Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Zależy o jaki system chodzi. W przypadku Tizen narzędzia udostępnia Samsung, Android TV - Google, webOS - LG, tvOS - Apple. Aplikacje może tworzyć Polsat lub zlecać jakiejś firmie, która się tym zajmuje. Obstawiam to drugie.

Chodzi o WebOS od LG , póki co ipla przestała działać 🙁 i komunikat:

 

 efc718afa77e7146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały PSP 3-6 nie są dostępne dla abo CP w aplikacji PBG, można oglądać tylko PSP 1-2. W zakładce moje dostępy po wybraniu pakietu PSP a następnie po kliknięciu w live jest informacja o poszczególnych meczach LM i że do nich dostęp będzie bezpłatny. Tym bardziej to dziwne, np dzisiaj, że w C+Online można zobaczyć mecze z PSP 3-6 a w PBG nie można

Edytowane przez Dawid88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak zwykle Polsat się popisał. Jako użytkownik Samsunga 2019 nie dość, że miałem wadliwie działającą i archaiczną iplę to w dodatku nowej aplikacji nie mam wcale. Niech idą w … ze swoją ofertą. Od lat nie działało cofanie nawet do tych marnych 3 godzin. Czkawka przed uruchomieniem każdego kanału na żywo. A teraz? Nie ma nic 😂

 

Niech dołożą jeszcze paszport polsatu i wiadro cebuli co miesiąc w programie smart dom dla abonentów plusa 😀

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest po prostu genialny, wykupujesz sobie usługę, płatność przechodzi, kasę ściąga z karty potem wracasz na stronę a tam od x czasu trwa weryfikacja płatność i nie masz dostępu do pakietu, na maile oczywiście nie odpowiadają. Z C+ online też różowo nie było ale tam przynajmniej odpowiadali na maile a tutaj płać i co nas to obchodzi. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dawid88 napisał:

Kanały PSP 3-6 nie są dostępne dla abo CP w aplikacji PBG, można oglądać tylko PSP 1-2. W zakładce moje dostępy po wybraniu pakietu PSP a następnie po kliknięciu w live jest informacja o poszczególnych meczach LM i że do nich dostęp będzie bezpłatny. Tym bardziej to dziwne, np dzisiaj, że w C+Online można zobaczyć mecze z PSP 3-6 a w PBG nie można

 

Ale czy tam będzie transmisja KSW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, słabo… Bardzo słabo!

 

Darmowy wariant Polsat Go dostępny jest jedynie w Polsce – pomimo tego, że część produkcji, w tym Polsatu była dostępna bezproblemowo na całym świecie, o czym IPLA wyraźnie też informowała – oraz z reklamami bez opcji ich wyłączenia.

 

Sam korzystałem z IPLI przede wszystkim do tego, aby wieczorem czy do snu odpalić Daleko od noszy lub Świat według Kiepskich. Miałem pakiet IPLA PLUS, dzięki któremu był dostęp bez reklam. A teraz chcąc mieć dostęp muszę wykupić pakiet POLONIA.

Nawet nie wiem czy Daleko od noszy będzie w nim dostępne, bo po kliknięciu w zakładkę Seriale nic takiego się nie pojawia. A z tego co widzę w Polsce trzeba by wykupić jakieś pakiety po 30 zł lub 40 zł (po promocji dyszkę więcej). Już zrozumiałbym jakąś opcję dla samego wyłączenia reklam za symboliczne 5 zł.

 

Pomysł na ujednolicenie marek? W porządku.
Wykonanie? Kompletnie idiotyczne.

 

Wystarczyło zrobić rebranding na tylko jeden Polsat Go, ujednolicając IPLĘ z Cyfrowym Polsatem GO w jeden serwis z kompletną biblioteką, zrobić bardziej elastyczne pakiety, a nie w pewnych miejscach robić kompletny regres oraz bajzel. W dodatku rebranding obejmował także Plusa, a nie widzę, aby Polsat Box Go w jakikolwiek sposób miał mieć pewne korzyści dla klientów swojej własnej sieci.

 

Do tego mail weryfikacyjny wylądował u mnie w wiadomościach-śmieciach (spamie). No cóż… Uznajmy to za krótkie podsumowanie tego wszystkiego.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, patryszq napisał:

Jaka wersja Tizen ?? 

Najlepszy model we wszechświecie czyli model Samsunga z 2017 roku  z wersją Tizena 3.0

3 godziny temu, regedit32 napisał:

No to jak zwykle Polsat się popisał. Jako użytkownik Samsunga 2019 nie dość, że miałem wadliwie działającą i archaiczną iplę to w dodatku nowej aplikacji nie mam wcale. Niech idą w … ze swoją ofertą. Od lat nie działało cofanie nawet do tych marnych 3 godzin. Czkawka przed uruchomieniem każdego kanału na żywo. A teraz? Nie ma nic 😂

 

Niech dołożą jeszcze paszport polsatu i wiadro cebuli co miesiąc w programie smart dom dla abonentów plusa 😀

Najlepszy komentarz do aktualnej sytuacji. Szacun  !

 

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, enski napisał:

Do tego mail weryfikacyjny wylądował u mnie w wiadomościach-śmieciach (spamie). No cóż… Uznajmy to za krótkie podsumowanie tego wszystkiego.

To dobrze, że wogole dostałeś. Ja już od 6 godzin czekam. I e-maila jak nie było tak nie ma. Również w spamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, enski napisał:

Sam korzystałem z IPLI przede wszystkim do tego, aby wieczorem czy do snu odpalić Daleko od noszy lub Świat według Kiepskich. Miałem pakiet IPLA PLUS, dzięki któremu był dostęp bez reklam. A teraz chcąc mieć dostęp muszę wykupić pakiet POLONIA.

Nawet nie wiem czy Daleko od noszy będzie w nim dostępne, bo po kliknięciu w zakładkę Seriale nic takiego się nie pojawia. A z tego co widzę w Polsce trzeba by wykupić jakieś pakiety po 30 zł lub 40 zł (po promocji dyszkę więcej). Już zrozumiałbym jakąś opcję dla samego wyłączenia reklam za symboliczne 5 zł.

W pakiecie POLONIA nie ma tych seriali. Wymagany jest zakup Polsat Box Go Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...