Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kontaktowałem się ze wsparciem PBG w sprawie przycinających kanałów TV w aplikacji na telewizorach Samsung. Po 11 dniach dostałem odpowiedź.

 

Cytat

Prosimy o przeinstalowanie aplikacji Ipla na urządzeniu wg poniższej procedury:

 

   naciśnięcie "domku" na pilocie

   z dolnego menu wybieramy pozycję APPS i zatwierdzamy przyciskiem zatwierdzającym

   wyszukujemy IPLA (w sekcji Pobrane aplikacje) i zaznaczamy ikonkę aplikacji IPLA

   przytrzymujemy dłużej przycisk zatwierdzenia; aż pojawi się dodatkowe menu obok ikonki aplikacji

   wybieramy opcję ZAINSTALUJ PONOWNIE,

Jeśli ponowne zainstalowanie wg powyższej procedury nie będzie możliwe wybieramy opcję USUŃ, a potem instalujemy ponownie aplikację.

 

Poza tym, że Ipla od 1.09 nie istnieje, a wykonanie ponownej instalacji aplikacji nic nie wniosło to jakość ich wsparcia pozostawiam bez dalszego komentarza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

O to chodzi?

https://forum.satkurier.pl/topic/3796-polsat-box-go-wszystko-o-usłudze-aplikacji-opłatach-itp/?do=findComment&comment=1665370

Oni chyba tego nigdy nie naprawią, bo w PBG jest stary player z Ipla, a tam też to było.

Tak o to. Ehh to nie pozostaje nic innego jak zainwestować w jakąś przystawkę z Android TV. Dziwne, że część kanałów działa na prawdę dobrze, a w przypadku Polsat Sport są takie problemy. Ciekawe z czego to wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że Pakiet Ipla Premium (obecnie PremiumMIX) przeszedł na kolejny okres rozliczeniowy. Rozumiem, że jak zrezygnuję, to nie ma możliwościowi ponownego  zakupu takiego pakietu? Za taką cenę jaką  go mam, jest to wystarczająca oferta. Jest to w sumie coś w rodzaju CinemaxGo, z dwoma Cinemaxami, AXN oraz materiały Polsatu bez reklam.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, do tej pory oglądałem sobie pojedyncze mecze Pucharu Polski w Ipli za 5zł/szt. 

Jaką mam obecnie najtańszą możliwość? Bo opcji wykupu pojedynczego meczu nie widzę. A 40zł za miesiąc całego pakietu sportowego mi sią nie uśmiecha, bo płacę już za to w C+ (oprócz Polsatu Sport oczywiście).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odsprzeda ❗❗❗❗❗- brak kontroli konta nad tym co użyczony do konta z nim zrobi - każdy z użytkowników ma dostęp do panelu zmiany email i w ten sposób 5 minut i tracimy dostęp do PBGO  , nie działa to na zasadzie  AKYTYWACJI nowego urządzenia jak np. w HBO GO , ponadto nie ma w iPB podglądu ile jest aktywnych urządzeń PBGO zero kontroli - brak usuwania urządzeń  - przestrzegam :)

Edytowane przez patryszq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dojarek napisał:

Dzień dobry, do tej pory oglądałem sobie pojedyncze mecze Pucharu Polski w Ipli za 5zł/szt. 

Jaką mam obecnie najtańszą możliwość? Bo opcji wykupu pojedynczego meczu nie widzę. A 40zł za miesiąc całego pakietu sportowego mi sią nie uśmiecha, bo płacę już za to w C+ (oprócz Polsatu Sport oczywiście).

Ja tak oglądałem wybrane mecze I ligi, teraz lipa strasz bo tego już nie ma.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Jeżeli aplikacja Polsat Box Go nie jest dostępna na Twoim Smart TV zachęcamy do korzystania z serwisu na pozostałych platformach:

- komputerach PC poprzez stronę www.polsatboxgo.pl

- urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS, Harmony.

 

Na Smart TV można alternatywnie użyć Kodi.

 

Support odpowiada na maile tylko trzeba trochę poczekać, bo chyba za[beep] są robotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2021 o 10:37, Zeusek napisał:

Zarejestrowałem się przez stronę  polsat go i nie mogę się zalogować, jest komunikat abym zapoznał się z regulaminem.

O co w tym chodzi ?

Polsat GO i Polsat BOX GO to dwa oddzielne serwisy. Należy zarejestrować do każdego osobne konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Chip.pl pojawiła się recenzja Polsatu GO i Polsatu Box GO.

Próbowałem napisać swoją, nie do końca pochlebną recenzję tego drugiego portalu, krytykując wysokie ceny i pakietyzację kanałów sportowych.

Napisałem całkiem sporo tekstu, dodając także alternatywne możliwości legalnej subskrypcji kanałów: Eurosport, Polsat Sport Premium i Eleven Sports, na innych platformach takich jak C+ online, Player czy WP Pilot.
Rozumiem że nie jestem alfą i omegą i moja recenzja komuś nie musi się podobać, ale jestem zadziwiony reakcją.

Po kilku godzinach, w moim koncie Disqus, dostałem oznaczenie że moja recenzja... została oznaczona jako spam(!!)

