Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, nix124 napisał:

Dodatkowe mecze też tylko w pakiecie internetowym. Jak ktoś posiada dostęp za darmo odzwierciedlający satelitę to nie ma dostępu do żadnego z tych meczów. Ani 1 liga, ani Liga Mistrzów, ani eliminacje. Będzie można oglądać to tylko to co będzie bezpośrednio na kanałach, tutaj wykazuje dla każdej transmisji tylko możliwość wykupienia pakietu za 40zł.

Czyli jak np będzie mecz Barcelona vs Dynamo Kijów na dajmy na to PSP 6 to jako abonent nie obejrzę? 

Przecież to bez sensu, w C+ mogę zobaczyć wszystkie mecze w Event Channels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się parę filmów w 4K - "Parasite", "Był sobie pies 2", "Jaskiniowiec", "Paddington 2", "Czwarta władza".

 

Czy te tytuły są dostępne już bez żadnych dodatkowych opłat w tym pakiecie PB GO Premium? Czy jest oryginalna ścieżka dźwiękowa i napisy? Jeśli nie ma języka angielskiego i napisów, to kiedy się pojawią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Dawid88 napisał:

Czyli jak np będzie mecz Barcelona vs Dynamo Kijów na dajmy na to PSP 6 to jako abonent nie obejrzę? 

Przecież to bez sensu, w C+ mogę zobaczyć wszystkie mecze w Event Channels

 

Obejrzysz, bo dostęp do PSP 3-6 na pewno będzie. W CP GO one też nie były widoczne cały czas, ale w trakcie meczów się pojawiały. Podejrzewam, że tu będzie podobnie. Zresztą przekonamy się później, bo dzisiaj też są zaplanowane tam transmisje eliminacji ME.

 

Ale z samej zakładki LIVE przynajmniej na ten moment nie ma dla abonentów praktycznie dostępu do niczego, wszędzie woła o opłatę. Podobna sytuacja z nowymi polskimi serialami, które dzisiaj dodali i określają je jako "premium". Też dostępne tylko w pakiecie, a nie dla abonentów. Pod tym aspektem trzeba przyznać, że w Canal+ wygląda to lepiej, nie ma aż takiego dzielenia.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nix124 napisał:

 

Obejrzysz, bo dostęp do PSP 3-6 na pewno będzie. W CP GO one też nie były widoczne cały czas, ale w trakcie meczów się pojawiały. Podejrzewam, że tu będzie podobnie. Zresztą przekonamy się później, bo dzisiaj też są zaplanowane tam transmisje eliminacji ME.

 

W takim razie sprawdzę wieczorem czy działa. 

Oprócz tego, że wołają opłatę za posiadane w abo Cinemaxy to nie dodali kanałów must carry, must offer, czyli TVPiS 1,2, TVN, Puls. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, danielpes5 napisał:

Jak nie było tak nie ma i to jest po prostu śmiechu warte.

 

Pojawiła się za to aplikacja na Android TV na..Canal+ Box . 

Tak jak myślałem. No trudno. Nie mam przymusu oglądania polsatu.

 

A co z iplą? Działa na Tizenach?

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, nix124 napisał:

Ale z samej zakładki LIVE przynajmniej na ten moment nie ma dla abonentów praktycznie dostępu do niczego, wszędzie woła o opłatę. Podobna sytuacja z nowymi polskimi serialami, które dzisiaj dodali i określają je jako "premium". Też dostępne tylko w pakiecie, a nie dla abonentów. Pod tym aspektem trzeba przyznać, że w Canal+ wygląda to lepiej, nie ma aż takiego dzielenia.

 Bo te seriale są naprawdę "premium". W IPLI jak wrzucali pierwszy sezon "Rysy" czy np. serial "Bad Boy" Patryka Vegi dawali na to osobne pakiety tylko dla danego tytułu po 20 zł. Chyba "Osaczony" czy "Cień" mają być ich ekskluzywnymi produkcjami dostępnymi na początek tylko w PB GO. Do emisji w zwykłym Polsacie naziemnym nie dadzą tak szybko. Pewnie za pół roku polecą w którymś kanale płatnym jak AXN czy Polsat Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, patryszq napisał:

Jak ktoś się łudził ,że dziś wszystko wystartuje jak to przez noc sobie wyśnił to czas dzwonić po pogotowie 🚒😂🎈 

Zarządzanie kartą i pakietami ma działać, to jest podstawa, a nie działa. Muszę przez nich zmieniać limit na karcie, żeby nie pobrało za pakiety, których nie chce przedłużać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, regedit32 napisał:

Tak jak myślałem. No trudno. Nie mam przymusu oglądania polsatu.

