Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skopiowałem cały tekst odnośnie zmian IPLA.

 

"Nastąpi zmiana nazwy serwisu na Polsat Box Go.

Serwis będzie dostępny pod nowym adresem polsatboxgo.pl

Dane do logowanie pozostaną bez zmian.

Wszystkie płatne pakiety nabyte w ramach usługi transmisji danych do IPLA lub jako Mistrzowski Pakiet na Stałe przed 1 września 2021 r. zachowają ważność zgodnie z zawartą umową i objęte nimi treści można będzie nadal oglądać po zalogowaniu do Polsat Box Go. Jednocześnie promocja bezpłatny pakiet IPLA PLUS zostaje odwołana.

W serwisie dostępna będzie funkcjonalność Chromecast, dzięki której można przesłać obraz z telefonu lub komputera na większy ekran.

Regulamin serwisu zmieni się i zostaje zastąpiony Regulaminem serwisu Polsat Box Go.

W przypadku braku akceptacji zmian możliwa jest rezygnacja z serwisu IPLA zgodnie z Regulaminem.

Nowy adres do kontaktu w sprawach serwisu to pomoc@polsatboxgo.pl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tyrla napisał:

Dobrze że Polsat News jest w naziemnej, reszta mnie nie interesuje :)

 

Do czasu. Przecież Polsat News zastąpią Wydarzeniami 24. 

 

Niewykluczone, że dotychczasowe kanały live z IPLA Plus pojawią się jako bezpłatne w Polsat GO, gdzie będą reklamy. Zanim odpalisz stream, obejrzysz najpierw 5 minut reklam.

 

I chyba nadal na stronie informacyjnej Interia.pl będzie możliwość oglądania Śniadania Rymanowskiego oraz wybranych wywiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Polsat Box jest obecnie nową marką po zmianie nazwy po rebrandingu Cyfrowego Polsatu. Cyfrowego Polsatu już nie ma. Mamy Polsat Box.

 

https://polsatbox.pl/

 

IPLA i Cyfrowy Polsat GO będą teraz odświeżonym serwisem dostępnym pod adresem:

 

https://polsatboxgo.pl/

 

Z serwisu dalej będzie można korzystać z dedykowanej aplikacji lub bezpośrednio na stronie.

 

Na pewno pojawi się nowy dekoder i dedykowana oferta do niego. Na razie szczegółów brak. 

 

Nie ma co liczyć na jakieś super inowacje, to raczej tylko odświeżenie oferty. Będzie to samo co dotychczas, tylko inaczej opakowane i inaczej spakietyzowane. Jakość techniczna pewnie pozostanie ta co jest obecnie, choć z upływem czasu może będzie polepszana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat posiadając zbliżone nazwy usług chce być jak Apple... ;) tylko do jakości "firmy z jabłkiem" nijak nie ma szansy doskoczyć. Czytałem o ich sprzęcie (box) i komentarze nie są zbyt pochlebne (najdelikatniej mówiąc). Na razie wychodzi z tego wszystkiego marketingowy misz-masz.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno oczekiwać, żeby w serwisie Polsat Box Go funkcjonował pakiet pod nazwą "Ipla Plus". Prawodpodobne, że takiego pakietu nie będzie. Prawdopodobne, że będzie analogiczny pakiet, pod nową nazwą. Prawdopodobne też, że treści bezpłatne będą tylko w Polsat GO. Okaże się bliżej września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michael112 napisał:

Na co bym liczył:

a) dekoder telewizji internetowej i VOD (Android TV) - zobaczymy czy zaproponują coś ciekawszego niż Canal+

b) dodanie kanałów z CP GO dla abonentów subskrypcyjnych żeby nie było dyskryminacji.

Jest gdzieś oficjalne info, że sprzęt będzie stał na Androidzie, a nie na ich sofcie, jak ich wszystkie dotychczasowe sprzęty? Jest, czy to tylko twoja bujna wyobraźnia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pavl6 napisał:

Trudno oczekiwać, żeby w serwisie Polsat Box Go funkcjonował pakiet pod nazwą "Ipla Plus". 

Masz rację. Z drugiej strony następuje całkowite zerwanie pewnej wizerunkowej ciągłości, także tej związanej z nazewnictwem. Po pierwsze: moim zdaniem, co by nie mówić "słoneczko" było symbolem Polsatu i tak jak jestem krytykiem tej firmy, tak podobało mi się, że idą zawsze w kierunku tej swojej tradycji i ją podtrzymują. Po drugie: "zakopując" Ipla przyznali, że był to kompletny niewypał i jednocześnie dają nowej usłudze nazwę, która kojarzy się z kiepskiej jakości sprzętem? ,  A nowa nazwa, sama w sobie nie jest nośnikiem niczego. Nie wiem kto wziął za to pieniądze i ile to było kasy, ale trzeba przyznać, że jest geniuszem. Udało mu się przekonać dużą firmę, że kiepsko przeprowadzony rebranding, to "gwarancja sukcesu". 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodzu napisał:

A ja jestem ciekawy skoro CP GO zmienia się w CP BOX GO  to czy bedzie aplikacja na android tv bo CP GO nie ma na android tv  natomiast ipla jest na android tv?

Myślę że powinno być jak tak bardzo chcą iść z duchem czasu. CP GO było bardziej dedykowane dla abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wodzu napisał:

A ja jestem ciekawy skoro CP GO zmienia się w CP BOX GO  to czy bedzie aplikacja na android tv bo CP GO nie ma na android tv  natomiast ipla jest na android tv?

 

Będzie zarówno Chromecast. jak i dedykowana aplikacja na Android TV. Można powiedzieć, że wreszcie ;)

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/tyrzadzisz/ - pytania i odpowiedzi w sekcji Polsat Box Go

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...