachowej dyskusji. Ewentualnie resztę problemów proszę załatwić między sobą na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko leci na npseudoSporcie i serwisach?

 

Widzisz, enka od pozostałych platform różni się tym, że mając abonowany kanał nSport masz całą resztę sportu dostępnego w ofercie. Logo nie ma więc dla mnie znaczenia, jeśli mam nSport (jako samodzielny kanał to rzeczywiście śmiech na sali) to mam to wszystko o czym pisał kolega lukas_k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie. Bo za Canal+ Sport musisz dodatkowo płacić, tak jak w Nce za kanały filmowe np. HBO. Natomiast za nSport nic dodatkowo nie płacisz, masz go razem z innymi kanałami sportowymi w odpowiednim pakiecie. Dla mnie to zwykły dodatek z Ligą Mistrzów i tyle. Szkoda tylko że gdy LM nie gra, marnowane jest cenne miejsce na transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile musisz zapłacić za całą ofertę sportową C+? Bo całą ofertę sportową en można mieć za 38zł. W C+ i CP kanały sportowe są porozrzucane po pakietach o różnej cenie. W podstawowych za ok 40zł masz 2 czy 3 kanały sportowe z taką sobie ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

hmm...sprawa wygląda tak że każdy wybiera to co mu odpowiada...nie wszyscy oglądają sport...nie trzeba czekać na promocje żeby mieć HD i tymbardziej walczyć z tunerem C+ i jest jeszcze jedna rzecz w N moge sobie włączyć wszystkie kanały premium na przykład na 2 dni tylko odrazu bez dzwonienia..płacąc za 2 dni i tak średnio 2 tygodnie są oglądania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obie platformy sie uzupelniaja, w nce mam Nat Geo Wild, nseriale, sporo kanalow HD, z kolei w cyfrze mam C+, Planete, NGC i NGC HD.

 

Wybor platformy, a nastepnie jej postrzeganie jest SUBIEKTYWNA sprawa kazdego z nas i zwasnione strony raczej nie dojda tutaj do porozumienia....abonent wybiera ta oferte, ktora jest dla niego najlepsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile musisz zapłacić za całą ofertę sportową C+? Bo całą ofertę sportową en można mieć za 38zł. W C+ i CP kanały sportowe są porozrzucane po pakietach o różnej cenie. W podstawowych za ok 40zł masz 2 czy 3 kanały sportowe z taką sobie ofertą.

A co tu porównywać? W CP i C+ oferta sportowa jest nieporównywalnie lepsza, więc i zapłacić trzeba więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...sprawa wygląda tak że każdy wybiera to co mu odpowiada...nie wszyscy oglądają sport...nie trzeba czekać na promocje żeby mieć HD i tymbardziej walczyć z tunerem C+ i jest jeszcze jedna rzecz w N moge sobie włączyć wszystkie kanały premium na przykład na 2 dni tylko odrazu bez dzwonienia..płacąc za 2 dni i tak średnio 2 tygodnie są oglądania...

 

A jak to dokładniej wygląda z włączaniem i wyłączaniem pakietu=kanału w nbok. ?

I jak z opłatą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

przez internet i płacisz tylko za 2 dni na przykład...włączasz 29 a 30 wyłączasz płacisz za 2 dni faktycznie a średnio wyłączają około 10 nowego miesiąca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile musisz zapłacić za całą ofertę sportową C+? Bo całą ofertę sportową en można mieć za 38zł. W C+ i CP kanały sportowe są porozrzucane po pakietach o różnej cenie. W podstawowych za ok 40zł masz 2 czy 3 kanały sportowe z taką sobie ofertą.

 

Ja mam pakiet komfortowy+ plus canal+ za 42 zł/m-c. Czyli: Canal+Sport, Canal+Sport 2, Eurosport, Eurosport 2, TVP Sport, Orange Sport Info, Extreme Sports, ESPN Classic. Dodatkowo Orange Sport 10 zł/m-c (5 zł przy włączaniu i wyłączaniu co 2 miesiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to mowmy o cenie bez promocji:

 

-dekoder Turbo: 649 zl, zwykly n-rekorder: 449zl. ( platne od razu przy podpisaniu umowy)

- do tego droga aktywacja od 99 do 150 zl

-38 zl za same, gole programy sportowe dostepne praktycznie w kazdej kablowce i w kazdej platformie.

 

Czyli zeby wziasc bez promocji oferte sportowa ze starym rekorderem abonent musi zaplacic prawie 500 zl z nowym ponad 700 zl

 

W cyfrze za aktywacje i dekoder przy podpisaniu umowy placi sie zlotowke ...

 

Dla mnie wychodzi duzo drozej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ile musisz zapłacić za całą ofertę sportową C+? Bo całą ofertę sportową en można mieć za 38zł. W C+ i CP kanały sportowe są porozrzucane po pakietach o różnej cenie. W podstawowych za ok 40zł masz 2 czy 3 kanały sportowe z taką sobie ofertą.

 

Ja mam pakiet komfortowy+ plus canal+ za 42 zł/m-c. Czyli: Canal+Sport, Canal+Sport 2, Eurosport, Eurosport 2, TVP Sport, Orange Sport Info, Extreme Sports, ESPN Classic. Dodatkowo Orange Sport 10 zł/m-c (5 zł przy włączaniu i wyłączaniu co 2 miesiące).

Ja mam w chwili obecnej cała ofertę sportową Polsatu za 0 zł (plus kilkadziesiąt kanałów). ;) Mówmy o cenie bez promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...