Skocz do zawartości

Discovery Panel


Mikuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem to dokładnie.

  • Pierwszy mail (z sierpnia) jest prośbą o potwierdzenie rejestracji. Co prawda wypełnia się tam jakąś ankietę, ale nie ma mowy o żadnym punkcie.
    ...Jeśli to Ty podałeś nam swój adres, to bardzo prosimy o dokończenie
    rejestracji wchodząc na poniższy link. Aby zostać członkiem panelu,
    brać udział w badaniach i móc otrzymywać nagrody konieczne jest wypełnienie
    całej poniższej ankiety.
  • Drugi mail z dnia 19 września jest już ankietą, gdzie wyraźnie napisano, że za jej wypełnienie otrzyma się punkt.
  • Trzeci mail z dnia 20 listopada, także mówi o punktowanej ankiecie. Ankieta trwała siedem dni, lecz można ją było wypełnić tylko raz.

Trzeba zauważyć, że pomiędzy ankietami minęło dwa miesiące. Czekamy na ostatnią ankietę, która to może pojawić się pod koniec stycznia. Podsumowując: 0+1+1=2 punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie dziś dostałem link do kolejnej ankiety. Ponad pół godziny siedziałem nad tym. Ankieta miała charakter bardziej osobisty. Dużo pytań o rodzinę, zainteresowania, itp. Według moich obliczeń, mam już trzy punkty. Zobaczymy co z tego wyniknie :wink: Na koniec ankiety, widniała informacja o tym, że będą następne. Czyli co ? Jest szansa na dwa kubki :> (6 pkt.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tez wypełniłem ankietę. No i jestem ciekawy czy będzie jakiś upominek.

 

Ankieta była baaardzo długa, tak jak kolega tomekb1976 napisał, ponad pół godziny... pytania w większości osobiste i pytania o gto jak często oglądamy dany kanał itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też po kliknięciu na link w mailu pokazuje mi się napis: "Realizacja badania została zakończona" - więc może to oznaczać 3 rzeczy:

Albo jutro ankieta uaktywni się znowu dla określonej liczby osób

albo potrzebowali tylko opinii wybranych osób w tym zakresie ale będą kolejne ankiety dla innych panelistów

albo definitywnie zakończyli badanie i nici z upominków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie zrozumieliśmy się :] To co widziałem na końcu trzeciej ankiety to była standardowa formułka (myląca). W samym mailu nic nie ma o zakończeniu ankiety. Po kliknięciu na link z ankietą, otwiera się strona z powyższym komunikatem, informującym o zakończeniu badania.

Podsumowując: Czekamy na kubki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :smile:

 

# Przesłanie nagród Panelistom poprzedzone zostanie wysłaniem do nich wiadomościami e-mail, z prośbą o przesłanie danych adresowych na wskazany w treści wiadomości adres.

 

3 badania już były, czyli 3 punkty na koncie.

Czy dostał już ktoś z Państwa e-mail ?

 

Proszę zapoznać się z holenderską edycją panelu na http://www.discoverypanel.nl/?page=prijzen

Naprawdę ciekawe upominki, pakiety dvd, mp3, cyfrówki :shock:

A dla nas co będzie ? Długopis i kubek ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, dostałem dziś mail:

 

Witamy serdecznie,

 

Dziękujemy za Twój udział w trzech projektach badawczych. Zgodnie z regulaminem panelu w podziękowaniu prześlemy Ci upominek. Od razu informujemy, że upominek otrzymasz listem poleconym. W tym celu niezbędne nam są dane adresowe, na które ma on zostać wysłany. Prosimy o ich podanie w formularzu dostępnym po linkiem:

(...)

Jednocześnie zapraszamy Cię do udziału w kolejnych realizowanych przez nas badaniach - po uzyskaniu kolejnych trzech punktów otrzymasz od nas następny upominek.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Zespól Discovery Panel

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...