Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.11.2020 o 19:54, kingofsouth napisał:

Oczywiscie , ze jest.
Trzeba miec Samsung Smart TV emoji16.png

 

@PawelTSW oraz @XMAREKK30  proszę bardzo :D

 

 

Na przyszłość , żebyście wiedzieli  ;)

""Mecze Polaków w ramach Ligi Narodów, a także kanał Polsat Sport w czasie tych meczów, będą dostępne jedynie na platformach: PC (www.ipla.tv)/Samsung Smart TV (2012-19)/Panasonic Smart TV"

 

 

Ja potrzebuje IPLA tylko do oglądania 1 ligi i tyle. Zapytałem się bo wcześniej było ok a tu nagle brak tego kanału. Jak tylko w takich okazjach znika to nie ma żadnego problemu przeżyje :)

W dniu 15.11.2020 o 20:17, kingofsouth napisał:

 

Możliwości jest wiele. No , ale pisanie , że Polsat Sport w Ipla nie działa to malutkie nadużycie ;)

 

 

Nie wiem o jakich mówisz naduzyciach ale na telefonie nie było Polsatu Sport i tyle a ze był na innych urządzeniach to już mniej mnie to obchodzi , bo w tym czasie miałem tylko dostęp do telefonu. 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam mały problem. Może ktoś już miał podobny. Otóż zakupiłem ostatnio telewizor Samsung Qled 55q77TAT z tego roku. Wszystko działa bardzo dobrze i szybko no oprócz pewnego mankamentu w IPLI. Gdy chce włączyć kanał LIVE Polsat Sport Premium lub materiał z tego pakietu pojawia się informacja o nieznanym błędzie i prośba o maila do pomocy IPLI. Co ciekawe niektóre materialy działają poprawnie, ale już inne kanaly LIVE pokazują taką samą informację. Przeinstalowywałem już apkę, resetowałem Smart Hub. Ale problem pozostał. Jakby ktoś miał kiedyś taką sytuację to z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam mały problem. Może ktoś już miał podobny. Otóż zakupiłem ostatnio telewizor Samsung Qled 55q77TAT z tego roku. Wszystko działa bardzo dobrze i szybko no oprócz pewnego mankamentu w IPLI. Gdy chce włączyć kanał LIVE Polsat Sport Premium lub materiał z tego pakietu pojawia się informacja o nieznanym błędzie i prośba o maila do pomocy IPLI. Co ciekawe niektóre materialy działają poprawnie, ale już inne kanaly LIVE pokazują taką samą informację. Przeinstalowywałem już apkę, resetowałem Smart Hub. Ale problem pozostał. Jakby ktoś miał kiedyś taką sytuację to z góry dziękuję za pomoc.
3 tygodnie temu zgłosiłem do wsparcia Ipli ten problem z odtwarzaniem wybranych kanałów na żywo i niektórych seriali na Tizen 5.5 Sprawa została przekazana do odpowiedniego działu i zostanie rozwiązana w najblizszym terminie - taką dostalem odpowiedź.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 4 sierpnia (Formularz kontaktowy 2020/08/05/3) zgłaszałem do pomocy IPLI problem z aplikacją Ipla na telewizorze Samsung QE55Q95TAT z systemem Tizen 5.5.

Ponowne zgłoszenie 29.09.2020 numer zgłoszenia E/200929/349.

W dalszym ciągu nie uruchamiają się kanały Polsat Sport Premium 1 i 2, Cinemax 1 i 2, AXN jak również seriale Przyjaciółki, W rytmie serca, Zawsze warto /nawet poprzednie sezony/.

Zgodnie z Państwa tabelą dostępności pakietów IPLA z dnia 01.09.2020 /jak i wcześniejszą z 11.07.2020/ posiadane przeze mnie pakiety Ipla Premium i Ipla  Polsat Sport Premium  są obsługiwane przez telewizory Samsung z systemem Tizen, tak samo jak i transmisje meczów w 4K przez telewizory Samsung wyprodukowane po 2016 roku.

Dodane kanały Polsat i TV4 też się nie uruchamiają.

Udostępnione 38 kanałów w pakiecie Ipla Plus /otwarte okno do 10.01.2021/ również się nie uruchamiają.

Do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło, nawet przestali odpisywać na maile.

@sebczak Taką odpowiedź dostałem już w sierpniu i zaproponowali mi żebym oglądał sobie na telefonie lub komputerze :). Jaja sobie robią z klientów.

Edytowane przez firemanbuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi we wrześniu się kanały psuły obecnie problemem jest znowu Polsat News tzw.zrywy powtarzające co 20,30 sekund i czasami Polsat,TV4 wyłączają ale,telefon to telefon bardziej stabilniejszy to lepiej działa tylko nadal brak TVP1,TVP2,TVN,Pulsu.Lecz ofertą Ipli nie jest dogodna i ostatnio zaniedbana i słabe te okienka promocyjne o tyle że dodali Filmboxa,ale nadal promocji i jak co roku brak ofert promocyjnych Discovery a jakoś na innych rynkach potrafią promocyjne nadawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, viva-91_91 napisał:

Lecz ofertą Ipli nie jest dogodna i ostatnio zaniedbana i słabe te okienka promocyjne o tyle że dodali Filmboxa,ale nadal promocji i jak co roku brak ofert promocyjnych Discovery a jakoś na innych rynkach potrafią promocyjne nadawać.

