Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"VIP" z Pamelą Anderson ? No te seriale "Drużyna A" czy "VIP" były puszczane kilka lat temu w TV.  Ale "Knight Rider" to już dawno nie widziałem ostatnio chyba za czasów dzieciństwa czy "Renegat".

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, PowerTV napisał(a):

Columbo to jest lokomotywa oglądalności. Mamy duże oczekiwania związane z tym serialem. Pewnie byście tu woleli Dr House i CSI, ale seniorzy z grupy docelowej tego kanału wolą Columbo ;)

Nie, nie wolelibyśmy CSI, ani House'a, bo obydwa były strasznie przewałkowane przez chyba wszystkie większe stacje. Mogłabym wymienić nawet, przez które. Co więcej, nadal są wałkowane. To samo dotyczy serii NCIS.

 

Columbo może i jest lokomotywą, ale przewałkowana lokomotywa nie spełni swojego zadania.

 

Seriale pod seniorów? Mogę podać całą długą listę seriali dla seniorów, których dawno nie było i wielu by sobie chętnie je przypomniało, a przy okazji także młodsi mogliby je poznać.

15 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

"VIP" z Pamelą Anderson ? No te seriale "Drużyna A" czy "VIP" były puszczane kilka lat temu w TV.  Ale "Knight Rider" to już dawno nie widziałem ostatnio chyba za czasów dzieciństwa czy "Renegat".

Z tych seriali to tylko Knight Rider i Renegat. VIP i Drużyna były na TV4/TV6 zaledwie ze 4 lata temu, a Drużyna dodatkowo w tym samym czasie leciała jeszcze na TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jax napisał(a):

Tak.Z Pamelą Anderson.

Dla przypomnienia chodzi o amerykański serial z tą czołówką:

Osobiście nie miałbym nic przeciwko ponownej emisji tej produkcji i to mimo że jak wspomniał mój przedmówca ten serial był kilka lat temu w Czwórce i Szóstce. Co ciekawe koproducentem tego serialu był... Polsat ale chyba nie pokazywał on (podobnie jak Czwórka) drugiej serii tego serialu  :( 

16 minut temu, Jantar napisał(a):

Seriale pod seniorów? Mogę podać całą długą listę seriali dla seniorów, których dawno nie było i wielu by sobie chętnie je przypomniało, a przy okazji także młodsi mogliby je poznać.

Pierwszymi z brzegu są te seriale które kiedyś do płyt dołączał nieistniejący już tygodnik "TV Okey!" a które to wymienione są pod tym linkiem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tv_Okey!

Co do CSI to byłbym za emisją pod warunkiem że nie byłyby to serie z Miami i Nowego Jorku choć ta druga jest obecnie nieco zapomniana podobnie jak seria z Las Vegas pokazywana kiedyś przez TVP2.

Osobiście uważam że fajnym pomysłem mogłaby być współpraca z Polcastem (czyli Tele 5 i Polonią 1) od strony programowej przez co byłyby filmy i seriale a nawet produkcje własne. 

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jax napisał(a):

Mogliby też wyemitować serial "Święty" ze Ś.P. Rogerem Moorem.

Jak najbardziej! Świetny serial z bardzo lubianym aktorem. Sama chętnie go obejrzę...

8 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

No dobra jak już się upiera właściciel na coś dla seniora to może "Aniołki Charliego" by sobie młodość przypomnieli jak to było.

Aniołki były na Polsacie Play bodajże jakąś dekadę temu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Poland napisał(a):

Osobiście nie miałbym nic przeciwko ponownej emisji tej produkcji i to mimo że jak wspomniał mój przedmówca ten serial był kilka lat temu w Czwórce i Szóstce. Co ciekawe koproducentem tego serialu był... Polsat ale chyba nie pokazywał on (podobnie jak Czwórka) drugiej serii tego serialu  :( 

Rozczaruję cię, TV4/TV6 pokazały wszystkie odcinki.

https://epguides.com/vip/

 

 

35 minut temu, Poland napisał(a):

Pierwszymi z brzegu są te seriale które kiedyś do płyt dołączał nieistniejący już tygodnik "TV Okey!" a które to wymienione są pod tym linkiem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tv_Okey!

I ciągle będziemy się kręcić w tych samych serialach, które zresztą są dostępne na płytach dvd z tego wydania na różnych giełdach. Poza tym część z nich jest pokazywana na innych stacjach, a kilka z nich było stosunkowo niedawno emitowanych.

 

Trzeba sięgnąć po seriale, których faktycznie nie było przynajmniej z 15 lat w żadnej telewizji, a nie ciągle po te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ppm napisał(a):

Ja proponuję Alfa i Cudowne lata.

Cudowne lata pokazywało TVP Seriale tak jakoś około dekady temu. Alf ostatni raz był na TVN7 bodajże w 2007/2008 r.

 

Jeśli faktycznie pod seniorów @PowerTV chce jakiś niezbyt drogi serial to najlepsza będzie jakaś telenowela. Ale nie z tych kryminalnych, a typowa klasyczna. Do kupienia jest też kilka takich seriali tureckich, które seniorzy w TVP oglądają i mają całkiem niezłe wyniki.

Edytowane przez Jantar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beks Akcja i sensacja przez seniorów nie jest tak bardzo lubiana, a to ma być kanał dla seniorów. Turczyny w TVP dają bardzo dobre wyniki - one są właśnie głównie oglądane w przedziale wiekowym 50+. Przypomnę też, że przez dobre kilka lat po przejęciu Pulsu przez prezesa w ramówce stacji były telenowele, które przyciągnęły widownię. I właśnie na nich Puls zaistniał wśród widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką ma oglądalność "Zawód Gangster 3" bo obecnie jest najczęczciej puszczanym filmem na Stacji.

Godzinę temu, Jantar napisał(a):

Alf ostatni raz był na TVN7 bodajże w 2007/2008 r.

"Alfa" też dawała ATM Rozrywka, ale nie wszystkie sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Marek79 napisał(a):

"Waszyngton za zamkniętymi drzwiami"

Yes, yes, yes!!!! Ale to tylko 12 odcinków.

 

42 minuty temu, Marek79 napisał(a):

Ptaki ciernistych krzewów","Szogun"

Przewałkowane po TVP i Zone Europie / CBS Europie. Shogun jeszcze w zeszłym roku był na CBS Europie - góra w 2021 roku ostatnia emisja (nie pamiętam dokładnie, kiedy sprawdzałam).

To już lepiej byłoby sięgnąć po serial Hart to Hart. Plus ekranizacje powieści Jackie Collins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Power TV nic z tych rzeczy Dr House czy SCI to my mamy dość. Była tutaj gdzieś lista życzeń.

 

Moja wygląda tak:

"The A-Team", czy "Knight Rider", "Air Wolf", "Remington Steele", "Nowhere Man" (z Brucem Greenwoodem), "Nikita" (z Petą Wilson). Do tego sitcom emitowany w latach 90. na PRO7 "I Dream Of Jeannie" (z Barbarą Eden).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...