Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym oglądał "Tata, a Marcin powiedział" jednak ingerowanie w materiał i zmiana formatu nie do przyjęcia i rezygnuję. Podobnie "Bonanza" jest zniekształcona, jeśli już to efekt podobny do Stars.TV na starych teledyskach i wtedy wygląda to przyzwoicie.

 

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, maks27 napisał:

Ja bym oglądał "Tata, a Marcin powiedział" jednak ingerowanie w materiał i zmiana formatu nie do przyjęcia i rezygnuję. Podobnie "Bonanza" jest zniekształcona

Absolutna zgoda. Inne stacje w naziemnej mogą nadawać w oryginalnym formacie, czyli 4/3 w formie "znaczka pocztowego" obrazowo mówiąc i nikomu to nie przeszkadza. A @PowerTV tu jakiś cyrk robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PowerTV napisał:

Mamy hit. Prawie 2% udziału w grupie komercyjnej widowni DVB-T.

Hit to prędzej byłby jakiś film, a nie oglądalność. Konkretnie jaka tam jest oglądalność i ile ogląda osób w trakcie pozycji "Film Fabularny"?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PowerTV napisał:
 
 

Po 20 nie trzeba pikać, ale jeśli kogoś to razi, to możemy po 20-tej też puszczać wersję ocenzurowaną.

Precz z cenzurą!

1 godzinę temu, PowerTV napisał:
 
 

Tak. Mamy hit. Prawie 2% udziału w grupie komercyjnej widowni DVB-T.

A czy jest wielką tajemnicą, jakie programy najchętniej się oglądały? Np. TOP5 najchętniej oglądanych w Antena HD w weekend majowy.

40 minut temu, maks27 napisał:
 
 

Ja bym oglądał "Tata, a Marcin powiedział" jednak ingerowanie w materiał i zmiana formatu nie do przyjęcia i rezygnuję. Podobnie "Bonanza" jest zniekształcona, jeśli już to efekt podobny do Stars.TV na starych teledyskach i wtedy wygląda to przyzwoicie.

 

Nawet widziałem na YouTube coś takiego przy jednym z archiwalnych seriali. Może niech @STARS.TVpodpowie @PowerTVjak się taki efekt uzyskuje i czy to duże koszty, jak na niskobudżetową telewizję.

4 minuty temu, Misiek7 napisał:
 
 

Hit to prędzej byłby jakiś film, a nie oglądalność. Konkretnie jaka tam jest oglądalność i ile ogląda osób w trakcie pozycji "Film Fabularny"?! 

Dobre pytanie. Też jestem w sumie ciekawy, czy trafiłem z przewidywaniami, że akurat tę pozycję 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie MnS, to dziś miałem okazję zobaczyć jak daleko w tyle jest Antena za Canale 5 i powiem że Antena jest dopiero w okolicach Szczecina, a Canale 5 dobiegł już do Lizbony. 😀 Ale z taką prędkością biegu (Antena po dwa odcinki, Canale 5 po jednym), to oba kanały spotkają się za jakieś 7 lat. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka osób które muszą mieć wypełniony cały ekran więc mają ustawione rozciąganie ekranu aby był 4/3 na całym 16/9. To jest ich decyzja nie zmuszanie przez nadawcę abym "ściskał" obraz do 4/3 i później wracał do trybu "auto".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest film czy serial w 4/3 i chcę go nagrać na dvd to sobie odpowiednio ustawiam opcje dekodera, żeby był pełny ekran i właściwy format. Jak jest 16/9 to też sobie mogę odpowiednio sama ustawić w opcjach. Więc nie toleruję rozciągania obrazu i zniekształcania go. Te pozycje w ramówce Anteny są dla mnie stracone. Jakoś TV4 na HD potrafi wyemitować pozycje 4/3 w formacie znaczka. Ot chociażby aktualnie niemiecka Cobra.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, SatExpert napisał:

Odnośnie MnS, to dziś miałem okazję zobaczyć jak daleko w tyle jest Antena za Canale 5 i powiem że Antena jest dopiero w okolicach Szczecina, a Canale 5 dobiegł już do Lizbony. 😀 Ale z taką prędkością biegu (Antena po dwa odcinki, Canale 5 po jednym), to oba kanały spotkają się za jakieś 7 lat. 😀

Źle kalkulujesz :) 

Takim tempem jakie ma Antena (62 odc miesięcznie = 720 rocznie = 3 sezony w rok) można dojść za 2 lata do odcinków które maja premierę dziś w USA :P 

 

Ale to fantastyka. Choć wykonalna. Holenderski RTL8 zrobił podobny sprint i teraz emituje to co Ameryka, chyba z kilkudniowym opóźnieniem.

 

 Pytanie ilu widzów miała Antena w weekendowe popołudnia  😃 

 

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle kalkuluję, bo nie jestem w stanie wyłapać przy którym odcinku jest obecnie C5 (w EPG jest tylko który to ocinek którego epizodu), a że zacząłem oglądać w okolicach 2016 roku, to obecne odcinki już tam były wcześniej i ich nie widziałem. 😃

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Ramirez napisał:

Zobacz sobie wrocławski muxL4 15 czy 16 stacji, w tym 3 HD i lepiej wygląda do MUX4 (nie licząc Biznes24 który bardzo źle wygląda) :D Czyli się da. Mają tam praktykę w upychaniu stacji. 

 

Bo to jest TV Mobilna, te kanały są nadawane z taką jakością do oglądania na komórce i tablecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra zmieniła opis kanału EPG z Antena TV na Antena HD. 

 

Czy chce promować to głupie brzmiące na Antenie HD. Co by świadczyło ze kanał nazywa się HD. Który kanał się tak reklamuje? Tu właśnie bez HD a Antena TV z naciskiem w zapowiedział na to TV jak robi to Nowa TV. 

8 godzin temu, PowerTV napisał:

Tak. Mamy hit. Prawie 2% udziału w grupie komercyjnej widowni DVB-T.

Czyli gorzej od powtórek Polsatu na ATM Rozrywka a i tak pewnie zapomniał przecinka dać 0,2% albo dane od Kurskiego

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mtv napisał:

@Golbi84 Kanał TVP HD też się tak reklamuje. Według mnie lepiej jak jest po prostu Antena bez dopisku TV lub HD. Wynik ok. 2% jest wynikiem realnym i raczej Pan Michał Winnicki nie kłamie.

Nie bardzo taką oglądalność średnio ma TTV, Puls 2 ma mniej

 

Ja dziś oglądam dużo Nowa TV i nie wierze jakie tam filmy lecą Zakładnik z Wall Street w piątek Gothika w czwartek czy Ktoś całkiem obcy w środę 

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...