Skocz do zawartości

Discovery Panel


Mikuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowych ankiet nie wysyłają już chyba do osób, które nie otrzymały trzech punktów z ostatniej akcji. Ja niestety nie dostałem propozycji wzięcia udziału w kolejnej edycji Discovery Panel.

 

Pozdrawiam.

 

@tomekb1976 ten robal to jest troszkę inny niż ten co miałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e-mailu z początku lipca 2009, tym z ankietą, jest wyraźnie powiedziane, że upominek będzie ale dopiero po uzyskaniu trzech punktów.

Wiem o tym, uzyskałem te 3 punkty i napisali, że upominek zostanie wysłany poleconym. Proszą o dane kontaktowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nagrody są wysyłane po 3 KOLEJNYCH badaniach, czy po 3 BADANIACH, bo skoro 3 ankiety w lipcu były, to ja dostałem tylko jednego maila, co by znaczyło, że może za 3 lata dostanę upominek ^^ Jak było u was? 2 ankiety na pewno wypełniłem w tamtym roku, jedną w tym, czy mam na co liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak ktos chce bawić się w wypełnianie ankiet i zdobywanie nagród to może się przyłączyć

https://www.panel.smgkrc.com.pl/panel/informacje/

3. Nagrody w Konkursie

3.1. W przypadku spełnienia przesłanek określonych w ust. 2.2 Uczestnik otrzymuje określoną liczbę punktów. Liczba punktów przyznawanych za poprawną odpowiedź na pytania w Konkursie ustalana jest przez SMG/KRC w zależności od Konkursu. Odpowiednia liczba punktów przyznawana jest automatycznie na Konto Uczestnika po zweryfikowaniu przez system elektroniczny prawidłowości odpowiedzi na wszystkie pytania Konkursu.

3.2. Po zebraniu przez Uczestnika określonej ilości punktów, mogą one zostać wykorzystane w następujący sposób:

1) przeznaczenie określonej liczby punktów na wybrane przez Uczestnika produkty dostępne w ofercie wybranych sklepów internetowych;

2) doładowanie określonych kart typu "pre-paid";

3) przekazanie określonej liczby punktów na określone cele charytatywne, które następnie zostaną przeliczone na określoną sumę pieniężną;

4) przelew określonej kwoty pieniężnej odpowiadającej ilości zgromadzonych punktów na rachunek bankowy Uczestnika.

Wykorzystywanie punktów dokonywane jest przez Uczestników poprzez stronę

internetową Panelu. W miejsce płatności za produkt lub usługę, z Konta

zostanie pobrana odpowiednia liczba punktów. Odbiór/dostarczenie produktów,

o których mowa w pkt 1) powyżej odbywa się zgodnie z zasadami danego sklepu

internetowego. W przypadku wyboru przez Uczestnika opcji, o której mowa w

pkt 4) powyżej, przelew określonej kwoty pieniężnej dokonywany jest

najpóźniej w ciągu 28 dni od poinformowania SMG/KRC o dokonanym wyborze.

 

3.3. Przeliczenie wartości punktów na nagrody, o których mowa w ust. 3.2. powyżej odbywa się według aktualnie obowiązującej oferty dostępnej na stronie internetowej Panelu. Punkty nie mogą zostać przeniesione na rzecz osób trzecich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem e-maila z zaproszeniem do udziału w nowej grupie europejskich widzów Discovery pod nazwą Discovery Opinions. Nowa grupa Discovery Opinions nie zastępuje w żaden sposób Panelu Discovery. Można równocześnie być uczestnikami obydwu paneli badawczych. Uczestnictwo w europejskim panelu Discovery Opinions nie będzie nagradzane gadżetami ani upominkami.

http://www.discoveryopinions.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzisiaj upominek z Discovery, przysylaja teraz notes + długopis z logo discovery, dlugopis wklada sie za okladke notesu i jest to jakby jedna calosc. Przyznam sie, ze liczylem na pendrive'a albo cos w tym stylu, tak jak dostawaly poprzednie osoby, no ale mowi sie trudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosba o potwierdzenie danych przyszla 5 sierpnia, wiec pewnie tez dostaniesz notes. Chyba, ze tak jak poprzednio pierwsze osoby dostaja gorszy upominek, a te, ktore dostana pozniej - lepszy. Przesylka przyszla zwyklym listem, a nie poleconym, ale w sumie to tylko notes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Przyszło zaproszenie ale nie do Discovery Panel a czegos nowego...

 

Oto tekst z maila

 

Szanowny Panie / Szanowna Pani


Zapraszamy Pana(-ią), jako cenionego uczestnika panelu www.discovery-panel.pl  do udziału w nowej grupie europejskich widzów Discovery pod nazwą Discovery Opinions.

Jest to grupa specjalnie wybranych widzów Discovery w Europie utworzona w celu lepszego zrozumienia ich potrzeb oraz stylu życia. Mamy nadzieję, że przyjmie Pan(i) nasze zaproszenie do udziału w europejskich badaniach prowadzonych przez Discovery.

Nowa grupa nie zastępuje w żaden sposób www.discovery-panel.pl. Możecie Państwo równocześnie być uczestnikami obydwu paneli badawczych. Jednocześnie informujemy, iż uczestnictwo w europejskim panelu nie będzie nagradzane gadżetami.

Prosimy o dalsze wsparcie i odpowiedź na nasze prośby. Zawsze wysoko cenimy sobie pomoc i opinie naszych widzów!

Z poważaniem
Zespół Discovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem dziś maila od Discovery ale go nie kumam

 

Prosimy o potwierdzenie czy zechce Pan/Pani brać udział w Panelu na nowych zasadach. Aby potwierdzić, proszę odpowiedzieć na pytania krótkiej ankiety, znajdującej się pod poniższym linkiem

 

16968

 

Za wypełnienie tej ankiety otrzymają Państwo 1 punkt.

 

Powinien być link a sa liczby... Jak wejśc do tej ankiety??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...