Skocz do zawartości

Konferencja C+


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie od października...

 

P.S. Przeprogramowałem dekoder ale nic się nie zmieniło. Kanały dla dzieci nadal są na 70-tych pozycjach. Ponadto nie mam jeszcze żadnej opcji dodatkowej załączonej już do pakietu. Ciemność...

Ciekawe, kiedy Cyfra zaktualizuje strone internetową i zawartość kanałów w pakietach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz znowu ciemność na tematycznych Discovery - niedługo było dane nacieszyć się (może to była jednak tylko jakaś przerwa w kodowaniu ... niestety mając Mediasata z oryginalnym softem nie sposób to sprawdzić).

Ech :/ Niedługo Święta. Może sprawię sobie "Korzystną zmianę" pod choinkę, tak jak lucius.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz znowu ciemność na tematycznych Discovery - niedługo było dane nacieszyć się (może to była jednak tylko jakaś przerwa w kodowaniu ... {...}.

 

u mnie już też nie jest dostępny, choć na Discovery Travel&Living było tylko audio :/

 

Ech :/ Niedługo Święta. Może sprawię sobie "Korzystną zmianę" pod choinkę, tak jak lucius.

 

u mnie może być podobnie, dotychaczasowa umowa wypowiedziana :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem możliwości zaglądania tutaj przez jakiś czas, więc mogę skomentować tę konferencję dopiero teraz. A więc. Promocja dla nowych abonentów b. dobra. Ale za to mamy kpinę z wiernych abonentów, na których Cyfra przez kilka lat sobie nieźle przycięła :/ To ja w Empiku przy drugim zakupie u nich w ogóle dostałem 10% rabatu, a Cyfra dla tych co siedzą z nimi 10 lat daje takie ochłapy... Żenada.

Co do nowych kanałów, to także jestem zawiedziony. Liczyłem, że coś się ruszy w sprawie Nat Geo Wild, przecież zwolniło im się trochę miejsca, dzięki wyłączeniu dublujących się kanałów. Może byłem zbyt naiwny, ale liczyłem na kanały MCM :woot: Taką nadzieję zrobił mi tekst z jakiegoś portalu o TV satelitarnej z ub. roku, mówiący o tym, że owe kanały mogą wkrótce znaleźć się w ofercie Cyfry, bo CanalSat przeprowadza się na innego satelitę. No ale dobra to mogę przeboleć, bo w to to tylko chyba ja wierzyłem. Myślałem też, że może Cyfra poczyni jakieś ruchy razem z platformą TP, że dołączy MTV Base, czy właśnie Nat Geo Wild, a tu nic. Myślałem też, że może ruszy się coś w sprawie TVP. Też nic. :/ Miałem zbyt dużo marzeń i byłem zbyt naiwny i może dlatego czuję aż tak wielki niedosyt, może w rzeczywistości nie jest tak źle :) To by było na tyle chyba...

 

P.S.

Z tym "Prestiżowym+HD" to chyba mojego posta tutaj czytali :D Też pisałem kiedyś, że aby nie pobierać oddzielnej opłaty za każdy kanał HD, wprowadzić taki pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom to niestety tylko możliwość oglądania na dwóch telewizorach tego samego kanału.

 

Cytat z komunikatu prasowego Cyfry:

Jeszcze w tym roku CYFRA+ wprowadzi nowe usługi (...) usługę Multiroom w cenie 15 zł. Jest to możliwość niezależnego oglądania różnych kanałów na kilku odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego abonamentu.

 

7458.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfraplus.pl/images/serwis-a ... ietow2.jpg

 

 

No i raczej wszystko jasne. A już miałem nadzieję, że Cyfra przejrzała na oczy i wprowadzi nowe kanały do pakietów na zawsze. A jednak chciwość i [beep]ość Cyfry górą. Pff... Nie dosyć że poszerzą te pakiety od listopada to co mi po tym, że odkodują te kanały na dwa miesiące? Oni tylko potrafią kombinować i kołować ludzi. Mogliby z tym już przestać i bardziej konkretnie podejmować działania i podchodzić do spraw bo inaczej Abonenci zaczną od nich odchodzić. Najlepsza oferta programowa to nie wszystko. Niestety. Jeśli to rzeczywiście prawda, że po Nowym roku nastąpi powrót do starych/obecnych pakietów to po prostu żenada. A pewnie nowi Abonenci, którzy podpiszą umowę na pakiet np. Komfortowy+ będą mieli te nowe, poszerzone pakiety na zawsze z tym, że przez 10 miesięcy 50% taniej? No to wolałbym tego nie komentować. Przecież to totalna dyskryminacja obecnych, wiernych Abonentów. Kiedy oni skończą tak absurdalnie traktować obecnych Abonentów? Ta konferencja wcale nie była taka imponująca.... :roll: Gdy tylko przyjdzie mi zadzwonić na infolinię w jakiejś sprawie to na pewno przedstawię swoje subiektywne odczucia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfraplus.pl/images/serwis-a ... ietow2.jpg

 

 

