Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.11.2021 o 22:52, bgmnt napisał:

Jeśli chodzi o bitrate to nic z tego nie wynika, bo C+ Online bierze kanały z satelity a tam PSP 3-6 ma 5-6 Mbps, a czasami mniej jak zapomną wyłączyć Eleven 4K ;).

No tak, ale jest 50FPS i wygląda to dużo lepiej.

W dniu 3.11.2021 o 23:29, lucas2go napisał:

Liga Europy wraz z Ligą Konferencji jest przecież w skandynawskim serwisie streamingowym 🙈

To info wysłali mi jeszcze jak była w Polsacie, ale od tego czasu nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 13:55, Zeusek napisał:

Ha, zalecali usunąć konto, co też zrobili. Zarejestrowałem się jeszcze raz i taki adres e-mail już istnieje, rejestracja na inny z takim samym skutkiem. Logowanie przez FB to samo.

I jak sobie poradziłeś, tez planuje zrobić porządek i stworzyć nowe konto z nowym adresem email, czy przepadnie mi wtedy subskrypcja na sport w polsatboxgo  wykupiona na obecnym adresie email?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/platforma-streamingowa-polsat-box-go-cyfrowy-polsat-disney-hbo-max-maciej-stec - Nie będzie wspólnej platformy Polsatu i TVN / Discovery. 

Polsat : "Koncentrujemy się na naszym kontencie"... 

 

Zapytam retorycznie : To wy macie kontent? 🙂 Ta wspólna platforma była jakimś sensownym rozwiązaniem w obliczu konkurencji zagranicznych platform. Można było skupić w jednym miejscu to co najlepsze od obu dostawców, w dobrej jakości. Iść do przodu, dać nowy impuls. A tak? Zresztą tvn na tym, że jest pod skrzydłami Discovery na pewno nie straci, natomiast Polsat dalej będzie mógł się chwalić Polsatem SD na własnej platformie "Box" 🙂

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś za pomocą AirPlay (i przystawki Apple TV) puścić coś by leciało na telewizorze? Za każdym razem wyskakuje mi błąd, może komuś udało się to uruchomić?

 

Dziwne bo oficjalnie twierdzą, że powinno działać, a tu czegoś nie ogarniają technicznie. W przeciwieństwie do C+, gdzie z aplikacją Canal+ Online idealnie działa AirPlay przez Apple TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

Ale chodzi Ci o przesyłanie obrazu z telefonu na TV ? 

 

Tak jest. Apple TV jest podłączony do telewizora i z telefonu (z aplikacji Polsat Box Go) robię wtedy AirPlay.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tyrla napisał:

A tak zapytam, na Apple TV nie ma Polsat Box Go ? emoji6.png

 

Ja akurat mam starszą wersję Apple TV, choć w najnowszym sprzęcie ponoć można instalować aplikacje różnego typu (nie wiem czy Polsat ma apkę na ten sprzęt). Wtedy AirPlay jest zbędny.

 

Natomiast taka podstawowa funkcja jak AirPlay działa bezproblemowo z Canal+ Online i tylko z Polsat Box Go coś szwankuje. A skoro w aplikacji na telefon jest ta opcja to powinna działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Boxa Canal+, to istotnie Eleven 4K w aplikacji Polsat Box Go bardzo  klatkuje. Aby móc w miarę normalnie oglądać ten kanał, to należy :

1. Wejść w Ustawienia Dekodera

2.Wejść w Ustawienie urządzenia

3. Wejść w Opcje zaawansowane

4.Wejść w Ekran

5. Rozdzielczość Ekranu

6. Wyłączyć suwakiem Automatyczną najlepszą rozdzielczość

7. Wejść w tryb wyświetlania i zmienić ustawienia na 4K2K-25 hz

8. Co prawda Eleven 4K będzie działał tylko w 25 klatkach, ale nie będzie się zacinał :D

 

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
54 minuty temu, firemanbuba napisał:

W aplikacji na Tizenie i Android TV działa Eleven 1 4K. Na Tizenie jakość taka sobie, na Boxie od Canal+ cały czas klatkuje. Usługę mam w pakiecie satelitarnym.

U mnie na Tizen 2019 Eleven 1 4K działa perfekcyjnie, a na Android TV 10 jest pokaz slajdów. Taka sytuacja 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Jeśli chodzi o PSP 4K, to na Tizen 2019 nie tylko działa perfekcyjnie, ale też jakością miażdży Eleven 1 4K, C+ 4K i TVP 4K. Z kolei na Android TV 10 PSP 4K leci w 25 klatkach, czyli jakość gorsza od Viaplay 720p50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...