Skocz do zawartości

T-Mobile - nielimitowany internet mobilny


Gość Wodnik Szuwarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

Oferta obowiązuje od dzisiaj. Dostępne 3 plany za 60 zł, 70 zł i 90 zł z prędkością do 30 Mb/s, 60 Mb/s i 90 Mb/s.

 

Zrzut-ekranu-2021-07-20-o-08.13.05.png

Cytat

Szacunkowa maksymalna prędkość pobierania i wysyłania danych w technologii LTE w opcji usługi do 30 Mb/s wyniesie nie więcej niż 30 Mb/s, w opcji usługi do 60 Mb/s –  nie więcej niż 60 Mb/s, a w opcji usługi do 90 Mb/s – nie więcej niż 90 Mb/s. „Strefa domowa” to obszar wyznaczony dla adresu świadczenia usługi o promieniu 500 m. Poza „Strefą domową” szacunkowa maksymalna prędkość transmisji danych ulega obniżeniu do 512 kb/s – dla pobierania i wysyłania w technologiach 4G/LTE i wyższych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na umowę na osobę prywatną czy na firmę ?

Bo na firmę wciąż jest taka oferta do dostanie od dawna.

Na osobę prywatną to była ale zlikwidowali możliwość podpisywania umów kilkanaście miesięcy temu.

 

Hm strefa domowa ? Co to za zapis ? 500 metrów to odległość routera LTE od nadajnika BTS czy odległość od routera LTE do komputera - tableta po łączu wifi ?

Bo mało kto ma bliżej niż 500 metrów do nadajnika BTS - LTE. Więc będą cyrki i to nie złe. Szczególnie w małych miastach i wsiach. Gdzie jeden nadajnik BTS jest na kilka wsi albo miasto

Co w przypadku kiedy zabiorę router z pod adresu domowego w inne położenie - na przykład pojadę na wczasy z routerem LTE i tam będę korzystał.

Spadnie mi prędkość do 512 kb/s wtedy ?

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby 500m od miejsca w którym się uruchomił router/adresu jaki ustalono na strefę domową.

 

Na przykładzie Orange, nielimitowany odnosił się tylko do strefy domowej. Poza strefa domowa obowiązywał pakiet, gdzie przy jego wyczerpaniu prędkość spadała.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 500m od adresu podanego w umowie. To jest internet domowy, więc wcale nie dziwi takie ograniczenie. W zamian jest jakaś tam szansa (być może nawet duża), ze będzie to chodziło stabilnie i w miarę szybko, bo operator zweryfikuje, czy w danym miejscu sieć pozwoli na takie prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
1 godzinę temu, endriuno1 napisał:

Ktoś z Was korzysta z tego internetu ? Zastanawiam się nad nim gdyż kończy się umowa z Vectra a ich internet od jakiegoś czasu mnie zniechęca 😆

Ja korzystam od 2 lat z domowego. Nie dawno przedłużyłem umowę na 30 Mb/s. Do nadajnika mam jakieś 2 km po prostej. Router Huawei śmiga po całym mieszkaniu na 4 urządzenia. Ogólnie nie narzekam. Oprócz tego mam jeszcze dwa inne połączenia z innych sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, endriuno1 napisał:

I jak, jest stabilnie i szybko ? 

Wiesz, Ja mieszkam blisko nadajnika T-Mobile. Mam telefon w T-Mobile i internet (wszystko służbowe). Mam pakiet 40/10, ale przy moim router to max wyciągnie 10 mb/s. Żona ma telefon w Plusie i musi szukać zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

T-Mobile powrócił z promocją, w ramach której można bezpłatnie aktywować ważny 2 tygodnie pakiet nielimitowanego Internetu. Promocja jest dostępna w wybranych taryfach na abonament (w tym w biznesowych), MIX i na kartę (Internet na kartę Blueconnect oraz w taryfie GO!, z której powrotu do starszych taryf pokroju Frii nie ma).

 

Więcej informacji na ten temat np. tutaj: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/t-mobile-nielimitowany-internet-swieta-2021

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Korzysta ktoś może z Internetu domowego L z prędkością do 90mb/s i routerem ZTE MF297D z agregacją pasm i może się wypowiedzieć jak w praktyce wygląda ta strefa domowa 500m? Czy prędkość rzeczywiście spada dokładnie do 512 kb/s nawet w takich odległościach od strefy domowej jak 2km-3km, czy w rzeczywistości jest ona trochę wyższa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...