Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.12.2022 o 23:28, Fan WWE Superstars napisał(a):

Hehe marzenie ściętej głowy. 

Może dlatego, że to kosztuje? Gdyby tak było jak polecacie, to każda stacja nadawała by filmy , wesołych świąt

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chyba po raz pierwszy na Antena HD był film oznaczony jako tylko dla dorosłych. Akurat nie oglądałem, ale przełączyłem na chwile. Te czeskie komedie nie są takie złe na pewno lepsze od naszych które w tej chwili krecą. Ale lektor taki troche nie pasujący niby komedia a lektor czyta  jakby to był jakiś dramat.

Dzisiaj powtarzają "Ja chcem być chłop..." z pikaniem przekleństw a wczoraj o 21:00 było bez cenzury. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wiele stacji. Tyle że nie o to tu chodzi. Puls nadaje sporo, ale to są filmy, na które licencja jest stosunkowo tania, dlatego się trafiają kwiatki typu "premiera" przy emisji "Księcia w Nowym Jorku". A co dopiero Antena HD, która ma pewnie mniejsze od Pulsu fundusze na zakup licencji do emitowania filmów i programów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te stacje które nadają codziennie film o 20:00 mają większy staż na naziemnej. Mogła by nadawać filmy codziennie o 20:00 pewnie stare z lat 60 albo 70 jak kiedyś czy starsze, ale raczej to nie są filmy na 20:00 i na pewno by miały mniejszą moim zdaniem oglądalność niż kabarety.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! W niedzielę 15 stycznia 2023 roku będzie film Pociąg Straceńców w prime timie czyli o 20:00 oraz tydzień później czyli kolejną niedzielę o 20:00  pokaże film Poświęcenie w Antena HD . Czyżby prime time czyli 20:00 będzie filmowa w niedzielę w Antena HD ? Jeśli tak no to ciekawy ruch z waszej strony @PowerTV

 

 

Edytowane przez SUPER MEDIALNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, Oh te wielkie zakupy programowe w MWE dla wszystkich kanałów a głównie dla Antena HD:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-antena-hd-tvc-filmax-filmy-programy-michal-winnicki-karol-warda-julia-rykaczewska-hbbtv-aplikacja-serwisy-streamingowe

Tylko ciągle [beep]a jak przełącze na wasz kanał to lecą kabarety i nic więcej. :-(

Gdybym był KRRiTV to bym wam odebrał miejsce w MUX1 i dał np. Red Carpet TV lub już nawet Tele5. Bo mają dużo lepsze ramówki od was i dużo też własnych produkcji choćby sam Red Carpet TV. Jesteście jednym z najgorszych kanałów w NTC obok kanału Rydzyka. :-(

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pablo21 napisał(a):

Tylko ciągle [beep]a jak przełącze na wasz kanał to lecą kabarety i nic więcej. :-(

No to trzeba śledzić ramówke i włączać się na filmy. Już od 15 stycznia pasmo niedzielne o 20:00 Azjatyckie kino ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym umniejszał innym stacjom, ale na naziemnej jest co najmniej połowa nie profesjonalnych stacji, więc Antena HD wpasował się w standardy na ziemnej. Taki Puls leci na powtórkach z Polsatu i daje znaczek premiera. Wczoraj dawali film z przed ponad 20 lat "Ja, Irena i ja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Nie żebym umniejszał innym stacjom, ale na naziemnej jest co najmniej połowa nie profesjonalnych stacji,

(...)

Taki Puls leci na powtórkach z Polsatu i daje znaczek premiera. Wczoraj dawali film z przed ponad 20 lat "Ja, Irena i ja".

Nie żebym się czepiał, ale słowo profesjonalny, oznacza brak wpadek np.

Oznaczenie "Premiera" jest przyjęte że to premierowa emisja na konkretnym kanale - to nie ma związku z brakiem profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE Superstars Nietrafiony zarzut. Jeżeli pozycja jest pierwszy raz w danym kanale, to oznaczana jest premierą. Nieważne, ile liczy lat. Tak działają nadawcy, którzy podkreślają premiery na swoich antenach. 

 

Pod względem problemów technicznych, ANTENIE najbliżej do NEWS24, niebędącego w NTC. Tam też są częste wpadki z brakiem sygnału. Z tym, że jest to kanał informacyjny i prowadzi wiele relacji na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...