Skocz do zawartości

Discovery Panel


Mikuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wiadomość wygląda identycznie też są liczby zamiast linku, widocznie jakiś błąd z ich strony :woot:

 

PS.

 

Właśnie otrzymałem nową wiadomość z linkiem

 

 

Sam poprosiłeś o nowy link czy sami Ci wysłali, bo ja też dostałam same liczby zamiast linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przed cała ta akcja Discovery chcialbym Was przestrzec. Nawet po wypelnieniu wymaganych 3 ankiet i uzbieraniu 3 pktow, NIGDY nie dowiecie sie, ile punktow macie na koncie i zachodzi duze ryzyko, ze NIE otrzymacie obiecanych w Regulaminie upominkow. Gratis dostaniecie jedynie troche nerwow i poczucie totalnego lekcewazenia.

 

Po krotce opisze moja historie.

Do Discovery Panel przystapilem 11.09.08. Zaproszenia na badania dostawalem: 21.09.08, 20.11.08, 2.02.09, 1.07.09. Wzialem udzial przynajmniej w 3 z tych badan i nie ograniczyly sie one do tzw. metryczek, po ktorych odpadalem z realizacji. Po wypelnieniu ankiety 4. lipca poprosilem o informacje, ile punktow jest na moim koncie. Adresy oraz milczaly, co juz dobrze nie wrozylo...

Jednak ku mojej uciesze 5. sierpnia 09 dostalem wiadomosc o wyslaniu upominku :smile: Ale polecony nie przychodzil... Miesiac pozniej poprosilem o wyjasnienia, na maila (bo gdziezby indziej). Wyslalem tez podobny mail do p. Beaty Biernackiej, [Research Manager, Discovery Networks], ale gdziezby mi ona odpowiedziala... :evil: Podobnych maili wyslalem jeszcze z piec w ostatnim czasie, oczywiscie bez odzewu, nawet informacja o przestrzeganiu przeze mnie innych Panelowiczow nie poskutkowala. Discovery milczy, poleconego jak nie bylo, tak nie ma (to juz pol roku).

 

Newslettery od Discovery przychodza ciagle, ale teraz to ja ich mam w d.... Ciesze sie, ze moglem choc troche wspoltworzyc program ulubionch kanalow, ale skoro ustalali "zaplate" za wypelnianie ankiet, to ich obowiazkiem jest slowa dotrzymac. A nie wysluchac moich opinii i miec mnie tam, gdzie i ja ich juz mam.

 

PODSUMOWUJAC: Moj przyklad pokazuje, ze cos tam nie do konca gra. Osoby, ktore pisaly o otrzymaniu upominkow, tworzyly swoje posty duzo wczesniej, ostatnio jak widze takich informacji nie ma. Byc moze Poczta nawalila (co bralem pod uwage), ale skoro pisza, ze wysla poleconym, to niech to kur.. wysla poleconym, zreszta w tym momencie to juz nie moje zmartwienie.

 

Pozdrawiam wszystkich oszukanych w Panelu Discovery. Jak mozecie to nie ogladajcie ich TV (ja mimo wszystko nie moge sie powstrzymac :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmieniły się zasady nagradzania.

Szanowna Pani/ Szanowny Panie,

 

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowy udział w projektach realizowanych w

ramach Panelu Discovery.

Pragniemy poinformować, że w roku 2010 projekt będzie kontynuowany na

nieco odmiennych zasadach. Proponujemy nowy system wynagradzania za udział w

badaniach.

 

Za udział w jednym badaniu (wypełnienie całej ankiety) otrzyma Pan/Pani

11 punktów. Wypełnienie ankiety rekrutacyjnej (kilka pytań dotyczących np.

operatora telewizyjnego, z którego Pan/Pani korzysta itp.), po której nie

będzie Pan/Pani brał/a udziału w badaniu głównym, będzie wynagradzane 1

punktem. Po zebraniu 35 punktów otrzyma Pan/Pani od nas informację o

wynagrodzeniu i prośbę o wybór prezentu.

Do wyboru będzie Pan/Pani miał/a kod na zakupy w sklepie internetowym

http://www.merlin.pl lub doładowanie telefonu na kartę lub mix - oba prezenty o

wartości 35 złotych.

Szczegółowy regulamin udziału w Panelu znajduje się na stronie

http://www.discovery-panel.pl/regulamin.php - bardzo prosimy o zapoznanie się z nim.

Punkty, które dotychczas Pan/Pani zgromadził/a, zostały automatycznie

przeliczone

i przechodzą na rok 2010.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Żeby bylo jasne - nie twierdze ze to oszusci, ale ze mnie oszukali. Prawnikow nie chce miec na glowie za pomowienia.

 

Panie dominikptaszynski poczytaj poprzednie posty i zobacz, kiedy ktos pisal o otrzymanym upominku. Jakies pol roku temu, widocznie wtedy jeszcze mieli szczypte uczciwosci. Albo zrobili sobie pozytywna opinie, zeby pozniej moc robic z innych idiotow... Nie chce dramatyzowac, ale post Łukasza potwierdza tylko to co mowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziś dostałęm nową anietę.

Pierwsze pytanie ile ogląda pan telewizji

 

A codziennie

B raz w tyg

C dwa razy w tyg

D trzy razy w tyg

itd...

 

Kliknąłem na A Codziennie bo codziennie oglądam TV i tu ZONK. Koniec ankiety i napis niestety nie przeszedłeś dalej...

Ahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...