Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety.. tak to działa. .albo ktoś ciągnie w górę i wszyscy próbują iść za nim.. albo znajdzie się ktoś kto pokaże, że ludzie zaakceptują kiepską jakość.. i tak właśnie widać się stało.. dziwne że operatorom się opłaca pchać to w 4K.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że 4K jest poprzeczką dla wielu nie do pokonania...i w poszczególnych państwach mamy własne ligi w UHD jak w Polsce naszą kopaną czy w Uk mamy premier league ale jeśli o Europę chodzi to tak kolorowo nie jest 

 

 

@stanley098 ponoć problem jest nie z oszczedzaniem a technologią wysyłania sygnału przez IP i satelitę naraz..i może boją się że się posypie :)

 

Edytowane przez Tadekb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tadekb napisał(a):

Można powiedzieć że 4K jest poprzeczką dla wielu nie do pokonania...i w poszczególnych państwach mamy własne ligi w UHD jak w Polsce naszą kopaną czy w Uk mamy premier league ale jeśli o Europę chodzi to tak kolorowo nie jest 

 

 

@stanley098 ponoć problem jest nie z oszczedzaniem a technologią wysyłania sygnału przez IP i satelitę naraz..i może boją się że się posypie :)

 

To ma sens tylko na tym mogą się wyłożyć😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym to wątku możemy dyskutować o tym iż mecz mimo informacji o relacji w UHD będzie w zwykłym HD na każdej platformie świata? Może by tak Satkurier przyjrzał się temu iż można mniemać że jest to zwyczajny szwindel na skalę światową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało można stwierdzić że jesteśmy świadkami powrotu historii technologicznej Full HD na nowo, wszystkie leciwe ekrany Full HD dostaną oficjalnie sygnał  UHD-HDR 1080p50 HLG :D Ile to lat musieliśmy czekać. Duży uśmiech dla posiadaczy matryc 4K przesyła mój 14 letni Samsung 32B651 :D 

1 godzinę temu, escapers napisał(a):

Podali że to wysokie koszty produkcji przeważyły za obniżeniem jakości do HD..  dodając odrazu, że zmiana nie będzie zauważalna dla oglądających.. 

Czyli wychodzi na to że nasza Ekstraklasa to musi mieć niesamowity budżet bo jest pokazywana w 4K  :)

A tak się niektórzy śmieli że ten piach jest pokazywany w 4K no to dziś się pośmiejemy raz jeszcze o godz. 21:00

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość to dramat.. takiej klasy mecze puszczać w HD żeby tylko słupki lepiej im wyglądały.. to jest jedna wielka porażka..  jak dla mnie powinni skończyć jak viaplay.. niestety to niemożliwe jest.. 

 

Polsatbox niby puścił to w 4K.. ale tylko upscaling i to bez rewelacji.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja zostanie wykorzystana w artykule na satkurier.pl."

Marek99 otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

@Anita Kaźmierska Od dnia dzisiejszego do oferty subskrypcyjnej Polsat Box Go dołączono 3 nowe kanały: CBS Europa, CBS Reality oraz Polsat JimJam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja zostanie wykorzystana w artykule na satkurier.pl."

michael112 otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

Nadto, TV Republika awansowała do HD (nie tylko na satelicie, także w tej platformie streamingowej).

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy u Was również pojawiają się oglądając w Polsat BOX GO zakłócenia/zniekształcenia obrazu/pixeloza na kanałach 4K Travelxp 4K Europe i Love Nature 4K? Sprawdzałem na kilku sprzętach TV Sony i Xiaomi oraz Canal + BOX 4K i na każdym pojawia się na tych kanałach co kilkadziesiąt sekund krzaczenie. Mam światłowód z Orange 600. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda chyba w złym wątku pytasz, ale sprawdziłem przed chwilą na Apple TV kanał Love Nature 4K jak i travelxp 4K, nie ma żadnej pixelozy, bitrate ok 17Mbps.. po jakim czasie ten problem Ci występował?

 

Sprawdziłem jeszcze na Smart TV (Samsung Tizen) i rzeczywiście co pare sekund pojawiają się artefakty i zniekształcenia obrazu na jednym i drugim kanale.. jak i zacięcia.. kiepsko to wygląda..  jak pisałem wyżej na Apple TV nie ma tego problemu. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Punkt widzenia" okazuje się  być programem premium, który mogę oglądać po wykupieniu pakietu za 40,99 zł. Aktualnie mam  pakiet po IPLI MIX Premium  z paczką Cinemax z dostępem do większość programów własnych z anten Polsatu bez reklam.   Jak widać red. Jankowski się mocno ceni i po wydłużeniu programu do dwóch godzin koszty wzrosły. Tak na marginesie- pakiet filmów w pakiecie który mam nie jest już aktualizowany, a wcześniej były tam też filmy z anten Cinemax. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia jest dostępny za darmo na stronie PN. Pojawia się reklama na początku, a potem leci całość.

https://www.polsatnews.pl/wyszukiwarka/?text=punkt+widzenia

 

Oprócz tego na stronie głównej PN wyskakuje okienko z odtwarzaczem live w trakcie emisji programu.

 

To samo dotyczy Śniadania Rymanowskiego, Gości Wydarzeń, Graffiti i Debaty Dnia Agnieszki Gozdyry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...