Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, regedit32 napisał:

A wiadomo, dlaczego jest taki p…nik na liście kanałów live? Co chwila kafelki wędrują w różne miejsca. Kiedyś zostanie to jakkolwiek posortowane albo zostanie umożliwione ustawienie ich po swojemu? Teraz to jest jedna wielka kołomyja.

Ponieważ Polsat nie chce utracić zaszczytnego tytułu "wydawcy najgorszej aplikacji VOD w Polsce, a może i na świecie". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Apple TV aplikacja nie jest tak dopracowana jak na Androidzie. Nie ma zmieniającego się EPG na podglądzie. Bałagan w kanałach jest na obu platformach. Szału nie ma ale usługa działa lepiej, niż Canal+ Online (porównuję usługi na Apple TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może ktoś podpowiedzieć jak oglądać kanały TV w Polsat box go na Xbox series s? Widziałem, że aplikacja chyba była dostępna, ale nie mogę jej znaleźć w sklepie. Na przeglądarce (edge) nie da się oglądać. Byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może ktoś podpowiedzieć jak oglądać kanały TV w Polsat box go na Xbox series s? Widziałem, że aplikacja chyba była dostępna, ale nie mogę jej znaleźć w sklepie. Na przeglądarce (edge) nie da się oglądać. Byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

Jest ale tylko Polsat Go.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomik1 napisał:

Nie ma apki na xboxy i PS. Tylko i wyłącznie apki na smart tv albo po hdmi z laptopa.

 

1 godzinę temu, tyrla napisał:


Jest ale tylko Polsat Go.

Dzięki za odpowiedzi. Niestety Polsat Go też nie znajduje w sklepie. W sumie i tak zależało mi na Polsat box go. Ogarnąłem to w kodi, ale na dziś zostały tam tylko 3 kanały na żywo (Polsat, TV4 i jeden ukraiński). Zresztą i tak wywalało jakiś błąd. No trudno, zostaje wp pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to wtedy dziwne bo u mnie nie ma na LG 32LM6370PLA... może to zależy od wersji WebOS, u Ciebie jest 6.0 a u mnie 4.5 . Twój model jest z tego roku a mój z 2021, to może też ma znaczenie.

 

Edit: Napisałem do Polsatu, typowa zlewka.

Cytat

Witamy

Informujemy, że pracujemy nad udostępnieniem możliwie jak największej ilości materiałów na wszystkich platformach sprzętowych.

Niemniej nie jesteśmy w stanie zapewnić, że w najbliższym czasie obsługa zostanie poszerzona o posiadany telewizor.

 

Edytowane przez Zeusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać program zagraniczny na polsat go i wvzoraj było ok wszystko a dziś komunikat, że moja lokalizacjazacja nie pozwala na ogladanie danej treści. Słyszałem,że jakis serwer Vpn to maskuje i mozna go zainstalować ale nie wiem .Interesuja mnie treści z Usa, Australi i Wielkiej brytani. Miałem sobie wykupić polsat box ale teraz nie wiem czy mi, to będzie chodzić w kntekscie programow zagranicznych i nie chce kasy wydawać na marne.Swoja droga po co takie programy sa w ofercie skoro są blokowane.Proszę o rady jak z tego wybrnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, matrix266 napisał:

Zacząłem oglądać program zagraniczny na polsat go i wvzoraj było ok wszystko a dziś komunikat, że moja lokalizacjazacja nie pozwala na ogladanie danej treści.

 

A możesz doprecyzować? Jaka lokalizacja (kraj) + jakie konkretnie kanały?

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, grreg2084 napisał:

 

A możesz doprecyzować? Jaka lokalizacja (kraj) + jakie konkretnie kanały?

Ja mieszkam w Polsce a chciałem ogl love island usa na polsat go a dziś już mam taki ktośkomunikat a przez pare dni wczesniej chodziło.Chyba,że u nich coś nie tak jest.

Godzinę temu, grreg2084 napisał:

 

A możesz doprecyzować? Jaka lokalizacja (kraj) + jakie konkretnie kanały?

Ściągnąłem program proton vpn i nic nie podzialalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo ściągniecie VPN nic ci za bardzo nie da.

Wersje bezpłatne to badziew, na dodatek wiele serwisów blokuje przeróżne VPN nawet jak będziesz miał na taki czy owaki VPN subskrypcję.

U  mnie np HBO MAX wykrywa Cyberghosta i Windscribe i mam spore problemy aby się nawet zalogować nie mówiąc o oglądaniu.

Albo opłac próbnie Proton, albo próbuj z innym VPN do skutku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...