Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aboutreka

IPLA PLUS - 0zł (w ramach nru Plusa na stałe)

IPLA SPORT - 10zł (20 bez zniżki)

IPLA PREMIUM - 12zł (15 bez zniżki)

IPLA TV - 25zł (50 bez zniżki)

IPLA FILMY I SERIALE - 12zł (20 bez zniżki)

IPLA NEWS I ROZRYWKA - 12zł (20 bez zniżki)

IPLA DZIECI - 7zł (10 bez zniżki)

IPLA SPORT24 - 4zł (5 bez zniżki)

Na pozostałe pakiety (Eleven, Sport Premium, HBO, Polonia i Bez Reklam) nie ma zniżek, czyli mając Plusa i tak płacisz tyle co bez Plusa :(.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aboutrekaPrzy czym wydaje mi się że pakiet IPLA SPORT zawiera się wewnątrz IPLA TV.

Teoretycznie jak się ma TV to nie daje dostępu do transmisji w zakładce "LIVE" ale z moich obserwacji wynika że wszystkie transmisje tam to jest nic innego jak emisja któregoś z kanałów Polsatu, a wszystkie kanały sportowe są w pakiecie TV (to znaczy: nie ma Elevenów i PSP, ale tego i tak nie ma w IPLA SPORT).

Z tego co wiem, Ipla praktycznie nie daje dodatkowych transmisji takich których nie ma na żadnym kanale (jak to robi np. Eurosport z EsP czy Canal+Sport w swoim OTT), a jak już są to za darmo.

Czy ktoś jest w stanie zweryfikować moje ostatnie zdanie?

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, michael112 napisał:

@aboutreka

IPLA PLUS - 0zł (w ramach nru Plusa na stałe)

IPLA SPORT - 10zł (20 bez zniżki)

IPLA PREMIUM - 12zł (15 bez zniżki)

IPLA TV - 25zł (50 bez zniżki)

IPLA FILMY I SERIALE - 12zł (20 bez zniżki)

IPLA NEWS I ROZRYWKA - 12zł (20 bez zniżki)

IPLA DZIECI - 7zł (10 bez zniżki)

IPLA SPORT24 - 4zł (5 bez zniżki)

Na pozostałe pakiety (Eleven, Sport Premium, HBO, Polonia i Bez Reklam) nie ma zniżek, czyli mając Plusa i tak płacisz tyle co bez Plusa :(.

O jakim numerze Plusa piszesz?Abonament lub mixy?Czy dotyczy to też zwyk lej oferty na kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Wczoraj była aktualizacja Ipli na Android tv , coś pisali w aktualizacji o nowej odsłonie aplikacji.

Myślę,  że coś unowocześnili bo już dawno trąci myszką a tu guzik,  chyba wszystko po staremu.

 

52 minuty temu, tyrla napisał:

Sprawdź to się przekonasz.

Tylko 4 dyszki B)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Myślę, że na forum są więksi burżuje, którzy wykupią dostęp, bo "cztery Ka". ;-)

Wystarczy super HD, a mecze bez kibiców na stadionach już nie mają takiego klimatu.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wykupiłem w Ipli pakiet Filmy I Seriale. Dzisiaj zalogowałem się na aplikacji Ipla na telewizorze LG, jednak dostępny jest tylko kanał Romance TV. Przy innych pisze, że kanał nie jest dostępny na tej platformie. Czym to jest spowodowane? Na laptopie po zalogowaniu wszystkie kanały działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć informację, że aplikacja Ipla nie jest wspierana na telewizorach LG i można na nich oglądać tylko kilka kanałów. Szkoda bo w telewizji oglądam tylko kanały filmowe i serialowe więc myślałem, że zrezygnuje z normalnej telewizji i wezmę tylko ten pakiet w Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...