Skocz do zawartości

Discovery Panel


Mikuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego się tak wkurzacie o te długopisy? czego się spodziewaliście? chyba wiadomo było, że to będą mało atrakcyjne gadżety. Może następne upominki będą lepsze. No chyba, że spodziewaliście się złotego jajka:))) Ja przynajmniej jak odbierałam paczkę od listonosza miałam sporo śmiechu. Jak nie chcecie tych długopisów to mi możecie przysłać hehe :wink:

 

Raczej chodzi o to, że upominki powinny być odpowiednie do nakładu pracy (3 szczegółowe ankiety, rozwiązywane po 15-20 minut każda). Tym bardziej, że Discovery ma już o nas trochę informacji i może w odpowiedni sposób zawierać umowy z reklamodawcami.

 

Wiadomo, że nikt raczej nie spodziewał się iPoda czy aparatu cyfrowego, ale 3 długopisy z kosztem produkcji pewnie mniejszym niż 40 groszy sztuka trochę zawiodły nasze oczekiwania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przesyłce powinieneś mieć :)

 

jak bym ja jeszcze miał ....

to bym pewnie nie pytał ;)

 

ale znalazłem już w necie

ul. Moliera 8, 00-076 Warszawa

 

to nie była ulica Moliera mi się coś kojarzy że to była Nowoursynowska ale dokładnego adresu nie pamiętam bo kopertę już wyrzuciłam. Jeśli chodzi o te upominki to rzeczywiście mogli się bardziej postarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam tylko po co bylo to cale potwierdzenie odbioru? przeciez warosc tych upominkow jest tak wysoka ze szok, chyba to potwierdzenie tez tylko zawyzyło oczekiwania...

 

swoja droga to wartosc przesyłki ok 7-10zl do wartosci upominkow ... paranoja jak sobie DISCOVERY polecialo w .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wyrzuceniem koperty, zrywam naklejke z moim nazwiskiem, patrzę... a tu pod nim, prześwituje taka sama nalepka na "Patryk Kasioa Warszawa"...

co to może znaczyć? Czy popelnili błąd w naziwsku "kasioa" = kasia? lub kasio... i postanowili, łaskawie wysłać to mnie...

czy też doszli do wniosku, że "patryk kasioa z warszawy, zasługuje na lampkę usb, a ja - nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zarejestrowałem się w serwisie, ponieważ chciałem się pochwalić, że dostałem przed chwilą upominek od Discovery. Myślałem, że będzie to w stylu kubka, smyczy lub innego badziewia, lecz dostałem to :

 

Pamięć przenośna PQI Intelligent Drive i810plus 2 GB

 

Małe, ale jaka satysfakcja ^^ Pozdrawiam

 

P.S. To nie jest żaden dowcip, naprawdę dostałem tego pen-drivea ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również po wypełnieniu ankiet panelu badawczego zostałem szczęśliwym posiadaczem takiego pendrive'a, o którym pisał poprzednik. Na dowód naszych słów załączam fotografię otrzymanego urządzenia z nadrukiem marki Discovery.

 

img8404.jpg

 

Nawiązując do posta użytkownika uRr muszę przyznać, że pod naklejką adresową z moimi danymi, również widniała druga z adresem innego uczestnika panelu. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dostałam wczoraj maila z ankietą, a napisane jest w niej, że zbierają opinie od 30 czerwca przez dwa tygodnie, a teraz mi wyświetla, że badanie zostało wstrzymane. Trochę za późno wysłali i pewnie już nie wypełnię tej ankiety. Bez sensu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...