Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i oczywiście "Grand Tour". Trzeci sezon jest lepszy niż najlepsze stare sezony "Top Gear". Zdjęcia i jakość powalają.

Zresztą oceny rzędu 9,1 za odcinki na IMDB mówią same za siebie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem APV przespało najlepszy moment na odpowiednie wejście na polski rynek. Nie chodzi mi oczywiście o to, że wogóle ich tu nie ma, ale chodzi mi o kampanie marketingową. Mogli by spokojnie przejąć  sporą ilość klientów Showmax. A tak zrobią to pewnie Netflix czy może nawet bardziej HBO GO.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

W sumie gdyby nie to forum i zachęta kilku osób, którym dziękuję to zupełnie nie znałem tego serwisu.

Może to nie jest Netflix z bogatą biblioteką czy HBO GO, ale jest kilka ciekawych tytułów: tak na początek.

I co ważne w 4K, oraz Full HD.

Oryginalne seriale i parę pozycji w odświeżonej jakościowo formie.

W dodatku za kilka €.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 1.02.2019 o 19:05, Conan napisał:

Amazon podczas finału Super Bowl ma promować swój nowy serial "Hanna". W ramach tej promocji po meczu w serwisie będzie można obejrzeć pierwszy odcinek, ale... tylko przez 24h. Cały serial trafi do oferty w marcu.

 

 

Sprawdziłem i wygląda to trochę inaczej.Podczas Super Bowl będzie dostępny zwiastun serialu przygotowany specjalnie na to wydarzenie.Taką informację znalazłem na APV. Do tej pory były same spoliery.

 

https://i.postimg.cc/28gfy6m7/2019-02-03-090132.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Stało się, Amazon udostępnił 1 odcinek serialu "Hanna"  :brawo:

Miałeś rację @Conan.

Dodam,że są napisy

Ja już oglądam.  8-)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Pierwszy odcinek i sporo Polskich akcentów. Prócz Joanny Kulig w serialu mamy nawet kawałek utworu Paktofoniki  "Jestem Bogiem".

Pozytywnie serial mnie zaskoczył. @umek, warto.  :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Jak to wygląda w sytuacji brakujących napisów?

Mam oczywiście na myśli " Terror".

Może się zdarzyć,  że wersja z polskim tłumaczeniem nie zostanie udostępniona w ogóle?

Zna ktoś dane ilu mniej więcej jest obecnie polskich subskrybentów tego serwisu?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Napisy do serialu "Terror" prędzej czy później zostaną dodane, myślę że do marca już będą.

Jeśli film/serial ma zaczęte tłumaczenie nie ma takiej opcji by nie było one skończone.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na Smart TV oraz konsoli  już od jakiegoś czasu aplikacja  APV posiada taka funkcję. Można sobie zobaczyć kto gra w serialu/ filmie , przejrzeć galerię zdjęć itp.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Ciekawa funkcja, w polskiej wersji tez znalazłaby uznanie.

Zastanawia mnie dlaczego Amazon nie chce konkurować o polskiego klienta z Netflixem. Brak szeroko pojętej promocji. Gigant Netflix od kilku lat ostro pracuje nad rozpoznawalnością marki, zaczynają się pojawiać polskie seriale itd.

APV ma potencjał, dobrą cenę, tylko na co oni jeszcze czekają ( i te wpadki związane  brakiem tłumaczenia)?

Na wejście kolejnych serwisów streamingowych jak Disney+?

Później będzie jeszcze trudniej.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...