Skocz do zawartości

Konferencja C+


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bądźmy realistami.Tzw.starzy abonenci" są dla nich jedynie "dojnymi krowami"Nigdy nie było nie jest i nie będzie inaczej.Jedyny sposób to rezygnacja po ustawowym okresie a następnie wstąpienie w szeregi nowych abonentów.Jestem z nimi od 10 lat i nigdy nie odczułem że im na mnie w jakikolwiek sposób zależy.

A dołączenie nowych kanałów typu Romantica czy w przyszłości TV Warszawa (jestem z Wrocławia) to po prostu żenada, podobnie jak te złote plusy :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się, czy opcje dodatkowe są traktowane jako część umowy o abonament? Załóżmy teoretycznie, że po nowym roku kasują je kompletnie i dane kanały wchodzą jedynie w skład odpowiednich pakietów. Co wtedy z osobami, które mają np. Kino Polska za 3,50 zł? Można na tej podstawie zerwać abonament?

 

Z obecnych rozmyślań nad ofertą, wychodzi na to, że nie opłaca się być stałym abonentem (nie tylko zresztą w C+, właśnie dlatego zrezygnowałem z n-ki że mieli promocje jedynie dla nowych, a na starych się wypinali), tylko zrywać je i podpisywać nowe. Dla starych przewidziane są śmiesznie niskie obniżki, podczas gdy nowi otrzymują 5x wyższe. Jako stary abonent otrzymam przez 2 miesiące dostęp do poszerzonego pakietu płacąc tyle samo, podczas gdy nowy będzie miał je na okres 10 miesięcy za połowę ceny mojego pakietu, podpisując umowę na 18 miesięcy. Przez ten czas pewnie dojdą kolejne aneksy do umowy, na podstawie których będzie można wcześniej ją zerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym TVN Warszawa jak i TV Silesia, to mojim zdaniem dopiero poczatek prywatnych mediow regionalnych po przez satelite w Polsce. Ten biznes sie dopiero rozkreca i jestem przekonany, ze bedzie z czasem dobrze prosperowal. Czekam teraz na programy z Wroclawia, Gdanska itd... Nie ma tam czasem takiej TeDe we Wrocku? :wink: Mysle, ze te programy bardzo wzbogaca platformy satelitarne w PL...

 

Niepowiedziano na konferencji nic o stacjach radiowych z Polski. Gdzie sa Zlote Przeboje, Roxy FM, Kiss FM, Eska? Francuska Canalsat ma wspaniale rozbudowana platforme rozglosni, dlaczego nie zrobia tego tak w Polsce? Nie pamietam, kiedy przylaczyli ostatnio jakies radio! Z tych wszystkich europejskich platform z pod marki plusa nasza jest najubozsza! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh Lucius narobiłeś nam apetytu... Ale znowu wszystko zeżarła Cyfra.. Chyba czas na zrezygnowanie z płacenia 120 zł za miesiąc ( bez wynajmu dekodera od łaskawców ) i żeby nie miec za to 3x Discovery, AXN Pack,Cinemax, Kino Polska, Mezzo, HBO ( w tym HBO HD ) i Bóg jeden wie czego jeszcze. Trzeba chyba zostawic Multipakiet + konkurencyjna platforma nieobywatelska i zostanie kupę kasy na Multi rum do wypicia. Moje przekleństwo a ich szczęście ,że jestem uzależniony... Od futbolu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inne sa roadzej umowy? np roczna umowa?

czyu tylko jest ejden typ 18 miesiecy i 10 miesiecy za pol ceny?

Pisz wolniej bo Ci sie literki przestawiają.... :roll:

 

Nie ma innej opcji, tylko 18 miesięcy i połowa tego okresu ze zniżką.

 

Aha - chciałem dostać regulamin tej promocji, nie dostałem, nie można dostać... ciekawe co oni tam takiego ukrywają, że boją się aby to ujrzało światło dzienne... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh Lucius narobiłeś nam apetytu...

 

Przepraszam!

Mi też Ktoś narobił apetytu, ale jak zobaczyłem (nie po raz pierwszy), żenującą/nową ofertę i to na 10-lecie i do tego brak zapowiedzi kanałów- to już tym razem nie wytrzymałem. Ten "chocholi" taniec wykonywany pomiędzy klientem a operatorem nie zapowiada póki co zmian na lepsze jutro!

Dlatego na najbliższe 12 m-cy żegnam się z Cyfra+ :wink: Mają czas żeby "przemyśleć" wiele spraw, o ile tyle jeszcze przetrwają na rynku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dobre warunki mozna osiagnac tylko i wylacznie rezygnujac z Cyfry!.

