Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
7 minut temu, lukimann napisał:

 

Zastanawia mnie dlaczego Amazon nie chce konkurować o polskiego klienta z Netflixem. Brak szeroko pojętej promocji

Jak to było wiele razy pisane Amazon Prime Video jeszcze oficjalnie nie wystartował w naszym kraju.

Nie wiem czy wiesz, ale APV jest częścią czegoś większego czym jest sam Amazon: przesyłki, oraz usługi streamingowe zarówno video(APV) jak i audio(Amazon Music Unlimited) U nas w kraju jeszcze nie można kupować w Polskim Amazonie , bo takiego nie ma.

Jeśli to będzie spięte w jedną całość będzie można mówić o wejściu Amazona na nasz rynek. To jest grubsza operacja. ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Z tego co czytałem , już mieli wejść  w 2018 r

Z ciekawości, tam gdzie juz serwis działa "pełna parą"  usługi są w jakiś sposób srzedawane w formie pakietów?

To już byłaby swego rodzaju nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Muszą się wypowiedzieć nasi koledzy co mieszkają w UK. :P

My Polacy i tak mamy szczęście , że Amazon uwolnił swoją usługę i można ją w naszym kraju liznąć ;)

Taka ciekawostka mieszkam we Wrocławiu i przejeżdżając obok Amazona jest pełno ciężarówek z naczepami , które są opisane Prime

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uk za £7,99 oferują nie tylko tv ale i darmowe jedno dniowe przesyłki.Tv to tylko dodatek stad oferta nieporównanie mniejsza niż w Netflix.Mozna tez muzykę czy pojedyncze pakiety kanałów wykupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@umek, tymi kanałami to ciekawa sprawa.

Wczoraj zajrzałem na swoje konto na stronie Amazona i można dokupić Cinemax, HBO, CBS i wiele innych. Można wypożyczać również filmy. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kingofsouth napisał:

@umek, tymi kanałami to ciekawa sprawa.

Wczoraj zajrzałem na swoje konto na stronie Amazona i można dokupić Cinemax, HBO, CBS i wiele innych.

Do tej opcji musisz kombinować z VPN.  Mnie z irlandzkiego IP ni huhu nie puściło do próbnego wykupu CBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 3.02.2019 o 11:18, Conan napisał:

...... ale na 24 godziny ma też zostać udostępniony pilot serialu.....

Pierwszy odcinek jeszcze godzinę temu był dostępny, ale teraz sprawdzałem i już go nie ma. Trzeba czekać do marca na całość.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Obejrzałem w niedzielę pierwszy odcinek, bo byłem ciekawy tej produkcji. Dzięki temu wiem, że warto czekać na marzec.  8-)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Od wczoraj jest informacja w APV, że serial jest z lektorem. Jednak jeszcze rano, nie bylo zadnego odcinka. Tak na marginesie , to ja sie nie zgadzam z twoja opinia.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Mnie obecnie wciągnął z propozycji streamingowych serial "Człowiek z Wysokiego Zamku"... i jak na razie z tłumaczeniem nie ma żadnego problemu.

Z tymi "idiotami" czyli polskim klientem, to bym tez nie przesadzał.

 

Ktoś wie kiedy 4 sezon FTWD będzie dostępny w polskim serwisie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Serial jest w jakości 1080p, ale wygląda jakby to była lepsza jakość, może bitrate jest wysoki. ;)

Dwa sezony obejrzałem na Netflixe, tutaj 3 sezon mnie interesuje. Polecam @NobelM. Nawet dla tego serialu jest warto wydać 2,99 EUR.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

@NobelM

Warto wykupic subskrypcję.

Też się zastanawiałem, niedawno podjąłem decyzję * dzięki głównie @kingofsouth i napiszę, że warto.

Jak ktoś oprócz ciekawej biblioteki szuka dobrej jakości streamingu to APV jest jak najbardziej odpowiedni.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

9 minut temu, NobelM napisał:

Dzięki. Pewnie skorzystam. Jest w tym serwisie jakiś limit podpietych urządzeń? Bo pewnie oglądać można max na 1 w tym samym momencie. Zgadza się?

Nie ma limitu podpiętych urządzeń. Równocześnie można oglądać na trzech urządzeniach.

Na dwóch urządzeniach można oglądać ten sam materiał na trzecim urządzeniu trzeba coś innego oglądać.

Materiały 4K są dostępne na Smart TV na PS4 już nie. Dziwne bo Netflix i tu i tu daje jakość UHD.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jest to specyficzna usługa. Produkcje szeroko reklamowe przez Amazona: "The Grand Tour", "Jack Rayan", "Homecoming", "The Expanse"  oraz  "Hanna"  są traktowane poważne.

Mają napisy lub lektora. Zdarzają się jednak babole przykład serial "Terror" czy też "The Purge". No cóż lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...