Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.03.2021 o 22:25, poselsuski napisał:

@aboutrekaGeneralnie do momentu wprowadzenia "nowej Ipli" (jakoś 2018) klienci pre-paid Plusa mogli korzystać z rabatów na pakiety (np. - 10 zł na Ipla Sport). Wycofali się z czasem, bo po prostu sporo osób kupowało starter za 5 zł, wbijało rok ważności i konta i karta szła do szuflady. Dla ""karciarzy" obecnie tylko pakiet Ipla Plus z bodaj 7 kanałami.

 

W dniu 29.03.2021 o 22:58, aboutreka napisał:

@bart18Wielkie dzięki. Pakiet Ipla TV zawierajacy ponad 100 kanałów https://www.ipla.tv/pakiety/tv  w tym  PS, PSE, PSN, PSF i dwa Eurosporty za 25 zł na 30 dni  to bardzo ciekawa opcja. Szkoda ze na pakiet Eleven Sports nie ma zadnej znizki ale i tak niezle te ceny dla klientów Plusa zwlaszcza, ze takze dla tych co maja usluge na karte.

 

@poselsuski  Nie ma problemu :)

 

Wie ktoś, to jak to w końcu jest teraz? Są zniżki dla plusa na kartę w pakietach czy tylko ten pakiet dedykowany plusowy?

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualnie wygląda sytuacja z PSP na ipli? Jeżeli mam ochotę wykupić dla dzisiejszego meczu City - BVB  to warto czy będzie więcej nerwów niż oglądania? Zamierzam ogladac na Tv samsung z 2020r ale jeżeli telewizor tego nie ogarnie to mogę tez ma laptopie. Najwazniejsze zeby nie zrywało transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Ipli na canal+box i nie mam problemów. Odpalałem też na telefonie i laptopie również bez problemów.

Co do Tv nie powiem bo mam LG na którym nie ma dostępu do PSP.

 

Na marginesie ten mecz na android TV dzisiaj w 4k będzie. Poprzednie mecze w 4k działały bez problemu.

Dodam, że mam dobry net po światłowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wyso napisał:

Jak aktualnie wygląda sytuacja z PSP na ipli? Jeżeli mam ochotę wykupić dla dzisiejszego meczu City - BVB  to warto czy będzie więcej nerwów niż oglądania? Zamierzam ogladac na Tv samsung z 2020r ale jeżeli telewizor tego nie ogarnie to mogę tez ma laptopie. Najwazniejsze zeby nie zrywało transmisji.

Jeśli chodzi o zrywanie transmisji to nie ma z tym problemu oglądam cały sezon i ani razu nie zerwało. Możesz mieć problem z oglądaniem na tv bo ipla wywala błąd na tv samsung z 2020 tylko transmisje w 4k działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny. Działanie ipli to dno i wodorosty. TV na żywo przy każdym uruchomieniu kanału kilka sekund czkawki - zapętlony fragment odtwarzany przez kilka sekund. Jakość video słaba a telewizor podłączony kablem z routerem, który podłączony jest do światłowodu.

 

Sama szybkość działania aplikacji przyprawia o mdłości. O braku możliwości cofania nie wspomnę. Interfejs stary. Na android tv działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, regedit32 napisał:

Mam identyczny. Działanie ipli to dno i wodorosty. TV na żywo przy każdym uruchomieniu kanału kilka sekund czkawki - zapętlony fragment odtwarzany przez kilka sekund. Jakość video słaba a telewizor podłączony kablem z routerem, który podłączony jest do światłowodu.

 

Sama szybkość działania aplikacji przyprawia o mdłości. O braku możliwości cofania nie wspomnę. Interfejs stary. Na android tv działa bardzo dobrze.


Czkawka przy włączeniu kanału na żywo faktycznie wystepuje przez kilka sekund jest to irytujace jeżeli chcemy czesto przeskakiwać z meczu na mecz. 
 

Jednak z samym odbiorem nie miałem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, regedit32 napisał:

Ostatnio nawet wykupiłem premium na miesiąc, materiały vod odtwarzają się ok. Kanały promocyjne z plusa to tragedia. Po kilku chwilach korzystania włącza się agresor.

Podobnie również i u mnie.

Pakiety

  • IPLA TV
  • IPLA PLUS
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Android TV wszystko działa bdb w 1080p. PSP nie wykupiłem, więc 4K nie oglądam.

Natomiast z drugiej strony, na sofcie smart Vestela (JVC, Toshiba itp) to od co najmniej 2 tygodni zamiast grafik są puste pola, jest tylko sam tekst no i oczywiście próba wejścia w cokolwiek sprawia, że się nie ładuje.

Może w końcu to im zgłoszę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czkawki w ipli miałem rok temu we wrześniu na wszystkich kanałach Ipla Plus  i okres grudzień i tego roczny styczeń tylko na Polsat News od lutego bez czkawek lecz zdarzają się problemy odświeżaniem od nowa kanałów i wywala błedy,lecz i tak aktualizacja z wrześna  zeszłego roku na tizenie z roku 2017 ponoć ostatnie roczniki do aktualizowania Ipli.Patrząc na rok,dwa lata po konkurencji LG to samsung blado nie wypada.W TV LG rocznik 2018/19 Ipla wersji z roku 2017 występuje,gdzie jeszcze brak jest Ipla Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Samsunga z 2017 roku i faktycznie jest tam Ipla po aktualizacji. Można by powiedzieć że to wersja 2.0 . Wszystkie pakiety są dostępne i działają poprawnie nawet ten z Ipla Plus. Działa wszystko po za pakietem Polsat Sport Premium . Ten pakiet to kuriozum w czystej postaci. Wiele razy miałem problemy z prawidłowym odbiorem. Błędy były tam na porządku dziennym. Do tej pory skutecznie tego nie naprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardziej stwierdzenie dotyczy konkretnego meczu, czy raczej można uogólnić ,  że Ipla 4K pokazuje lepiej mecze niż C+ ?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...