Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy odc. The Grand Tour to już przesada. Zrobili sobie powtórkę z obśmiechiwania francuskich aut. Ileż razy już toczyli bekę z tego to nie zliczę.

Dno.

To już ''Farma Clarksona'' czy ''May w Japonii' były 10x ciekawsze.

 

@domin107polecamy jak najbardziej.

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie ma zniknąć z biblioteki ponad 60 tytułów filmowych. Jak nie zostaną przedłużone licencje, to będzie to duży cios dla i tak niezbyt dużej oferty tytułów na licencji. Ogólnie dla mnie ostatnio dziwnie to wygląda i spory zjazd zaliczają. Zaledwie kilka tytułów z Monolithu w miesiącu (gdzie mamy problemy z tłumaczeniem, albo tylko lektora dają, albo tylko napisy) i kilka starszych filmów z Paramountu i Universalu wpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Transy dopiero co wpadły na HBO, więc takiebstarocia to wszędzie mogą się pojawiać nawet po starcie platformy. Myślę, że brak Dextera i brak najnowszego sezonu Star Trek Discovery na Netflixie to były wcześniejsze i bardziej wiarygodne jaskółki przygptowań do startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś muszą zacząć zbierać co swoje. Styczeń - luty to raczej "martwy" okres, ale im bliżej wiosny, tym powinno być ciekawiej.

 

Amazon, nawet jak coś teraz straci nie powinien za bardzo narzekać, u nas też raczej jest sporo do nadrobienia pod względem popularyzacji platformy. Tam pojawia się coraz więcej polskiego kina - ostatnio Katyń, Wołyń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Charlie1978KK napisał:

Za dwa tygodnie ma zniknąć z biblioteki ponad 60 tytułów filmowych. Jak nie zostaną przedłużone licencje, to będzie to duży cios dla i tak niezbyt dużej oferty tytułów na licencji. Ogólnie dla mnie ostatnio dziwnie to wygląda i spory zjazd zaliczają. Zaledwie kilka tytułów z Monolithu w miesiącu (gdzie mamy problemy z tłumaczeniem, albo tylko lektora dają, albo tylko napisy) i kilka starszych filmów z Paramountu i Universalu wpada. 

Zła wiadomość.

Wiele wskazuje, że obniżyli bitrate z 15 Mb/s do poniżej 10 Mb/s dla HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Delta21 czyli Amazon pod Apple TV dostaje lepszy profil HD niż "pospólstwo" z Androidem :)

Może nie jakoś rewelacyjnie lepszy, ale jednak na plus.

 

 

Niestety z 15 Mb/s dla HD, które było kilka miesięcy temu zrezygnowali.

Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hitachi OLED na niszowym systemie Foxxum nazywanym bodajże u nich SmarTVue (apka Prime ma taki sam tryb diagnostyczny jak u @mara68 ) jest 15 Mbps w 4K HDR i zawsze tak było od kiedy pamiętam.

Zresztą Amazon w specyfikacji taką właśnie prędkość dla 4K podawał i podaje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...