 

To raczej na playera należałoby spojrzeć w kwestii okienek na discovery... A ja tam szczerze mówiąc zbyt wiele okienek nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, firemanbuba napisał:

Już 4 sierpnia (Formularz kontaktowy 2020/08/05/3) zgłaszałem do pomocy IPLI problem z aplikacją Ipla na telewizorze Samsung QE55Q95TAT z systemem Tizen 5.5.

Ponowne zgłoszenie 29.09.2020 numer zgłoszenia E/200929/349.

W dalszym ciągu nie uruchamiają się kanały Polsat Sport Premium 1 i 2, Cinemax 1 i 2, AXN jak również seriale Przyjaciółki, W rytmie serca, Zawsze warto /nawet poprzednie sezony/.

Zgodnie z Państwa tabelą dostępności pakietów IPLA z dnia 01.09.2020 /jak i wcześniejszą z 11.07.2020/ posiadane przeze mnie pakiety Ipla Premium i Ipla  Polsat Sport Premium  są obsługiwane przez telewizory Samsung z systemem Tizen, tak samo jak i transmisje meczów w 4K przez telewizory Samsung wyprodukowane po 2016 roku.

Dodane kanały Polsat i TV4 też się nie uruchamiają.

Udostępnione 38 kanałów w pakiecie Ipla Plus /otwarte okno do 10.01.2021/ również się nie uruchamiają.

Do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło, nawet przestali odpisywać na maile.

@sebczak Taką odpowiedź dostałem już w sierpniu i zaproponowali mi żebym oglądał sobie na telefonie lub komputerze :). Jaja sobie robią z klientów.

Dokładnie ten sam problem, wszytkie inne apki bez problemu, więc to nie problem samsunga. Mam nadzieje, że jednak to ogarną w jakimś czasie. Na szczęście mam w miarę monitor to chociaż na kompie pooglądam, ale to nie tak powinno wyglądać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi mi okienka świąteczne.Pleyer też miałem wcześniej.i płaciłem za 4 miesiące 75zł to nie pasowało mi ponieważ kombinować z kanałami raz włączyli raz wyłączały raz znowu włączyli.Słaba ofertą Ipla to ma Eurosportu a pleyer gdzie je ma a niby rodzina.Dopiero ma być i pozmieniają.A samą Ipla tak jak pisałem kiepsko z aplikacją jak normalnie z TVP Stream chwili spokoju niema co chwile usterki.Człowiek oczu nie namydli i już awaria i zrywa przerywa z livem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

Prawdopodobne jest to, że z IPLI znikają wszystkie kanały należące do TVN Discovery. W sieci mają być tylko w playerze. W ofertach abonentowych pozostaną tak jak jest, czyli np. w CP OTT czy CP IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zdarzało się ,ze bylem wylogowywany z aplikacji w smart tv. Obecnie odpukać, jest ju z w porządku.

Na duży minus to brak materiałów w 4K, poza sportem..

Za to jakość streamingu jest na dobrym poziomie.

Miło byłoby zobaczyć  50 fps na pozostałych sportowych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ostatnio zaresjestrowalem sie na ipla i wlaczylem pakiet darmowy plus,polsat play i te darmowe dzialaja

A teraz dali darmowe kanaly do 10 stycznia i sa odblokowane,ale co z tego jak nie ida pokazuje komunikat ze sa niezgodne z tym urzadzeniem(tv lg 50 kupiony chyba z 2 lata temu aktualizacja ipli jest z 2018 roku)na telefonie dzialaja te kanaly darmowe,na kompie dziala na tv nie,

Spotkał sie ktos z tym moze?

To teraz musze kupic android box,jak na tv niema aktualki do ipli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cjhouse napisał:

Witam

 

ostatnio zaresjestrowalem sie na ipla i wlaczylem pakiet darmowy plus,polsat play i te darmowe dzialaja

A teraz dali darmowe kanaly do 10 stycznia i sa odblokowane,ale co z tego jak nie ida pokazuje komunikat ze sa niezgodne z tym urzadzeniem(tv lg 50 kupiony chyba z 2 lata temu aktualizacja ipli jest z 2018 roku)na telefonie dzialaja te kanaly darmowe,na kompie dziala na tv nie,

Spotkał sie ktos z tym moze?

To teraz musze kupic android box,jak na tv niema aktualki do ipli?

Tabela dostępności pakietów

https://ipla-e1-92.pluscdn.pl/p/versions/o5/o5bw74muahj5161qb6f4e54ru7vj22jg/Tabela_dostepnosci_pakietow.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...