Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pakiet z Plusa IPLA Film i Seriale nie pozwala oglądać prawie żadnych tytułów. Nawet paradokumentów "Trudne Sprawy" i "Dlaczego ja?". Jedynie kanały live Filmboxy, Sundance czy AXNy. Co ciekawe na AXN White jest "Candice Renoir" (francuski oryginał "Komisarz Mama"). Na życzenie nie da rady oglądać poszczególnych odcinków, muszę czekać na emisję live w AXN White. Jedynie znalazłem do oglądania na życzenie "Creepshow" z AMC.

A i samej "Komisarz Mamy" nie mogę także oglądać, nawet w emisji na żywo. Kanał Polsatu niedostępny. Aby, go oglądać muszę rejestrować się do Polsat GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Mam tzw. katalog online i miałem Ipla mix. W związku z posiadaniem katalogu dało się na urządzeniach mobilnych oglądać kanały online w CP go tak jak w on the go. Natomiast logując się danymi cp do Ipla dało się tylko oglądać kanały z Ipla mix. Po zmianie na pb go kanały online są normalnie dostępne po zalogowaniu danymi pb do pb go na innych urządzeniach na których do tej pory nie było Cp go

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 minuty temu, filip932 napisał:

Witajcie drodzy forumowicze.Mam pytanie odnośnie polsat box go.Mój wujek miał wykupiony pakiet Ipla sport i po migracji z Ipli do Polsat box go ten pakiet nazwali sport mix i tu przechodzę do pytania ile ten pakiet kosztuje? Nie mogę znaleźć informacji na temat ceny tego pakietu.

Tyle ile kosztował w Ipla, ale w nowej ofercie nie da się go kupić, bo takiego pakietu w niej nie ma. Został tylko przeniesiony z poprzedniej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć że drenowanie portfeli ciąg dalszy. Do przeglądania biblioteki i oglądania powtórek seriali z reklamami wystarczyło do dzisiaj stworzone konto. Było to darmowe, a od 1 września proszę wykupić dostęp za 30 zł... kiedy mnie dodatkowe treści absolutnie nie interesują. Chcę mieć dostęp do tego co było wcześniej(w tym materiały archiwalne). Wykupienie takiego playera na rok to jakieś drobne, a tutaj... a tutaj dramat. Ktoś tam mocno uderzył się w głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, patryszq napisał:

niska 576i , średnia 720p , wysoka 1080p w ustawieniach apki ;) 

Czyli żeby zmienić, to za każdym razem trzeba wchodzić w globalne ustawienia aplikacji zamiast mieć pod ręką w rogu odtwarzanego wideo, jak np w aplikacji C+ online? Złota malina, a raczej złoty sedes dla pomysłodawcy. Niech wsadzi głowę i spuści wodę. Siedzisz na WiFi, wchodź w globalne ustawienia i zmieniaj, siedzisz na mobilnym, podobnie i tak wkoło Macieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
24 minuty temu, listek2000 napisał:

Ale jak to się odbywa? Programiści polsatu przygotowują do każdego systemu SmartTV  aplikacje?

Czy każdy producent TV musi ja dostosować do własnego oprogramowania w TV ? 

Zależy o jaki system chodzi. W przypadku Tizen narzędzia udostępnia Samsung, Android TV - Google, webOS - LG, tvOS - Apple. Aplikacje może tworzyć Polsat lub zlecać jakiejś firmie, która się tym zajmuje. Obstawiam to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał:
 
 

W Polsat GO możesz oglądać starocie polsatowskie za darmo z reklamami. Konieczność rejestracji.

https://polsatgo.pl/

 

Jeśli serial premium (np. "Rysa"), to tylko pakiet płatny w Polsat Box GO.

Jeszcze jest HbbTV. Tam za darmo i póki co chyba bez reklam. Wczoraj oglądałem i nie było w każdym razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...