Skocz do zawartości

Discovery Panel


Mikuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Punkt 1 regulaminu:

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w panelu należy na stronie http://www.discovery-panel.pl wpisać swój adres e-mail oraz wypełnić zamieszczoną tam ankietę. Chcemy, aby struktura profilu społeczno-demograficznego Panelistów była tożsama ze strukturą profilu telewidzów rodziny kanałów Discovery. W związku z tym zastrzegamy sobie, że uczestnikiem panelu może zostać tylko osoba o profilu społeczno-demograficznego, który jest przez nad aktualnie poszukiwany.

Widocznie macie niewłaściwy profil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przysłali link do ankiety, a jak ją wypełniłem to napisali, że zebrali już dość opiń osób o tym profilu społeczno-demograficznym. Coś tu chyba jest nie tak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wypełnić tą ankietę, bo lubię kanały Discovery, a i o nagrodzie mówili, choć nie dla niej chciałem, bo to pewno kubek czy długopis. Teraz nic nie przysyłają, żadnej ankiety. Niechby napisali dokładnie, od kogo chcieli by te ankiety, a nie głowę zawracać. Profil społeczno-demograficzny, czyli co, że jestem w sumie z niedużego miasta, to nie mam prawa do wypełniania ankiet :evil: Czytać i pisać umiem, do tego tytuł inż. mam, to mógłbym wypełnić, ale nie, zamieszanie zrobić, a ankiety nie przysłać. Nawet w telewizji reklamowali ten Discovery Panel, stąd wiem o tej ankiecie. Trochę zamieszałem, ale wpadłem w konsternację :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po kilku dniach przysłali adres do ankiety. Zobaczymy mam już 1 punkt, jeszcze dwa i ma być jakiś upominek. Pytania były o stworzenie własnego pakiety telewizyjnego, najpierw 12, potem zmniejszyć go do 8, okreslić które z tych kanałów są dla ciebie najważneijsze. Oczywiście pytania o kanały Discovery, typu pod jakim numerkiem mam dany kanał Discovery, który najbardzioej lubuę, za co lubię i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Jestem nowy na forum,bo praktycznie chciałem tylko sie dowiedziec,czy ktokolwiek dostał od discovery cokolwiek po zdobyciu 3 punktów... ja wypełniłem te ankiete a jakos nie dostałęm nawet maila z podziękowaniami za udział,ani nic w tym stylu o upominku juz nie mówiac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...