Powtórzyłem recenzję, dodając krótki komentarz na ten temat. Po kolejnej godzinie lub dwóch, drugi komentarz także oznaczono jako spam.

Poniżej, w spojlerze treść oryginalnej recenzji. Sami oceńcie czy spamuję, czy piszę merytorycznie.

Spoiler

Ceny wcale nie są przystępne, jeżeli porównamy je z dawnymi cenami platformy IPLA.
Najgorszą zmianą jest likwidacja zniżek dla użytkowników Plusa. W IPLI każdy kto miał kartę SIM sieci Plus (wystarczył nawet pre-paid zarejestrowany 10 minut wcześniej w kiosku) dostawał zniżki na pakiety, w większości przypadków o 50%.
Zmiany cen są szczególnie boleśnie odczuwalne dla widzów kanałów sportowych. W Ipli treści sportowe były podzielone na 3 pakiety: Sport (z kanałami Polsat Sport i Eurosport), Sport Premium (kanały Polsat Sport Premium) i Eleven Sports (wiadomo). Dodatkowo, kanały Polsat Sport i Eurosport były także dostępne w ramach zbiorczego pakietu Ipla TV zawierającego większość oferty telewizyjnej portalu.
I o ile jeśli ktoś kupuje wszystko ze sportu, to po nowemu wychodzi taniej, o tyle jeśli kogoś interesuje tylko część tych kanałów, ma problem.
Zdecydowanie najgorzej mają osoby chętne skorzystać z kanałów Polsat Sport - bo nie ma alternatywnego dostawcy, który by te kanały udostępniał w ofercie subskrypcyjnej. Przed zmianą można było te kanały kupić za 10 zł miesięcznie albo za 25 zł w ramach zbiorczego pakietu "TV" (jeśli ktoś miał kartę Plusa, w przeciwnym wypadku ceny należy pomnożyć x2). W tej chwili to już 40 zł, bo nikogo w Polsacie nie obchodzi że nie chcesz kupić Elevenów czy Polsatów Premium.
Paradoksalnie, wszystkie inne kanały sportowe mogą wyjść taniej jeśli je kupimy u innego usługodawcy.
Eleveny są dostępne w kilku portalach: WP Pilot (13,99 zł/msc), Player.pl (15 zł/msc), ElevenSports.pl (15,90 zł/msc) oraz Canal+ Online (dopłata 15 zł/msc do obowiązkowego pakietu Canal+ - w tym pakiecie są także kanały Polsat Premium)
Eurosport można zakupić w portalu Player.pl lub EurosportPlayer.com - 15 zł/msc lub drożej jeśli dokupujemy inne treści z Playera.
Nawet dla kanałów Polsat Sport Premium jest alternatywa, która może wyjść taniej w pewnych okolicznościach i jest nią portal Canal+ Online. Wspomniałem już przy okazji Elevenów że ten portal ma tak zbudowaną ofertę że najpierw trzeba kupić pakiet Canal+ żeby móc dokupić cokolwiek innego - przez to jest to opłacalne tylko dla tych którzy pragną kupić pakiety łączone. Pakiet z kanałami Polsat Sport Premium (łączony z Elevenami, to jest jeden i ten sam pakiet) to dopłata 15 zł/msc do pakietu podstawowego. Pakiet Canal+ bez promocji niestety kosztuje aż 45 zł/msc, ale czasem można to zbić voucherami (mi się udało). Portal C+ jest fajny dla miłośników filmów, bo można tam kupić Netflixa i HBO GO po cenach znacznie niższych niż na rynku. Ja dodam, że kanały Polsat Sport Premium są nawet lepiej realizowane w portalu Canal+ niż u Polsatu, bo na portalu Polsatu nie ma kanałów Polsat Sport Premium 3-6. Kiedy są mecze puszczane na tych kanałach, to te mecze pojawiają się w zakładce "LIVE" i de facto można wszystko obejrzeć, ale trzeba najpierw sprawdzić który mecz będzie transmitował ten kanał i szukać po tytule meczu. W Canal+ wszystkie 6 kanałów jest normalnie na liście kanałów live. Poza tym, w ich aplikacji jest funkcja równoległego odtwarzania do 4 kanałów na żywo (wołałbym żeby było do 6), co ma pewne znaczenie jako że Liga Mistrzów jest rozgrywana w formacie po 6 meczy jednocześnie. Polsat o tym nie pomyślał.
Pakiet Premium w Polsat Box GO już lepiej wygląda. 30 zł to jest cena którą da się zapłacić za te 100 kanałów i ileś materiałów VOD. Aczkolwiek wiem że niektórzy internauci (czytam forum Satkuriera) narzekało na brak możliwości wykupienia kanału Polsat News w mniejszym pakiecie. W Ipli ten kanał był bezpłatnie dla użytkowników Plusa lub w pakiecie za 20 zł. Do tego był jeszcze w telewizji naziemnej, z której został wyłączony 1 września, dokładnie tego samego dnia kiedy w życie weszła nowa oferta Polsat Box GO zamiast Ipli.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...