Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@swordfish dzięki za info. Postanowiłem dopytać, ponieważ już zdarzyła mi się taka sytuacja, że kilka razy musiałem włączyć, wyłączyć i znowu włączyć napisy, żeby w końcu "zaskoczyły". Jednak tym razem tak nie było - teraz już wiem, że to nie jest problem zależny ode mnie.

Jeszcze raz dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish dzięki za info. Postanowiłem dopytać, ponieważ już zdarzyła mi się taka sytuacja, że kilka razy musiałem włączyć, wyłączyć i znowu włączyć napisy, żeby w końcu "zaskoczyły". Jednak tym razem tak nie było - teraz już wiem, że to nie jest problem zależny ode mnie.
Jeszcze raz dzięki za pomoc. 
Oglądałem przed momentem Droga bez powrotu: Geneza. Film jak film, ale ścieżka audio z lektorem rozjechana względem tego co mówią na ekranie o około 10 sekund. Amatorka ten niby poważny serwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś obiło mi się o uszy [ oczy ] że jest cień szansy w dalszym terminie na kontynuację u nowego własciciela praw. Niestety bez żadnych szczegółów kto-co-kiedy.

Jeżeli jest w tym ziarno prawdy to pewnie w 2022 będzie news.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 listopada trzeci sezon serialu Hanna.

Gdzieś obiło mi się o uszy [ oczy ] że jest cień szansy w dalszym terminie na kontynuację u nowego własciciela praw. Niestety bez żadnych szczegółów kto-co-kiedy.
Nie wydaję mi się, żeby Amazon sprzedał prawa do Expanse.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://spidersweb.pl/2021/10/amazon-prime-cena-nowa-doskonala-oferta-w-polsce-49-zl-rocznie-za-seriale-gry-i-darmowa-dostawe.html o tym właśnie pisałem , chyba wreszcie zaczęli interesować się Polską we właściwy sposób. 49 zł za rok Prime mi odpowiada, reszta usług nie do końca, bo nie mam PC 😉, ale może zacznę zamawiać coś z Amazon.pl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil2505 napisał:

Warto dodać, że wraz z końcem września wycofano oferty Amazon Prime Video - 30 dni gratis, później 25zł, która była dostępna w Play.

 

 

O co chodzi z Play, nie oferuje już Prime Video?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, darius010 napisał:

Jak płatność? Podpinać trzeba kartę czy to 49 można jednorazowo?

Skorzystałem z linka w artykule, zalogowałem się na konto, które już dawno mam, na dotychczasowe dane. Odnowiłem aubskrybcję, ale w promocji. Karta jest wymagana. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kamil2505 napisał:

Tylko pytanie czy jest sens skoro w Play mam tylko 2 miesiące, a przez Prime mam w tej samej cenie cały rok. 

Dobra już załapałem temat 😉

Trzeba, więc zrezygnować z usługi w Play i opłacić Prime z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...