Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł oryginalny jest Relic hunter, czyli właściwie Łowcy skarbów. Z tego, co pamiętam to już na Polsacie w latach 90-ch był tytuł Zagadki z przeszłości. Z polskimi tytułami różnych seriali to jest zawsze cyrk, a najlepiej to widać w telenowelach. Przykładów jest mnóstwo. Choćby telenowela o oryginalnym tytule Rubi, który jest imieniem głównej bohaterki, a TVN nadał jej tytuł Cena marzeń. Ceną marzeń z kolei została też telenowela Sin verguenza emitowana na Pulsie, zaś Romantica emitowała ją pod właściwym polskim tytułem Bezwstydnice. Przypadków polskich tytułów telenowel spadających dosłownie z księżyca jest naprawdę wiele. Stacje potrafią wymyślać takie, że nijak nie da się ich powiązać z oryginalnym. Tyczy się to także seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja kanał Antena HD oglądam od samego początku istnienia tej stacji, oczywiście najbardziej lubię na Antena HD oglądać fajne programy dokumentalne i filmy oraz seriale. Fajnie że Antena HD puszcza serial Columbo i Detektyw w sutannie oba oglądam chociaż nie regularnie.

Power Tv mam pytanie czy we wrześniu 2023r wystartuje jesienna ramówka i czy znajdą się w niej kolejne seriale zagraniczne i czy jednym z nich będzie Xena Wojownicza księżniczka bo będzie u Was na siostrzanym kanale TVC od sierpnia?

 

Ja bym chciał z dawno nie emitowanych seriali np "Żar tropików" czy "Renegat" , "Grom w raju", jakieś seriale które kiedyś nadawał nieistniejący już RTL7 czy z komediowych to "Jim wie lepiej", "Karolina w mieście".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę oglądał Detektywa w Suztannie a mam pytanie do PowerTv jakie będą nowości w jesiennej ramówce i czy znajdą się w nim nowe seriale i czy skoro na siostrzanym kanale TVC od sierpnia będzie Xena Wojownicza księżniczka to czy za jakiś czas na Antena HD też pojawi się Xenna? Bo z chęcią obejrzę ten serial, pamiętam że w latach 90 oglądałem ten serial i Herkulesa też.

 

Jak myślicie kiedy wystartuje jesienna ramówka Antena HD bo chyba rok temu nowości były dopiero w listopadzie na Antena HD prawda? Więc nie wiadomo jak w tym roku będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawy jestem kto pisze EPG dla kanału Antena HD? Obecnie kończy się emisja produkcji „Trędowata" jednak jest to starsza wersja owego filmu a nie tak jak podaje EPG wersja serialowa realizowana w 1999 roku przez Telewizję Polsat i Studio Filmowe GABI. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2023 o 21:02, Fan WWE Superstars napisał(a):

Przecież to TV4 wałkował może by tak jednak komedia. Bo ostatnio stacja idzie w złym kierunku.

Idzie w tym samym kierunku co pozostałe stacje naziemne. Powtórki powtórek i zakup tanich starych seriali, które dobrze znamy z innych stacji telewizyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z nowości od września na Antena HD będzie serial dokumentalny "Policjanci Nocna zmiana"  w jesiennej ramówce stacji a także Gliniarz i prokurator od 04.września, czyli Power Tv czy Gliniarz i prokurator będzie emitowany o 18.00 po 2 odcinki i w jakie dni ten serial o Policjantach z Nocnej Zmiany? A może w pażdzierniku dadzą skoro dają tytuły znane z TV6 seriali to może doczekamy się Macgyvera albo Słoneczny patrol na Antena HD?

A z seriali obyczajowych to chciałbym np Sunset Beach i Dallas lub Pacific Drive lub Rajska plaża albo Miami Sands nigdy nie powtarzany serial emitowany kiedyś w Tvp2. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, TomeQ38 napisał(a):

Jedną z nowości od września na Antena HD będzie serial dokumentalny "Policjanci Nocna zmiana"  w jesiennej ramówce stacji a także Gliniarz i prokurator od 04.września, czyli Power Tv czy Gliniarz i prokurator będzie emitowany o 18.00 po 2 odcinki i w jakie dni ten serial o Policjantach z Nocnej Zmiany? A może w pażdzierniku dadzą skoro dają tytuły znane z TV6 seriali to może doczekamy się Macgyvera albo Słoneczny patrol na Antena HD?

A z seriali obyczajowych to chciałbym np Sunset Beach i Dallas lub Pacific Drive lub Rajska plaża albo Miami Sands nigdy nie powtarzany serial emitowany kiedyś w Tvp2. ?

Wszystkiego dowiesz się pod koniec sierpnia. Wystarczy tylko poczekać a nie zadawać pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, A&G napisał(a):

"Gliniarz i Prokurator" - łał kolejny hicior sprzed lat dla mnie. Coraz bardziej lubię ten kanał. Tylko żeby nie mieszali w odcinkach (ich kolejności w emisji), jak w "Detektywie w sutannie".

Lubię Williama Conrada,moim zdaniem powinni kupić też serial z lat 70 "Cannon" gdzie WC gra rolę główną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według EPG od 9:00 film Trędowata, a faktycznie jest emitowany kabaret.

Później o 11:00 według EPG w DVB-T Łowcy skarbów, na sat natomiast Zagadki z przeszłości.

Wiem że to ten sam serial pod różnymi tytułami.

Niezły bałagan promocyjny 🤣

Uzupełnienie:

Na 11:00 zaplanowane Zagadki z Przeszłości, natomiast emisja ruszyła o 10:44

 Jak tu oglądać Antenę skoro nigdy nie wiadomo kiedy coś obejrzeć ? 16 minut przed zapowiadanym czasem to bardzo dużo praktycznie jedna czwarta planowanego czasu emisji !!!

Przed kilkoma minutami skończył się film z Chuckiem  Norrisem , w czasie jego emisji obraz był rozciągnięty na boki, podejrzewam że nagrany w 4/3 i emitowany w 16/9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...