Skocz do zawartości

Discovery Panel


Mikuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczymy czy w ogóle coś dojdzie...

wątpie zeby ktokolwiek z was już cos dostał?

ciekawi mnie niezmiernie co takiego rozdają

mam juz taką podstawke z discovery chanel, 5 warstw szkła i drewienko z napisem... mam nadzieje, ze nie coś podobnie przydatnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dniu dzisiejszym otrzymałem maila z potwierdzeniem wysyłki nagród. Jeszcze tylko kilka dni i okaże się co wysłali...

 

od Panel SMG/KRC 


data 8 kwietnia 2009 23:53
temat Nagrody dla Panelistów Discovery.




Witamy serdecznie,

Pragniemy poinformować, że w dniu wczorajszym wysłaliśmy obiecany upominek
do wszystkich osób, które podały nam dane do przesyłki. Upominek zostanie
doręczony listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na podanym nam przez
Ciebie adres.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Discovery Panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to samo chcialem wkleic, ciekawe, ciekawe...

 

 

"Poczta Polska - Zawartość listów poleconych mogą stanowić oprócz korespondencji, dokumenty, prasa, książki oraz drobne przedmioty dopuszczone do przewozu pocztowego..."

 

więc nie napalajcie się zbytnio, nic co w fińskiej edycji wysyłali, do nas nie wyślą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja swojej przesyłki jeszcze nie dostałem, ale bazuję na wypowiedziach wcześniejszych.

Jeśli rzeczywiście tylko 3 długopisy to nic szczególnego jak na 3 ankiety wypełniane po 15-20 minut każda :? Przesyłka pocztowa kosztowała pewnie więcej niż wartość tych długopisów.

Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potwierdzam dziś tez odebrałem 3 Zwykłe długopisy :lol: w pudelku które było rozwalone bo pani na poczcie stempel przybiła a koperta zwykła (bez bąbelków )

ah dziękuje wspanialemu Discovery za te zacne długopisy ... :jupi::jupi::jupi: 3 miesiące czekania chyba z odpadów je zrobili i musieli dopiero nazbierać ;]

oczekiwałem smycz przynajmniej :/ by się przydała a tak poleżą do następnych świątecznych porządków i pójdą do kosza ... ech już więcej im na żadne ankiety nie odpowiadam

co poradzić ze mieszkamy na takim za[beep]iu Europy ze wszyscy maja nas w .... poważaniu głębokim szkoda gadać ;]

 

 

Pozdrawiam i wesoły świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odebrałam list polecony i nie dostałam długopisów (a szkoda;) hehe) dostałam lampkę do laptopa na usb. Jestem ciekawa czy ktoś dostał jeszcze coś innego.

p.s. z tego co zrozumiałam będą jeszcze wysyłane ankiety, więc jest szansa jeszcze na długopisy:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozwalony zostałem na łopatki !!!!

Trzy długopisy, i na jakiego wała mnie taka atrakcja?

Spodziewałem się większej konstruktywności po Discovery.

Żebym wiedział to w ogóle bym nie odebrał tego badziewia, jeszcze bym napluł do środka.

Niech se w odbyt wsadzą te "nagrody", więcej ich nie będę oglądał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no CI ktorzy dosatli dlugopisy to rzeczywiscie nie macie sie co cieszyc, bo cos mi sie wydaje ze sama przesyłka więcej kosztowała niż te pisaki, no cóż, pisalo na poczatku ze beda upominki wiec ... chyba za bardzo sie wszyscy nakrecislismy na te kubki ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego się tak wkurzacie o te długopisy? czego się spodziewaliście? chyba wiadomo było, że to będą mało atrakcyjne gadżety. Może następne upominki będą lepsze. No chyba, że spodziewaliście się złotego jajka:))) Ja przynajmniej jak odbierałam paczkę od listonosza miałam sporo śmiechu. Jak nie chcecie tych długopisów to mi możecie przysłać hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi ze oczekiwałem czegoś więcej bo raczej wiadome było ze nie dadzą takich nagród jak użytkownikom w innych krajach

ale prawie 3 miesiące na to czekałem a wartość listu(koperta+znaczek) jest większa niż te długopisy

czemu maja się marnować i leżeć odeśle może im się przydadzą ;]

Na przesyłce powinieneś mieć :)

jak bym ja jeszcze miał ....

to bym pewnie nie pytał ;)

 

ale znalazłem już w necie

ul. Moliera 8, 00-076 Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...