Skocz do zawartości

SkyShowtime za granicą


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Krzysiek1991 napisał:

SkyShowtime, Disney, HBO MAX, Canal+ online. Polsat Box Go, Apple TV, Amazon Prime, Player, TVP GO, Netflix, Sony Bravia Core, DAZN, Viaplay, CDA. Wszystko czy jeszcze coś pominąłem? 😃 Jestem ciekaw, które platformy najbardziej ucierpią na wejściu trzech pierwszych wymienionych. Canal+ będzie mieć chyba trudny czas. Wiadomo nikt nie posiada wszystkiego, ale będzie takie rozdrobnienie, że gdyby naprawdę ktoś chciał mieć wszystko to nie wiem czy 500 złotych starczyłoby :D

Myślę, że z czasem i tak nastąpią jakieś łączenia pomiędzy platformami, a pewnie i ceny spadną. Jeżeli nie bezpośrednio to poprzez wprowadzenie pakietów z reklamami. Konkurencja będzie duża i każdy będzie chciał zatrzymać klienta u siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na forum znajda się fanatycy co będą mieli wszystkie lub większość z tych platform
Tak będzie. Zamierzam być jednym z nich
Jest bum na tego rodzaju usługi, to każde grabie grabią dla siebie. Za kilka lat będzie musiało dojść do sprzedaży i łączeń. 
Stanie się to gdy nowych klientów nie będzie przybywać lawinowo. 
Rynek przez najbliższe lata będzie rósł, będzie coraz więcej chetnych ludzi do płacenia za SVOD, także ci najwięksi jak WBD, Disney, Paramount, Comcast, Netflix, PV czy Apple znajdą dla siebie miejsce, a problemy mogą mieć lokalne serwisy


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czym się niby mam pocieszać ?

Ja się cieszę tym, że oceniam twarde fakty i teraźniejszość. Wiem, że jest część forum, która lubi rozmowy o przyszłości i wróżenie co się stanie.

Ale wracając.

Fakt, że nowa usługa będzie chciała pokazywać u siebie premierowo produkcje nie jest odkryciem ameryki bo to było wiadomo podczas zapowiedzi pierwszych. Także, nie wiem po co któryś raz coś podkreślać.

No mam rację niestety bo nie wiadoma jest data startu usługi jak i kwestia czy ona od razu wszystko u siebie będzie pokazywać. Nie znamy treści umów na Polskę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2022 o 00:14, domin107 napisał:

Nie znamy treści umów na Polskę.

Oczywiście że tradycyjnie nie znamy.

##Canal+ chwali się też umową z Paramount+, która dotyczy głównie rynku francuskiego i szwajcarskiego. Obejmuje ona dystrybucję serwisu Paramount+, kanałów tematycznych związanych z koncernem (do niedawna działającym pod nazwą ViacomCBS), emisji filmów Paramount Pictures pół roku po premierze kinowej.##

emisji filmów Paramount Pictures pół roku po premierze kinowej.

Naprawdę coraz ciężej zrozumieć po co,dla kogo i w jakim celu powstał C+PL.Dziecko którego francuzi się wstydzą,nie dbają, i udają że nie znają
 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2022 o 09:25, September77 napisał:

Według poprzednich zapowiedzi Paramount Global, serwis SkyShowtime ma wystartować w pierwszej połowie 2022 roku. 😄

Już się zbliża pierwsza połowa 2022 a o starcie cisza... Prędzej Disney+ wystartuje niż SkyShowtime XD

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

tylko już jest.

No właśnie, to jak mówił September powinni już wystartować. Może jakiś czynnik np. wojna na Ukrainie wpłynęła na opóźnienie startu, albo mają problem z tłumaczeniami 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem to kilka razy. Koniec roku (ostatni kwartał i raczej II połowa). Teraz jest HBO Max, następny w kolejce Disney+. SkyShowtime ze względów marketingowych wystartuje po Disney+ i to nie od razu 

Maja w planach ten rok ale to tez nie pewne czy im się uda zmieścić. Wiec jeśli nie zdążą do końca 2022, to nie będę zdziwiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wyraźnie, że idą wg planu, tzn.: dostali wymagane zgody, powołali spółkę, szefostwo oraz szefów regionów, zabezpieczyli i "uruchomili" domenę (pl). Jest tam pewna strategia startu, którą realizują.:

https://www.digitaltveurope.com/2022/03/10/sky-showtime-names-senior-management-team/

 

Teraz powołali kadrę kierowniczą:

-dyr. ds. marki

-dyr. finansowy

-dyr. ds. produktu

 

W moim odczuciu start w bieżącym roku jest niczym nie zagrożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z wiekszą niecierlpiwością na SkyShowtime niż na Disney+, może dlatego, że ten drugi serwis już mam
Może się okazać, że SkyShowtime, HBO Max i Disney+ łącznie będą niewiele droższe niż sam Netflix. Chyba nie trzeba mówić, co byłoby ciekawszą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pawop napisał:

Czekam z wiekszą niecierlpiwością na SkyShowtime niż na Disney+, może dlatego, że ten drugi serwis już mam emoji848.png

 

🤔 Ja jeszcze nie mam Disney+, więc czekam z równą niecierpliwością jak na SkyShowtime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Pawop napisał:

Czekam z wiekszą niecierlpiwością na SkyShowtime niż na Disney+, może dlatego, że ten drugi serwis już mam emoji848.png
Może się okazać, że SkyShowtime, HBO Max i Disney+ łącznie będą niewiele droższe niż sam Netflix. Chyba nie trzeba mówić, co byłoby ciekawszą opcją.
 

 Disney+ zapomniał w sumie o widzu dorosłym i skupił się najpierw na Marvelu i SW. Dopiero niedawno zaczęło się coś dziać w kierunku widza dorosłego - parę filmów jak No Exit czy Fresh

Wpadły seriale jak “Dropout”, “Dopesick”, “Pam & Tommy” a przed nami interesujący “Girl from Plainville”. I kilka ciekawych produkcji zapowiedzianych.

Ale Disney zrozumiał, że trzeba wystawić wszystkie działa.

SkyShowtime obecnie - wygląda na trochę słabszy. Ale jeśli wziąć pod uwagę, że ktoś omija kino superbohaterskie, to dwie wytwórnie Universal z Paramount dla filmowca mogą być ciekawsze.

 

Natomiast wątpie aby były niewiele droższe niz NF. Sam Disney (wg plotek ok 35-40zł) z HBO Max to cena bliska samego NF. A SkyShowtime wątpliwe aby był w cenie HBO MAX. Nawet zakładam, że mogą sobie krzyczeć więcej niż sam Disney+ (ze Star)

 

Przy okazji

Były plotki, że serial Halo będzie gdzieś w Polsce.

Wygląda na to, że trzeba będzie czekać aby obejrzeć to legalnie na premierę SkyShowtime

https://www.beyondvideogaming.com/en/article/where-to-watch-the-halo-tv-series-around-the-world/

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...