Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądasz kanały tematyczne TVP Historia, TVP Kultura, TVP Dokument, Focus TV? Sądząc po Twoich wypowiedziach nie oglądasz. Pomijam tu ogólnotematyczne w których jest dużo seriali współczesnych i filmów.

Uważasz że nic a nic w nich nie ma? To ja również coraz bardziej jestem ciekaw Twojego gustu :)

7 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Ja np. Wogóle nie oglądam Polsatu,TV4,TVN,TVN7 bo tam od rana do wieczora paradokumenty.

Ale w prime-time już seriale i filmy, a nie kabarety, prawda?

Edytowane przez dvbtowiec
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

I zgadzam sie z Jantarem bo ja oglądam akurat seriale tureckie tylko na naziemniej bo nic innego nie ma.

Jest całkiem sporo seriali nie tylko tureckich. Chociażby hiszpańskie na TVP, czy WP. Także włoskie. TVP Kobieta miała w prime timie premierowy w Polsce serial hiszpański. Ja tam mam wypasiony grafik serialowy głównie na naziemnych kanałach.

8 minut temu, dvbtowiec napisał:

TVP Historia, TVP Kultura, TVP Dokument

Z tych także korzystam - zwłaszcza z pierwszych 2-ch kanałów. Mają dobre dokumenty, także cykle. Więc jest co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie oglądajcie te cykle i dokumenty. Telewizja naziemna powinna mieć kanały o różnej tematyce, bo np ja lubie oglądać seriale, sport jakaś rozrywka. 

Antena HD nie ma ramówki marzeń, ale ja daje szanse tej stacji i czekam na te zapowiedziane seriale. Akurat co do kabaretów to akurat tutaj są ubodzy mają tylko 4 kabarety Ani Mru Mru,Smile,Kabaret moralnego niepokoju,Jurki.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale które mnie nie interesują czyli polski współczesny gniot robiony przez TVN dziękuje. Jedyny dobry serial jaki mieli to "Niania" i "Magda M"

Po za tym "Moda na Sukces", "Tata, a Marcin powiedział", "Bonanza", "Matki, żony i kochanki" to więcej niż "Brzydula", "Zakochani po Uszy" bo tylko te dwa seriale ma do zaoferowania w tygodniu TVN7. Kiedyś mieli wiecej ale ich miejsce zajeli paradokumenty.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli typowy widz telewizji naziemnej. Zadowolisz się powtórkami, starociami, kabarecikami :)

Bynajmniej nie chciałem Cię urazić, ale taki jest przeciętny profil widza DVB-T. Dlatego zachwalasz Antena HD. 

Bardziej ambitne pozycje programowe jak wspomniane kanały temaryczne jak widać są poza zasięgiem Twoich zainteresowań. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny odcinek był dzisiaj w "Tata, a Marcin powiedział" z agencją towarzyską dzieciak chciał dzwonić żeby poznać ciekawych ludzi :). Nic na to nie poradze, że te starsze seriale były lepsze od tych współczesnych, bo teraz jest wszystko poprawne politycznie.

19 minut temu, tomik1 napisał:

I mówisz, że TVN7 ma gorszą 🤣🤣🤣

Czasami dadzą jakiś dobry film. A tak to nie oglądam unikam kanały które dają programy paradokumentalne a TVN7 do takich należy. 

19 minut temu, tomik1 napisał:

Wybitna ramówka.

Skoro tak mówisz to tak jest. Ja czekam cierpliwie a, że wam się nie podoba ramówka to nie mój problem. Pod koniec czerwca mają wejść dwa nowe seriale i tak ma być. Przynajmniej coś się dzieje.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie miał być bardzo fajny program rozrywkowy z francji a nie serial francuzki.

W dniu 30.04.2021 o 17:42, PowerTV napisał:

Dopiero zaczynamy. Na czerwiec mamy już zakontraktowanych kilka dodatkowych seriali (nawet z Hollywood), a na wrzesień to już naprawdę same blockbustery oraz szereg produkcji własnych.

Wielkie wytwórnie filmowe nie było gotowe tak szybko nam udostępnić hitowych produkcji.

Przypomne słowa właściciela stacji. Ja to czekam na te blockbustery od września doczekać się nie moge.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2021 o 16:22, Fan WWE Superstars napisał:

Telewizja naziemna powinna mieć kanały o różnej tematyce, bo np ja lubie oglądać seriale, sport jakaś rozrywka. 

No i właśnie dlatego, że w naziemnej powinny być kanały o różnej tematyce, to coś też powinno być dla tych, którzy wolą dokumenty na przykład.

