Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Pawop napisał(a):

Część filmów z pakietu MGM ma adnotację, że za 14 dni opuszcza pakiet, a część, że pojawi się w ofercie Prime.
Mam nadzieję, że to oznacza początek końca pakietu MGM w obecnej formie

Już raz była sytuacja, że pewne tytuły były oznaczone do usunięcia i kiedy nadszedł termin usunięcia, następnego dnia były dostępne ponownie w ofercie MGM. Także nie musi to niczego oznaczać.

Edytowane przez lucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawop napisał(a):

Część filmów z pakietu MGM ma adnotację, że za 14 dni opuszcza pakiet, a część, że pojawi się w ofercie Prime.
Mam nadzieję, że to oznacza początek końca pakietu MGM w obecnej formie

Czy bez płacenia za MGM da się sprawdzić jakie pozycje wypadną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, lucky napisał(a):

Do oferty Prime przejdą z usługi MGM:

„Rybka zwana Wandą”

„Uciekający pociąg”

„Cyborg”

„Zaginiony w akcji”

„Inwazja łowców ciał”

„Długie pożegnanie”

 

„Zaginiony w akcji” to jest ten film co główną role gra Chuck Norris?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne. Sześć filmów będzie w ofercie Prime z MGM
Mam nadzieję, że pojawi się więcej. Zresztą trochę klasyków MGM już się pojawiło, jak np. Sprzedawca Cadilaków



Do oferty Prime przejdą z usługi MGM:
„Rybka zwana Wandą”
„Uciekający pociąg”
„Cyborg”
„Zaginiony w akcji”
„Inwazja łowców ciał”
„Długie pożegnanie”
 


Będzie więcej:
- Carrie z 2013
- Stygmaty
- Poltergeist z 2016
- Mroki lasu

Nie wiem czy to wszystko, nie chce mi się dalej szukać.

Filmożercy korzystają z naszych informacji z tego tematu i nie raczą nawet napisać źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uciekający pociąg" Andrieja Konczałowskiego? O! Czy idzie odwilż w stosunkach z Rosją? Wiem, że film amerykański, ale pod nim podpisał się twórca rosyjski, który znajduje się na ukraińskiej liście sankcji za popieranie reżimu Putina. Andriej Konczałowski jest synem Sergieja Michałkowa, autor słów dwóch hymnów - Związku Radzieckiego i Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, swordfish napisał(a):

"Uciekający pociąg" Andrieja Konczałowskiego? O! Czy idzie odwilż w stosunkach z Rosją? Wiem, że film amerykański, ale pod nim podpisał się twórca rosyjski, który znajduje się na ukraińskiej liście sankcji za popieranie reżimu Putina. Andriej Konczałowski jest synem Sergieja Michałkowa, autor słów dwóch hymnów - Związku Radzieckiego i Rosji.

Bez przesady z tą polityką, to film z 1985 roku i całkiem niezły. Albo jego "Syberiada" - jakby przykładać podobne kryteria to też nie oglądać, bo produkcja ZSRR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...