Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.06.2021 o 13:55, Mtv napisał:

Ktoś wie czy jakbym takie coś dokupił do telewizora to mógłbym oglądać wszystkie kanały w aplikacji Ipla, bo nigdy czegoś takiego nie kupowałem a jak nie będzie działać to nie mam po co kupować. Jest napisane, że to Android na którym powinno działać ale wolę się upewnić.


https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/blu-ray-dvd-nagrywarki/odtwarzacze-multimedialne/odtwarzacz-multimedialny-xiaomi-mi-tv-stick-mdz-24-aa?gclid=CjwKCAjwrPCGBhALEiwAUl9X0zL9Y_uOmjZ89HdShZ2TCWHMItn8_cXkML6aCe5WykvAWk-rktZzvhoCfisQAvD_BwE

 

Lepiej kup Canal+Box. Za 169 zł dostajesz dekoder z możliwością obsługi wszystkich aplikacji VOD oraz 2 miesiące pakietu Canal+ w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2021 o 10:48, wojtmen napisał:

Kupiłem pakiet ipla sport i oglądam go na samsungu tv Smart. Mam problem z kanałem Polsat Sport news. Co jakiś czas przerywa głos i cofa program o 5 sekund więc się powtarza. Ktoś wie dlaczego tak jest? 

 

W dniu 4.07.2021 o 11:02, Wodnik Szuwarek napisał:

Nie wiadomo dlaczego tak się dzieje, ale potwierdzam problem, bo mam tak samo.

@Specjalista Cyfrowy Polsatpotrzebna interwencja 😀

 

23 godziny temu, radzion19 napisał:

U mnie też tak się dzieje, ogólnie to szkoda kasy na tą iple zawsze są jakieś problemy. 


 

Witam, proszę o informacje, czy sytuacja nadal występuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

@radzion19 Aby usługa działała prawidłowo, należy spełniać odpowiednie wymagania, dlatego proszę o podanie wyników speed testu. 

Proszę pobieranie 80

Wysyłanie 76

Ping 5ms

I co ty na to, dalej będziesz twierdził że to wina łącza, skoro wyraźnie wszyscy piszą że jest problem tylko z Polsat Sport news. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, radzion19 napisał:

Proszę pobieranie 80

Wysyłanie 76

Ping 5ms

I co ty na to, dalej będziesz twierdził że to wina łącza, skoro wyraźnie wszyscy piszą że jest problem tylko z Polsat Sport news. 


Proszę zatem o wysłanie wiadomości e-mail w tej sprawie na adres: pomoc@ipla.tv Gdy już tego dokonasz, to zachęcam do wysłania w konwersacji prywatnej numeru referencyjnego zgłoszenia, a postaram się przyśpieszyć realizację. 

 

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsatproblem z Polsat Sport News nadal występuje. Kiedy to naprawią?

Nigdy, można do nich pisać do u[beep]ej śmierci, oni mają to gdzieś, ważne że się zapłaciło a jak masz problem to twój problem. Nigdy więcej nie będę korzystał z tego badziewia. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...