Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Apple+ brałem tylko raz na jakiś czas jak było w promocji za free. Niewykluczone że zamiast tego wykupię sobie raz na jakiś czas poprzez Prime Video żeby coś nadrobić jak będzie dostepna ta opcja w Polsce.

Pytanie z innej beczki. Czy te dodatki typu MGM i inne pakiety z Prime Video idze dokupować jak się ma subkskrypcję poprzez operatora czy tylko bezpośrednią? Pytam bo jestem w trakcie zmiany operatora internetu z lokalnego dostawcy na Play i tam w ofercie mam na cały okres umowy Prime Video i zastanawiam się czy warto przedłużac bezposrednią subspamypcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 2PaC napisał(a):

Plusów niema bo na 99% biblioteka nie będzie 1:1 więc mija się to z celeme tak samo jak z SkyS

 

W przypadku Skyshowtime rzeczywiście tak jest, że lepiej kupić niezależną subskrypcję, ale jeśli chodzi o MGM to chyba nie ma innej opcji niż abonament poprzez Prime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 2PaC napisał(a):

Plusów niema bo na 99% biblioteka nie będzie 1:1 więc mija się to z celeme tak samo jak z SkyS

W przypadku SkyShowtime tak jest. Ale z tego co wiem premiery seriali czy filmów są, gorzej z tymi starszymi, które w samym SkyShowtime też podlegają rotacji. W przypadku Apple+TV raczej nie ma tego problemu. Sama platforma opiera się raczej na premierowych serialach. I właśnie jeśli czegoś bym tam szukal to premierowego serialu do nadrobienia w trakcie 1-2 miesięcy i out na rok ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Amazon w dziale subskrypcji pojawiało się mnóstwo anime seriale i filmy nie wiem czy to jest błąd czy opcja crunchol będzie dostępna sprawdźcie u siebie póki co po za podglądem seri i filmów nic więcej nie ma  jest info anime w ramach subskrypcji 

Edytowane przez Maciek 33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...