 

A co z iplą? Działa na Tizenach?

Ipla działa jedynie dla tych co nie zdążyli się wylogować.

Przy ponownym logowaniu wyskakuje komunikat" Gratulujemy-wygrałeś przeniesienie do Polsat Box Go i kupon do Żabki" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, swordfish napisał:

 Bo te seriale są naprawdę "premium". W IPLI jak wrzucali pierwszy sezon "Rysy" czy np. serial "Bad Boy" Patryka Vegi dawali na to osobne pakiety tylko dla danego tytułu po 20 zł. Chyba "Osaczony" czy "Cień" mają być ich ekskluzywnymi produkcjami dostępnymi na początek tylko w PB GO. Do emisji w zwykłym Polsacie naziemnym nie dadzą tak szybko. Pewnie za pół roku polecą w którymś kanale płatnym jak AXN czy Polsat Film.

 

Ok, tylko nie uważasz chyba, że jako abonent PB zapłacę teraz ekstra 30zł za cały pakiet, żeby obejrzeć kilka seriali, które dodali ekskluzywnie do serwisu? ;) Musiałbym zapłacić pełną kwotę za pakiet, którego większość stanowią kanały telewizyjne, które już i tak posiadam w serwisie. A jeśli już się zdecydowali, że to faktycznie takie premium i abonentom się nie należy, to jednak tego małego dodatku w postaci dodatkowej treści nie mogę wykupić w jakikolwiek inny sposób. To trochę absurd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
9 minut temu, danielpes5 napisał:

Ipla działa jedynie dla tych co nie zdążyli się wylogować.

Przy ponownym logowaniu wyskakuje komunikat" Gratulujemy-wygrałeś przeniesienie do Polsat Box Go i kupon do Żabki" :D

Już nie działa. Sami wylogowali mnie z aplikacji 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, patryszq napisał:

Pani chyba nie zrozumiała oferty . I nadal myśli że dziś wszystko zadziała. Komunikat był jasny i czytelny co wiąże się z przejściem na testowy PB GO . Cóż . Wybór był.

Nie było żadnego komunikatu, gdy migrowałam, nawet informacji, że oznacza to blokadę na Ipla. Komunikat dodali dużo później, a możliwości powrotu już nie mam. 

Płacę i oczekuję funkcjonalnego serwisu albo możliwości powrotu do Ipli, gdzie kanały działały podobnie jak zarządzanie kartą i pakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, nix124 napisał:

 

Ok, tylko nie uważasz chyba, że jako abonent PB zapłacę teraz ekstra 30zł za cały pakiet, żeby obejrzeć kilka seriali, które dodali ekskluzywnie do serwisu? ;) Musiałbym zapłacić pełną kwotę za pakiet, którego większość stanowią kanały telewizyjne, które już i tak posiadam w serwisie. A jeśli już się zdecydowali, że to faktycznie takie premium i abonentom się nie należy, to jednak tego małego dodatku w postaci dodatkowej treści nie mogę wykupić w jakikolwiek inny sposób. To trochę absurd ;)

Teraz masz nieco lepiej. W ramach ceny za 1 pakiet masz od razu dostępnych premierowo 3-4 seriale z wyższej półki. W styczniu za 1. sezon "Rysy" (tylko 1 tytuł) musiałeś zapłacić 20 zł. 

Wiem, że przeginają z tymi pakietami. Porównując do serialów premium Playera, tam płacisz tylko za ich produkcje własne 15 zł w pakiecie bez reklam. Można jednak zbijać cenę promocjami, gdzie ciekawie wygląda pakiet roczny za 90 zł, gdzie wychodzi 7,5 zł za miesiąc. Zdecydowanie także nie chciałbym płacić podwójnie za dostęp do rzeczy, które mam gdzieś już indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...