Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z innej beczki kiedy zmienicie napis z Silver TV na Antena HD niby się ogląda Antenę HD na pasku ciągle jest Silver TV co oni w KRRiT robią tyle czasu czekać na zmianę ale przy zmianie Superstacji na Wydarzenia 24 jakoś gładko poszło, a tu kalectwo figurowe ze zmianą nazwy z Silver TV na Antena HD. Mamy już połowę czerwca a tu ciągle wyświetla się SILVER TV a powinno być Antena HD

Edytowane przez Kirk
Na forum się nie przeklina.
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 15:11, Fan WWE Superstars napisał:

Zmienili spot "Mody na sukces" teraz lepiej to wygląda. Bo wcześniejsza zapowiedź była nieadekwatna.

 

 

Wreszcie nie pada już to zdanie: "rodzinie udało się wychować dzieci w ciepłej, rodzinnej atmosferze"... Wyjątkowo źle dobrana charakterystyka nawiązująca do czegoś, czego w serialu nie ma. 

 

Promo OK, choć cały czas jest potencjał na lepsze. Zwiastun mógłby pokazywać więcej znanych twarzy, które mimo wszystko w serialu się pojawiają. Lektor mógłby wspomnieć wyraźnie, że to są nowe/premierowe odcinki w Polsce albo nawiązać jakoś konkretniej do tego co się dzieje w serialu. 

 

Szkoda, że nie ma klasycznej muzyczki, która się pojawi za ~350 odcinków. Może kiedyś... 😇

 

Edytowane przez CYFROmaniak
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Michu_97 napisał:

Ziemia Żywych Trupów" z 2005. Tutaj to samo, czyli lektor z CDA :)

No , ale opis filmu się nie zgadza.

"Po samobójstwie miejscowego proboszcza w mieście otwierają się bramy piekieł co sprawia, że umarli zaczynają wstawać z grobów. Mieszkańcy mają czas tylko do północy, żeby odnaleźć grób duchownego i zniszczyć jego ciało, aby powstrzymać armagedon."
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ppm napisał:

Czy tylko mnie w ucho kłuje w zapowiedziach "tylko w kanale Antena Hd" , lepiej brzmi  "na kanale Antena Hd" (choć niewiem czy to poprawna forma)

Używają dwóch form zapowiedzi. Mówiąc "tylko na kanale Antena HD" chcą zapewnie podkreślić, że na innych programach tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ppm napisał:

Czy tylko mnie w ucho kłuje w zapowiedziach "tylko w kanale Antena Hd" , lepiej brzmi  "na kanale Antena Hd" (choć niewiem czy to poprawna forma) i "w telewizji Antena Hd"

tylko czy jak uruchomią 2 sygnał dla platform satelitarnych i kablowych w jakości SD (i prawdopodobnie logiem bez napisy HD) to też będą zapowiedzi "na kanale Antena HD"? 🤔

jeśli tak to będzie bardzo niespójne bo w tedy będą mówić że antena HD z czego ani jakość nie będzie HD ani napisu w logo też nie będzie (HD)

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Używają dwóch form zapowiedzi. Mówiąc "tylko na kanale Antena HD" chcą zapewnie podkreślić, że na innych programach tego nie ma.

Chodzi mi o formę " w kanale..", lepiej brzmią "na kanale" lub "w telewizji..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ppm napisał:

Chodzi mi o formę " w kanale..", lepiej brzmią "na kanale" lub "w telewizji..."

Forme w telewizji też używają. Pewnie używają tych trzech form żeby się nie powtarzać. W kanale to tak brzmi jakby nas w kanał puścili.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady powinno się mówić "w telewizji Antena HD", ale "na kanale Antena HD".

 

I stwierdzenie "na kanale" nie jest stricte rusycyzmem, ponieważ w anglosaskim świecie istnieje przecież forma "on the Universal Channel", co w dosłownym i znaczeniowym (sensownym) znaczeniu brzmi "na kanale Universal".

 

A przy okazji chciałbym powtórzyć pytanie z innego wątku - tym razem kieruję je bezpośrednio do @PowerTV:

 

Takie pytanie, które "odżyło" po pojawieniu się kanału Antena na satelicie. Jak to jest, że na wybranych kanałach MWE jest EPG, a na innych nie? Na przykład na Biznes24 - jest, na Adventure - nie, na TVC jakie jest, takie jest, ale - jest, na Power - nie, na Home - jest, na Gold TV - nie?

 

O co chodzi??? Przecież niektóre z nich nadają z tego samego transpondera (11,393 i 10,892) i dla jednych jest dostępne, dla innych nie (informacja  dekodera - Brak EPG). Ja nie mam pojęcia.

 

Bardzo proszę o odpowiedź.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Sherlock Holmes nudny. Czekam na Miasto Żywych trupów może dotrwam. A lektor podał tytuł "Bramy Piekeł" 😂

Oglądałem ten film trzymający w napięciu(nie da się usnąć),ale na pewno nie można to nazwać dobrym filmem.  Film kupy się nie trzymający, absurdalny momentami obrzydliwy no i oczywiście samosąd. No i fabuła też kupy się nie trzyma. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale może za rok będzie miała co oglądać. ATM Rozrywka na początku nadawania kiepskich nie dawała ;) Teraz póki co Euro jest to nikt za bardzo Anteną HD się nie interesuje ja też. Ale czekam do lipca bo mają być 2 seriale komediowe.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty w to wierzysz, że będą jakieś nowości, które podniosą jakość programu? Nadawca sam nie dotrzymuje tego o czym informuje, a to jest przykład:

 

Cytat

Szykujemy sporo hitowych pozycji programowych na czerwiec, w tym zarówno produkcji własnych, jak i zakupów zagranicznych - mówi portalowi wirtualnemedia_pl Michał Winnicki, właściciel Grupy MWE Networks

Mamy 19 czerwca i gdzie te nowości? Nie oglądam tego kanału, ale sprawdzałem ramówkę i nie widziałem, żeby zaszły jakieś zmiany.

 

To był błąd przyznanie miejsca na MUX1 dla MWE. Myślę, że inny nadawca zagospodarowałby to miejsce lepiej.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...