No i raczej wszystko jasne. A już miałem nadzieję, że Cyfra przejrzała na oczy i wprowadzi nowe kanały do pakietów na zawsze. A jednak chciwość i [beep]ość Cyfry górą. Pff... Nie dosyć że poszerzą te pakiety od listopada to co mi po tym, że odkodują te kanały na dwa miesiące? Oni tylko potrafią kombinować i kołować ludzi. Mogliby z tym już przestać i bardziej konkretnie podejmować działania i podchodzić do spraw bo inaczej Abonenci zaczną od nich odchodzić. Najlepsza oferta programowa to nie wszystko. Niestety. Jeśli to rzeczywiście prawda, że po Nowym roku nastąpi powrót do starych/obecnych pakietów to po prostu żenada. A pewnie nowi Abonenci, którzy podpiszą umowę na pakiet np. Komfortowy+ będą mieli te nowe, poszerzone pakiety na zawsze z tym, że przez 10 miesięcy 50% taniej? No to wolałbym tego nie komentować. Przecież to totalna dyskryminacja obecnych, wiernych Abonentów. Kiedy oni skończą tak absurdalnie traktować obecnych Abonentów? Ta konferencja wcale nie była taka imponująca.... :roll: Gdy tylko przyjdzie mi zadzwonić na infolinię w jakiejś sprawie to na pewno przedstawię swoje subiektywne odczucia....

 

Ja tez myslalem, ze beda na zawsze.

To jest normalnie jakas kpina. Niedlugo konczy mi sie umowa, jak nic sie nie zmieni to bye bye Cyfro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że kilka dni temu przedłużałem umowę z Cyfrą. Z dnia na dzień coraz bardziej dyskryminują obecnych Abonentów. Ze wszystkich źródeł wynikało, że pakiety miały zostać poszerzone od października i to na zawsze a tutaj z biegiem czasu sprawa robi się coraz bardziej przejrzysta i nabiera innych kształtów. Cyfra sama jeszcze nic nie wie po tej konferencji, jeszcze nie zapanował ład i porządek zarówno w sieci jak i u nich w siedzibie odnośnie postanowień konferencji ale wie jedno... kasować, kombinować i oszukiwać Abonentów. I to im najlepiej wychodzi. Naprawdę teraz żałuję, że przedłużałem tą umowę... Ale przecież istnieje także taka opcja jak... zerwanie umowy..... :>

:roll:

 

A propos nowej promocji dla nowych Abonentów - od kiedy ona się zaczyna? Tzn od kiedy można podpisywać nowe umowy na pseudo nowe pakiety np. Komfortowy+ i przez jaki okres te poszerzone pakiety będą istnieć dla nowych Abonentów? Bo chyba już wiadomo, że dla obecnych będzie to trwało żałosne dwa miesiące, a dla nowych? 10 miesięcy? Czyli przez czas obowiązywania 50% promocji na abonament? Ponieważ na stronie Cyfry+ w dziale Zostań Abonentem w wykazie kanałów w pakietach promocyjnych kanały dodatkowe w pakietach odznaczone są gwiazdką i jest informacja pod spodem: Dodatkowe kanały wchodzą w skład pakietu przez okres minimalny umowy. A więc..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dodatkowe kanały w pakietach.

Analizując informacje z konferencji ja rozumiem to w ten sposób że tworzą nowe pakiety: np. komfortowy+ wskład którego wejdą na stałe dodatkowe kanały.

Dla abonentów obecnego "zwykłego" komfortowego dadzą do końca roku te kanały w promocji. W nowym roku możesz zmienić pakiet na "wyższy" - komfortowy+ i zapewne po zwiększonej cenie :evil:

Na wstępie komunikatu cyfry wynikało, że dadzą je od 1 października - ale z nowych informacji dają dopiero od 1 listopada (chociaż dzisiaj nawet odkodowane były do godz. 16 dwa kanały z paczki discovery).

 

Reasumując cała tą konferencję to duża lipa - nieopłaca sie być stałym abonentem :lol2:

Najlepiej jest po upływie umowy ją rozwiązać i negocjować nową w promocji! :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona cyfraplus.pl: "Dodatkowe kanaly w pakietach przez 2 miesiace w prezencie (listopad i grudzien)! Buaaah.... Co za zarty! Za to Zone Romantica dostalismy! To sie w glowie nie miesci. Na poczatku myslalem, ze te kanaly beda na stale a na Discovery Travel mi bardzo zalezalo! Dowcipniasie... Ani zadnej fuzji ani nowych kanalow! Zdzierusy! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerkajac na ten jpeg odrazu skojarzylo mi sie to z prezentacja swej oferty dla osob ktore powiedzmy nie znaja tych kanalow by po 2 miesiacach sklonic ich do ewentualnej zmiany pakietu na wyzszy. Ciekawe tylko co za promocje bedzie mial ktos z pakietem prestizowym bez dekodera HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już nie wspominając ponownie o Cyfrze+ jako oszustach, kolejny dowód na to, że pakiety powinny zostać poszerzone od dnia dzisiejszego;

 

Od 1 października CYFRA+ wzbogaca wszystkie swoje pakiety, dołączając dodatkowe kanały i opcje...

 

Po prostu szkoda słów. Widać, że Cyfra woli sobie odpuścić październik, bo przecież za dużo by stracili. Oczywiście. Mimo, że są nie słowni to tak kołują ludzi, że szkoda gadać. Nic ich to nie obchodzi. Piszą tak a robią co innego. Absurd, absurd jeszcze raz absurd z tym wszystkim. Sami sobie podkładają nogi przez takie działania...

Jestem ciekawy, co będzie po Nowym Roku. Gdy skończy się ta ''promocja''. Jak to będzie z tymi opcjami dodatkowymi w pakietach... co oni wymyślą... już teraz można sie po nich wszystkiego spodziewać. Oczywiście wszystkiego, co najgorsze... :?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...