 

A co do samej Antena TV - ta stacja nie ma za bardzo rozbudowanej i ambitnej ramówki, ale chyba też mało kto od tej stacji oczekiwał oryginalności, bo od tego jest kilka innych kanałów w naziemnej, jak choćby TTV (które moim zdaniem ma ciekawszą ramówkę niż Antena).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Panie @Fan WWE Superstarspamiętasz w Nowa TV ambitniejszy program informacyjny chociażby? Tu też słaba oglądalność wynikała z zasobności portfela? :)

Sytuacja ta wynikała ze słabego zasięgu całego multipleksu MUX 8, nawet do dzisiaj ten multipleks nie ma takiego zasięgu jak pozostałe stacje DVB-T (choć to też zależy od braku niedostosowania anten samych użytkowników). To był pierwszy i ostatni czynnik dlaczego ten ambitny program ( 24 godziny ) nie zrobił furory. A dwa wynikało to także ze słabej promocji tego programu. Oczywiście to co napisałem ma właśnie też związek z zasobnością portfela.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2021 o 16:37, Fan WWE Superstars napisał:

Seriale które mnie nie interesują czyli polski współczesny gniot robiony przez TVN dziękuje. Jedyny dobry serial jaki mieli to "Niania" i "Magda M"

Po za tym "Moda na Sukces", "Tata, a Marcin powiedział", "Bonanza", "Matki, żony i kochanki" to więcej niż "Brzydula", "Zakochani po Uszy" bo tylko te dwa seriale ma do zaoferowania w tygodniu TVN7. Kiedyś mieli wiecej ale ich miejsce zajeli paradokumenty.

Powtórki dla Ciebie są lepsze od paradokumentów własnej produkcji. Wątpię by kiedykolwiek Antena TV miała przez parę godzin tylko własne produkcje. Póki co takie pozycje lecą .... rano lepiej puścić o 19 i 20 Bonanzę i Matki niż własnej produkcji program poradnikowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Golbi84 napisał:

Powtórki dla Ciebie są lepsze od paradokumentów własnej produkcji.

Jak lubisz paradokumenty to oglądaj. Ja lubie obejrzeć starszy serial. I ta stacja raczej będzie nadawać stare seriale, bo pewnie uważają, że ludzie lubią obejrzeć jakiś serial z dzieciństwa czy z młodości.

Gdyby nie Okił Khamidov który zapoczątkował paradokumenty  to by tego [beep]u nie było w naszej telewizji.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetrzyj oczka i zobacz ramówkę TTV, WP, Zoom TV

 

30 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Jak lubisz paradokumenty to oglądaj. Ja lubie obejrzeć starszy serial. I ta stacja raczej będzie nadawać stare seriale, bo pewnie uważają, że ludzie lubią obejrzeć jakiś serial z dzieciństwa czy z młodości.

Oglądalność paradokumentów sprawdź "Sprawiedliwi", "Policjanci..".", "Gliniarze" czy "Lombard" to duża oglądalność ale masz racje oglądaj Klan może chcesz od początku powtórki i kabarety. Wybacz polskiej TV że daje to co popularne np. w Niemczech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam oglądać paradokumenty dlatego, że mają wysoką oglądalność. Nie wiem o co ci chodzi ja nic ni komu  nie narzucam. 

Nie wiem czy wiesz, ale paradokumenty mają dużą oglądalność tylko dlatego, że nie ma nic innego w telewizji. I paradokumenty zostały nam wciśnięte na siłę leci w telewizji to ludzie myślą, że to dobre. 

Tak samo z tureckimi serialami które też zostały nam narzucone na siłę przez TVP ludzie oglądają bo jak nie to, to paradokument mają do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazujesz jak bardzo się myślisz o guście ludzi, oglądają paradokumenty bo to historie z życia rozumiem ze nie oglądasz CBS Reality. I zdecyduj się czy nie ma nic w TV czy są powtórki seriali bo się zamotałeś bo chyba właśnie stwierdziłeś że powtórka Zdrad w Nowa TV wyjdzie lepiej niż stary serial w Antena HD

 

Tata, a Marcin powiedział to niszowy program do łatania ramówki a nie 4 odcinki po rząd do tego jakość kiepsko i do obejrzenia w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Golbi84 napisał:

Pokazujesz jak bardzo się myślisz o guście ludzi, oglądają paradokumenty bo to historie z życia rozumiem ze nie oglądasz CBS Reality.

CBS Reality nie nadaje słabych produkcji ze zmyślonymi historyjkami, o ile dobrze pamiętam, ale to tak na marginesie.

 

Co do samej Anteny TV - może to i lepiej, że nie nadaje paradokumentów i oby tak jak najdłużej było. A produkcji "Tata, a Marcin powiedział" też bym niszową nie nazywał, bo jednak swego czasu TVP nadawała ten serial w dobrych porach oglądalności.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...