Cyfra starych klientow zawsze miala w nosie i ma.Traktuje ich jak losi (niczym nie ublizajac tym symapatycznym zwierzakom).

Zawsze kiedy nadazy sie taka okazja (zmiana regulaminu), konczaca sie umowa (zwykle nie dluzej

niz 12m-cy) rezygnuje oficjalnie (list polecony-wczesniej dystrybutor) z Cyfry+.

2-3 dni przed koncem okresu wypowiedzenia, telefony z Cyfry z propozycja pozostania i z dobra promocja.

Wlasnie na koncu minionego miesiaca nieszczesliwie konczyla sie umowa, bylem troche niezdecydowany

w zwiazku z szumnie zapowiadana konfercja Cyfry czy umowe przedluzyc?, czy poczekac kilka dni.

Zdecydowalem sie na przedluzenie - umowe nazwana przez Cyfre "Powrot", po zazartych negocjacjach otrzymalem:

Umowe na 13 m-cy - pakiet podstawowy + opcja Canal+ i HD oraz NGH 50% na 6-m-cy i pozostaly okres 25%.he

Wiec w swietle "10 rocznicy" jest nie zla.

Bylo to u[beep]liwe, ale majac doswiadczenia z Cyfra od sp.Wizji TV, wiem ze tak trzeba! Tylko po co? taka zabawa?.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą promocją urodzinową jest tak,że kanały, które doszły do wszystkich abonamentów, które występowały jako opcje dodatkowe dla nowych będą dostępne przez minimalny okres umowy tzn. 10 m-cy (wraz ze zniżką 50% na wybrany abonament), a potem jeśli będzie się chciało nadal przy Pakiecie Konfortowym korzystać z np. z Kino Polska to trzeba będzie dopłacić 3.50 zł. Z kolei starzy abonenci tylko przez dwa miesiące (listopad-grudzień) będą mogli cieszyć się powiększynymi pakietami. Te informacje uzyskałem dzisiaj u dystrybutora Cyfry+ także są pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na spokojnie można sobie zadać pytanie - czy coś się takm naprawdę zmieniło???Apetytu sami sobie narobiliśmy tak samo jak abo. N przed każdą ich konfą..Przedstawiciele cyfry ani razu nie nic nie obiecwali, że dali mało lub praktycznie nic dla stałych abo.-, no cóż wiadomo jak się towar sprzedaje to po co dawać więcej, jak i tak za jakiś czas ludziska powiedzą,że to mało-apetyt rośnie w miarę jedzenia.. Zresztą stali abo. w statnim okresie czasu też dostali sporo zniżek na pakiety, tak naprawdę mało kto płacił oficjalną cenę z cennika. Dalej- inne platformy też nic w tym półroczu extra nie dały.I tak uważam, nadal,że na chwilę obecną cyfra nadal ma najlepszą ofertę.Zobaczymy co zrobi N /Polsat szkoda piasaniny/Poza tym rok się nie skończył jest jeszcze okres przedświąteczny :D /jeśli chodzi o nowe kanały/. Jeżlei się nic nie zmieni a N zaszaleje z kanałami /w co wątpię/to zawsze można przejść do konkurencji.Poza tym jakoś tak przyzwyczaiłem się do loga cyfry :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nastepujące:

Mam komfortowy + canal+ +opcja dodatkowa discovery. Czy w związku z dołączeniem discovery do pakietu nie będzie już pobierana opłata za ta opcję czy trzeba raczej z niej zrezygnować, aby opłata nie była pobierana ???

 

A oto odpowiedz, która otzrymałem z Cyfry:

 

Odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że w okresie od 1 listopada do 31 grudnia 2008 roku, oplata za opcję Trzy Wymiary Discovery nie będzie pobierana, zgodnie z promocją związaną z 10-leciem CYFRY+. W związku z tym, nie trzeba rezygnować z tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo to [beep], ale majac doswiadczenia z Cyfra od sp.Wizji TV, wiem ze tak trzeba! Tylko po co? taka zabawa?.

Bo każdy zdziera z ludu ile się da, a kiedy pojedyncza jednostka się zbuntuje, to zawsze można ją uciszyć trochę obniżając abonament (ale i tak mając z tego zysk). Powiedzmy sobie szczerze, ilu osobom chce się wypowiadać umowę przy każdym aneksie? Jeszcze się cieszą, że do pakietu podstawowego dołącza Kuchnia.tv. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo dużo"? Skąd masz takie informacje? Na ponad milion abonentów pewnie jest to najwyżej parę procent. To, że ty tak robisz, nie znaczy że "bardzo dużo". Gdyby wszyscy zaczęli tak robić, to może wtedy coś by się zmieniło na lepsze. Dlaczego w Polsce nie ma żadnego porządnego systemu lojalnościowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...